Aktualności

WICHER NAM NIESTRASZNY

• autor: Wasu91, 2011-05-04 23:30

"URODZINOWE ZWYCIĘSTWO"

W spotkaniu XXIII kolejki Ligi Okręgowej (gr. Warszawa I) PKS Radość pokonał Wicher Kobyłka - 3:1. Bramki dla PKS-u zdobyli: Andrzej Kociński, Maciej Wróblewski oraz Aleksander Graff.

W Kobyłce nasza drużyna musiała sobie radzić z bez kilku zawodników. W barwach PKS-u w środowe popołudnie, z różnych powodów, zabrakło m.in: Konrada Kryśkiewicza, Jerzego Pędicha, Sylwestra Gregorczyka, Piotra Hermanowskiego, Sebastiana Rybaka i dwóch bramkarzy - Piotra Walasa i Daniela Urbanowicza. Dzięki absencji w/w zawodników szansę debiutu w pierwszym zespole otrzymali dwaj juniorzy z rocznika '93: Jędrzej Ostrowski (bramkarz - rozegrał pełne 90 minut) oraz Damian Wolski (grał od 66. minuty). Ich występ, jak i całego zespołu można uznać za udany.

Środowe zwycięstwo szczególnie "smakuje" grającemu trenerowi PKS-u - Robertowi Rokickiemu, który w dniu dzisiejszym obchodził urodziny. Trenerowi gratulujemy kolejnego zwycięstwa i jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia urodzinowe.

W najbliższą sobotę (07.05) nasz zespół zmierzy się na własnym boisku ze Żbikiem Nasielsk.

----------> GALERIA ZDJĘĆ -  WICHER vs PKS (31 zdjęć) <----------

----------> OCEŃ ZAWODNIKÓW <----------

(Bramka po bramce)

38'

(0 : 1)

W 38.minucie dobrze w pole karne, z prawej strony boiska, dośrodkował Jakub Łysik.  Futbolówka po zagraniu tegorocznego abiturienta trafiła wprost do niepilnowanego Andrzeja Kocińskiego, który po opanowaniu piłki, płaskim strzałem prawą nogą pokonał bramkarza gospodarzy. Dla wychowanka PKS-u było to drugie trafienie w obecnym sezonie.

43'

(0 : 2)

Na dwie minuty przed końcem pierwszej części gry "Parafialni" zdobyli drugą bramkę, która łudząco przypominała gola otwierającego wynik sobotniego meczu z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Podobnie jak przed czterema dniami z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował Andrzej Kociński. W "szesnastce" piłka trafiła wprost na głowę Macieja Wróblewskiego, który strzałem głową zmusił do ponownej kapitulacji golkipera z Kobyłki. Dla Maćka podobnie jak dla Andrzeja było to drugie trafienie w obecnym sezonie.

57'

(0 : 3)

W 57.minucie nasz zespół, za sprawą gola Aleksandra Graffa zwiększył swoje prowadzenie do różnicy trzech bramek. Najskuteczniejszy, z aktualnie grających, zawodników PKS-u wykorzystał sytuację "1 na 1" z bramkarzem gospodarzy. Przy tym golu drugą asystę w meczu zapisał na swoje konto Andrzej Kociński.

90+1'

(1 : 3)

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry gospodarze zdobyli "honorowego" gola z rzutu karnego. Skutecznym egzekutorem "jedenastki" okazał się Dawid Kielczyk. Wprowadzony w drugiej części gry napastnik uderzył w prawy róg bramki bronionej przez Jędrzeja Ostrowskiego. Debiutujący w bramce PKS-u golkiper wyczuł zamiar strzelającego, jednak ostatecznie, po rękach naszego bramkarza, futbolówka wpadła do siatki.

Radość

Bramki: Dawid Kielczyk (90+1'-k) - Andrzej Kociński (38'); Maciej Wróblewski (43'); Aleksander Graff (57')

http://img132.imageshack.us/img132/3043/mnews41.jpgWicher: Księżopolski - Pląska, Wernio, Sosnowski, Zalewski - Szeliga http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (70' Cieślak), Domański http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (56' Chukwuemeka), Andrzejewski, Wajda http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (80' Wojda) - Bujalski http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (75' Kielczyk )

http://img132.imageshack.us/img132/3043/mnews41.jpg PKS Radość: Ostrowski - Rutkowski  http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (32' Madzio), Żółkowski, Szczęsny, Zagórny - A.Kociński http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (85' Niemczyk), Rokicki, Wąsowski, Łysik http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (70' Karaś), Graff - Wróblewski http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (66' D.Wolski)