2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
W miniony weekend została rozegrana 19. seria gier w A-klasie. Chcesz wiedzieć jakie padły wyniki? Zastanawiasz się jak wygląda klasyfikacja strzelców?
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem "majówkowych" gier w "Serie A"
XIX KOLEJKA | ||||||||||
30 kwietnia (sobota) g. 13:00 Dziecinów - Stadion | Wisła Dziecinów | 0 | : | 3 | Bór Regut | |||||
A.Adamczyk | ||||||||||
Sędziowie: | T.Grzesiński | |||||||||
Kasztankiewicz | ||||||||||
Rogala | ||||||||||
P.Zaremba | ||||||||||
30 kwietnia (sobota) g. 15:00 Miętne - Stadion | Grom Lipowo | 2 | : | 1 | Fenix Siennica | |||||
NN | A.Dróżdż | |||||||||
Sędziowie: | NN | |||||||||
Skotarczyk | ||||||||||
Olek | ||||||||||
R.Jeżewski | ||||||||||
30 kwietnia (sobota) g. 16:00 Mrozy - Lasek | Watra Mrozy | 2 | : | 4 | Victoria Zerzeń | |||||
P.Zyglarski | M.Charzyński | |||||||||
Sędziowie: | P.Mistewicz | G.Zaleski | ||||||||
Grzywacz | M.Konopka | |||||||||
Sadurski | K.Kucharski | |||||||||
Sutowski | ||||||||||
30 kwietnia (sobota) g. 16:00 Józefów - Stadion | Józefovia II Józefów | 1 | : | 4 | CKKS Sokół | |||||
M.Orowiecki | D.Brzeziński | |||||||||
Sędziowie: | G.Laskus | |||||||||
Szabat | M.Wasiński | |||||||||
Zakrzewski | S.Olszanko | |||||||||
Dominiak | ||||||||||
30 kwietnia (sobota) g. 16:00 Pilawa - Stadion | Burza Pilawa | 1 | : | 0 | OKS Start II Otwock | |||||
R.Winek | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Kasztankiewicz | ||||||||||
Rogala | ||||||||||
P.Zaremba | ||||||||||
30 kwietnia (sobota) g. 16:00 Falenica - Stadion | KS Falenica | 5 | : | 2 | Advit Wiązowna | |||||
P.Bąk | P.Wójcik | |||||||||
Sędziowie: | P.Załęcki | A.Reda | ||||||||
Kinkel | A.Milewski | |||||||||
Gawęda | K.Białek | |||||||||
P.Przybysz | P.Wolski | |||||||||
1 maja (niedziela) g. 16:00 Maciejowice - Stadion | Wisła Maciejowice | 5 | : | 1 | PKS II Radość | |||||
M.Mańkowski | P.Wadowski | |||||||||
Sędziowie: | M.Pracz | |||||||||
Witak | M.Włodarczyk | |||||||||
Hoppe | ||||||||||
Pieniek | ||||||||||
Łączna liczba goli : 31 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 4,43 |
1. | Victoria Zerzeń | 19 | 60-22 | 48 | 0 Awans | |||||
2. | KS Falenica | 19 | 51-21 | 39 | 1 Awans | |||||
3. | OKS Start II Otwock | 19 | 53-21 | 37 | 1 | |||||
4. | CKKS Sokół | 19 | 45-25 | 36 | 0 | |||||
5. | Burza Pilawa | 19 | 35-30 | 30 | 1 | |||||
6. | Bór Regut | 19 | 38-29 | 30 | 1 | |||||
7. | Advit Wiązowna | 19 | 34-41 | 29 | 2 | |||||
8. | Wisła Maciejowice | 19 | 40-61 | 24 | 1 | |||||
