2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
W minionych dniach w Lidze Okręgowej zostały rozegrane spotkania w ramach 21. kolejki oraz zaległe spotkanie 17. kolejki. Jesteś ciekaw, które zespoły nadrabiały ligowe zaległości? Chcesz wiedzieć jak przebiegały weekendowe konfrontacje, oraz jak prezentuje się klasyfikacja strzelców?
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem ostatnich gier w "Okręgówce".
XVII KOLEJKA | ||||||||||
(Zaległy mecz) | ||||||||||
27 kwietnia (środa) g. 17:30 Karczew - Stadion | Mazur II Karczew | 2 | : | 5 | Żbik Nasielsk | |||||
M.Bobis | F.Kotarski | |||||||||
Sędziowie: | M.Boniec | M.Elota | ||||||||
Rupniewski | R.Załoga | |||||||||
Kuźma | ||||||||||
Skotarczyk | ||||||||||
XXI KOLEJKA | ||||||||||
22 kwietnia (piątek) g. 16:00 Łaskarzew - Stadion | Promnik Łaskarzew | 2 | : | 0 | Dolcan II Ząbki | |||||
C.Jóźwicki | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Kasztankiewicz | ||||||||||
Rogala | ||||||||||
P.Zaremba | ||||||||||
22 kwietnia (piątek) g. 16:00 Kobyłka - Stadion | Wicher Kobyłka | 4 | : | 1 | Sokół Serock | |||||
T.Domański | B.Szydłowski | |||||||||
Sędziowie: | P.Kłoskowicz | |||||||||
Rupniewski | P.Wajda | |||||||||
Kopka | P.Bujalski | |||||||||
S.Kowalczyk | ||||||||||
22 kwietnia (piątek) g. 16:00 Józefów - Stadion | Józefovia Józefów | 0 | : | 0 | Mazur Radzymin | |||||
Sędziowie: | ||||||||||
Formicki | ||||||||||
Kuźma | ||||||||||
Bors | ||||||||||
22 kwietnia (piątek) g. 16:00 Karczew - Stadion | Mazur II Karczew | 0 | : | 2 | Drukarz Warszawa | |||||
P.Cygan | ||||||||||
Sędziowie: | M.Lementowicz | |||||||||
Sierant | ||||||||||
Rosa | ||||||||||
Więsik | ||||||||||
22 kwietnia (piątek) g. 17:30 N.D.M. - Stadion | Świt II N. D. M. | 0 | : | 9 | Żbik Nasielsk | |||||
R.Załoga | ||||||||||
Sędziowie: | M.Elota | |||||||||
Hasselbusch | J.Unierzyski | |||||||||
J.Latuszek | A.Choroba | |||||||||
J.Siemiński | F.Kotarski | |||||||||
23 kwietnia (sobota) g. 13:00 Legionowo - Stadion | Legionovia II | 2 | : | 1 | PKS Radość | |||||
R.Chmielewski | P.Hermanowski | |||||||||
Sędziowie: | P.Madej | |||||||||
Ciecierski | ||||||||||
Płukarski | ||||||||||
Wroński | ||||||||||
23 kwietnia (sobota) g. 14:30 Góra Kalwaria | Korona Góra Kalwaria | 1 | : | 3 | Legion Warszawa | |||||
M.Zając | S.Wąsowski | |||||||||
Sędziowie: | M.Jarosiński | |||||||||
Kuźnik | ||||||||||
Więsik | ||||||||||
Gluba | ||||||||||
23 kwietnia (sobota) g. 15:00 Garwolin - Stadion | Wilga Garwolin | 1 | : | 3 | GKP Targówek | |||||
K.Zawadka | K.Bogacki | |||||||||
Sędziowie: | K.Kocak | |||||||||
Kinkel | S.Galiński | |||||||||
Pieniążek | ||||||||||
Gawęda | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 29 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 3,63 |
TABELA LIGI OKRĘGOWEJ
1. | GKP Targówek | 21 | 57-24 | 49 | 0 Awans | |||||
2. | Drukarz Warszawa | 21 | 52-27 | 48 | 0 Baraże | |||||
3. | Żbik Nasielsk | 21 | 73-17 | 48 | 0 | |||||
4. | PKS Radość | 21 | 64-35 | 37 | 0 | |||||
5. | Legionovia II | 21 | 47-61 | 34 | 1 | |||||