9. | Józefovia II | 19 | 29-43 | 23 | 1 | |||||
10. | Grom Lipowo | 19 | 35-42 | 22 | 1 | |||||
11. | PKS II Radość | 19 | 28-48 | 21 | 1 | |||||
12. | Watra Mrozy | 19 | 30-40 | 18 | 0 | |||||
13. | Wisła Dziecinów | 19 | 32-53 | 13 | 0 | |||||
14. | Fenix Siennica | 19 | 26-60 | 11 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do LO | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do B-klasy |
Najlepsi Strzelcy:
17 | Arkadiusz Milewski | FALENICA | ( + 1 ) | ||||||
12 | Arkadiusz Adamczyk | BÓR | ( + 2 ) | ||||||
Marek Górski | WISŁA | ||||||||
Maciej Osiński | GROM | ||||||||
11 | Marcin Mańkowski | WISŁA | ( + 3 ) | ||||||
Robert Winek | BURZA | ( + 1 ) | |||||||
Adrian Reda | ADVIT | ( + 1 ) | |||||||
10 | Paweł Zarzeczny | VICTORIA | |||||||
Tomasz Cichy | GROM | ||||||||
9 | Kamil Kucharski | VICTORIA | ( + 1 ) | ||||||
Sebastian Olszanko | CKKS | ( + 1 ) | |||||||
Kamil Piętka II | CKKS | ||||||||
Krzysztof Młynarczyk | DZIECINÓW | ||||||||
8 | Przemysław Nowak | CKKS | |||||||
7 | Marcin Kwiatkowski Jr. | DZIECINÓW | |||||||
Robert Siwak | VICTORIA | ||||||||
Mariusz Miernicki | WATRA | ||||||||
Konrad Kryśkiewicz | RADOŚĆ II | ||||||||
6 | Andrzej Dróżdż | FENIX | ( + 1 ) | ||||||
Jarosław Kęsek | OKS II | ||||||||
Norbert Matusiewicz | FALENICA | ||||||||
Daniel Wasil | FENIX | ||||||||
Arkadiusz Zapaśnik | JÓZA II | ||||||||
5 | Michał Konopka | VICTORIA | ( + 1 ) | ||||||
Grzegorz Zaleski | VICTORIA | ( + 1 ) | |||||||
Patryk Wolski | FALENICA | ( + 1 ) | |||||||
Przemysław Załęcki | FALENICA | ( + 1 ) | |||||||
Grzegorz Laskus | CKKS | ( + 1 ) | |||||||
Tomasz Baca | VICTORIA | ||||||||
Jan Dźwigała | OKS II | ||||||||
4 | Piotr Bąk | / | JÓZA II / FALA | ( + 1 ) | |||||
Piotr Wójcik | ADVIT | ( + 1 ) | |||||||
Ernest Trzeciak | BÓR | ||||||||
Dominik Gątkowski | BÓR | ||||||||
Dominik Śledź | BURZA | ||||||||
Daniel Trzeciak | BURZA | ||||||||
Tomasz Niechwiadowicz | VICTORIA | ||||||||
Jarosław Krawczyk | JÓZA II | ||||||||
Paweł Krogulec | WISŁA | ||||||||
Arkadiusz Bogucki | DZIECINÓW | ||||||||
Michał Gromulski | OKS II | ||||||||
3 | Paweł Mistewicz | WATRA | ( + 1 ) | ||||||
Paweł Zyglarski | WATRA | ( + 1 ) | |||||||
Mateusz Pracz | WISŁA | ( + 1 ) | |||||||
Mateusz Sawiński | ADVIT | ||||||||
Piotr Szulawski | ADVIT | ||||||||
Łukasz Wojtasiński | ADVIT | ||||||||
Damian Osica | ADVIT | ||||||||
Kamil Banasiewicz | DZIECINÓW | ||||||||
Piotr Wąsążnik | DZIECINÓW | ||||||||
Grzegorz Jakubowicz | FALENICA | ||||||||
Radosław Białek | FALENICA | ||||||||
Piotr Baliński | VICTORIA | ||||||||
Robert Lendzion | VICTORIA | ||||||||
Paweł Gujski | WATRA | ||||||||
Dariusz Zwierz | WATRA | ||||||||
Rafał Matak | FENIX | ||||||||
Artur Wójcik | CKKS | ||||||||
Sebastian Majszczyk | OKS II | ||||||||
Maciej Bujniak | GROM | ||||||||
Jerzy Pędich | RADOŚĆ II | ||||||||
Giulio Pawłowski | / | OKS II / JÓZA II | |||||||
2 | Tomasz Grzesiński | BÓR | ( + 1 ) | ||||||
Michał Charzyński | VICTORIA | ( + 1 ) | |||||||
Marcin Włodarczyk | WISŁA | ( + 1 ) | |||||||
Marcin Bylinka | BURZA | ||||||||
Denis Dobrowolski | BURZA | ||||||||
Jan Błachnio | BURZA | ||||||||
Dariusz Duchna | BURZA | ||||||||
Artur Trzpil | BURZA | ||||||||
Aleksander Graff | RADOŚĆ II | ||||||||
Marcin Nowacki | RADOŚĆ II | ||||||||
Jan Szczepański | RADOŚĆ II | ||||||||
Daniel Grabowski | WATRA | ||||||||
Michał Cegiełka | WATRA | ||||||||
Rafał Kielak | WATRA | ||||||||
Daniel Sujak | CKKS | ||||||||
Adrian Święch | CKKS | ||||||||
Dominik Dąbrowski | CKKS | ||||||||
Radosław Rębkowski | CKKS | ||||||||
Łukasz Puciłowski | OKS II | ||||||||
Krzysztof Kuźmińczuk | OKS II | ||||||||
Wojciech Cabaj | OKS II | ||||||||
Jakub Birecki | OKS II | ||||||||
Arkadiusz Kaniowski | OKS II | ||||||||
Mateusz Powałka | OKS II | ||||||||
Patryk Kamiński | OKS II | ||||||||
Damian Lazurek | JÓZA II | ||||||||
Damian Niuk | JÓZA II | ||||||||
Dawid Trzaskowski | VICTORIA | ||||||||
Paweł Podwysocki | VICTORIA | ||||||||
Adam Roguski | VICTORIA | ||||||||
Jarosław Prudzyński | BÓR | ||||||||
Przemysław Trzeciak | BÓR | ||||||||
Arkadiusz Cichostępski | BÓR | ||||||||
Marcin Kacperski | BÓR | ||||||||
Kamil Krupa | WISŁA | ||||||||
Jarosław Wit | WISŁA | ||||||||
Paweł Młynarczyk | DZIECINÓW | ||||||||
Konrad Ostrowski | FALENICA | ||||||||
Łukasz Bakuła | ADVIT | ||||||||
1 | Michał Orowiecki | JÓZA II | ( + 1 ) | ||||||
Marcin Wasiński | CKKS | ( + 1 ) | |||||||
Damian Brzeziński | CKKS | ( + 1 ) | |||||||
Kamil Białek | FALENICA | ( + 1 ) | |||||||
Piotr Wadowski | RADOŚĆ II | ( + 1 ) | |||||||
Maciej Piłat | JÓZA II | ||||||||
Dorian Citkowski | JÓZA II | ||||||||
Jakub Rosiński | JÓZA II | ||||||||
Paweł Ślusarczyk | JÓZA II | ||||||||
Sławomir Więckus | JÓZA II | ||||||||
Artur Bartosiński | JÓZA II | ||||||||
Patryk Bieńkowski | JÓZA II | ||||||||
Kazimierz Grotte | JÓZA II | ||||||||
Kamil Opiekulski | WISŁA | ||||||||
Piotr Cyrta | WISŁA | ||||||||
Tomasz Jaworski | WISŁA | ||||||||
Karol Jóźwik | WISŁA | ||||||||
Jacek Pryjomski | VICTORIA | ||||||||
Piotr Gawarski | VICTORIA | ||||||||
Kamil Janowicz | GROM | ||||||||
Jakub Lipa | GROM | ||||||||
Paweł Bylicki | GROM | ||||||||
Rafał Radomski | GROM | ||||||||
Michał Czuba | GROM | ||||||||
Tomasz Borowik | GROM | ||||||||
Adam Zdunek | GROM | ||||||||
Oleksandr Gandziuk | FALENICA | ||||||||
Maciej Jabłoński | FALENICA | ||||||||
Piotr Płatek | FALENICA | ||||||||
Konrad Wizor | FALENICA | ||||||||
Janusz Tugi | FALENICA | ||||||||
Hubert Jaworski | RADOŚĆ II | ||||||||
Piotr Pyra | RADOŚĆ II | ||||||||
Tomasz Radomski | RADOŚĆ II | ||||||||
Maciej Michalczuk | RADOŚĆ II | ||||||||
Mateusz Rawski | RADOŚĆ II | ||||||||
Michał Hyliński | RADOŚĆ II | ||||||||
Jakub Grzelec | RADOŚĆ II | ||||||||
Marcin Raźniaczyk | RADOŚĆ II | ||||||||
Andrzej Kociński | RADOŚĆ II | ||||||||
Bartłomiej Jaroszewski | RADOŚĆ II | ||||||||
Michał Wąsowski | RADOŚĆ II | ||||||||
Mariusz Banaszek | RADOŚĆ II | ||||||||
Dariusz Dźwigała | OKS II | ||||||||
Christian Luke Uzoma | OKS II | ||||||||
Maciej Buszko | OKS II | ||||||||
Mateusz Skwierawski | OKS II | ||||||||
Daniel Iwan | OKS II | ||||||||
Michał Szymański | OKS II | ||||||||
Bartosz Kozakiewicz | OKS II | ||||||||
Szymon Maliszewski | OKS II | ||||||||
Karol Maliszewski | OKS II | ||||||||
Michał Seler | OKS II | ||||||||
Damian Matwiejczuk | OKS II | ||||||||
Mateusz Piętka | BURZA | ||||||||
Wojciech Wilczek | BURZA | ||||||||
Hubert Osiak | BURZA | ||||||||
Tomasz Trzeciak | BURZA | ||||||||
Sławomir Konarzewski | BURZA | ||||||||
Marcin Paśnik | BURZA | ||||||||
Łukasz Pogorzelski | ADVIT | ||||||||
Rafał Kozłowski | ADVIT | ||||||||
Maciej Książek | ADVIT | ||||||||
Adrian Święch | CKKS | ||||||||
Dominik Dziadczak | CKKS | ||||||||
Bartosz Filipiak | FENIX | ||||||||
Kamil Jastrzębski | FENIX | ||||||||
Radosław Osica | FENIX | ||||||||
Dariusz Osica | FENIX | ||||||||
Karol Szczęsny | FENIX | ||||||||
Rafał Malinowski | FENIX | ||||||||
Piotr Markowski | FENIX | ||||||||
Mateusz Siwak | FENIX | ||||||||
Konrad Pawlak | FENIX | ||||||||
Piotr Zawada | BÓR | ||||||||
Mateusz Biernat | BÓR | ||||||||
Bartłomiej Masny | BÓR | ||||||||
Mariusz Świńczak | BÓR | ||||||||
Bartosz Rolf | WATRA | ||||||||
Michał Wadas | WATRA | ||||||||
Rafał Rudyk | WATRA | ||||||||
Piotr Wielgo | WATRA | ||||||||
Maciej Hawryluk | DZIECINÓW | ||||||||
Łukasz Roicki | DZIECINÓW | ||||||||
Sławomir Gaj | DZIECINÓW |
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w XIX kolejce (30.04/01.05)
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 389, wczoraj: 146
ogółem: 5 477 837
statystyki szczegółowe