6. | Wilga Garwolin | 21 | 53-42 | 31 | 1 | |||||
7. | Józefovia Józefów | 21 | 40-48 | 26 | 2 | |||||
8. | Legion Warszawa | 21 | 44-48 | 26 | 3 | |||||
9. | Dolcan II Ząbki | 21 | 50-41 | 26 | 2 | |||||
10. | Mazur II Karczew | 21 | 37-39 | 26 | 2 | |||||
11. | Korona G. K. | 21 | 32-49 | 24 | 1 | |||||
12. | Wicher Kobyłka | 21 | 32-38 | 23 | 2 | |||||
13. | Promnik Łaskarzew | 21 | 42-64 | 23 | 0 Spadek | |||||
14. | Mazur Radzymin | 21 | 45-60 | 23 | 2 Spadek | |||||
15. | Sokół Serock | 21 | 34-66 | 17 | 0 Spadek | |||||
16. | Świt II N.D.M. | 21 | 23-64 | 14 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do IV ligi | ||||||||||
B - miejsce premiujące grą w barażach o IV ligę | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do A-klasy |
Najlepsi Strzelcy:
27 | Rafał Załoga | ŻBIK | ( + 4 ) | |||||||
17 | Sebastian Wąsowski | LEGION | ( + 2 ) | |||||||
16 | Cezary Jóźwicki | PROMNIK | ( + 2 ) | |||||||
Daniel Zdzieszyński | RADOŚĆ | |||||||||
14 | Fabian Kotarski | ŻBIK | ( + 4 ) | |||||||
Sebastian Groszek | DRUKARZ | |||||||||
13 | Maxwell Elota | ŻBIK | ( + 3 ) | |||||||
Mariusz Boniec | MAZUR II | ( + 1 ) | ||||||||
12 | Adam Łęcki | GKP | ||||||||
Filip Góral | JÓZEFOVIA | |||||||||
Kamil Suchocki | MAZUR | |||||||||
11 | Krzysztof Kocak | GKP | ( + 1 ) | |||||||
Paweł Madej | LEGIONOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Kamil Zawadka | WILGA | ( + 1 ) | ||||||||
10 | Artur Witkowski | PROMNIK | ||||||||
9 | Norbert Smyk | SOKÓŁ | ||||||||
Kamil Kucharski | RADOŚĆ | |||||||||
Artur Kowalczyk | JÓZEFOVIA | |||||||||
8 | Piotr Zegarek | WILGA | ||||||||
Artur Goździk | WILGA | |||||||||
Aleksander Graff | RADOŚĆ | |||||||||
7 | Piotr Bujalski | WICHER | ( + 1 ) | |||||||
Paweł Łupiński | MAZUR | |||||||||
Cezary Urbanowski | MAZUR | |||||||||
Paweł Kalinowski | KORONA | |||||||||
Dariusz Winek | PROMNIK | |||||||||
Grzegorz Szeliga | DOLCAN II | |||||||||
Grzegorz Pytko | DRUKARZ | |||||||||
Tadeusz Chomicki | RADOŚĆ | |||||||||
6 | Jarosław Unierzyski | ŻBIK | ( + 2 ) | |||||||
Konrad Kardynalski | / | MAZUR /PROMNIK | ||||||||
Damian Kalista | DRUKARZ | |||||||||
5 | Piotr Cygan | DRUKARZ | ( + 1 ) | |||||||
Paweł Kłoskowicz | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Dominik Radzewicz | GKP | |||||||||
Sebastian Ściechowicz | LEGIONOVIA | |||||||||
Rafał Wielądek | DOLCAN II | |||||||||
Robert Rokicki | RADOŚĆ | |||||||||
Piotr Augustyniak | MAZUR | |||||||||
Tomasz Folwarski | KORONA | |||||||||
Piotr Kieliszczyk | LEGION | |||||||||
4 | Sebastian Galiński | GKP | ( + 1 ) | |||||||
Michał Jarosiński | LEGION | ( + 1 ) | ||||||||
Mariusz Piórkowski | GKP | |||||||||
Marek Kiepuszewski | GKP | |||||||||
Maciej Galczewski | DOLCAN II | |||||||||
Tomasz Piórkowski | DOLCAN II | |||||||||
Tomasz Luks | SOKÓŁ | |||||||||
Mateusz Kozłowski | SOKÓŁ | |||||||||
Michał Walętrzak | LEGIONOVIA | |||||||||
Łukasz Stasiuk | DRUKARZ | |||||||||
Robert Wieczorek | LEGION | |||||||||
Wojciech Baran | ŚWIT II | |||||||||
Kamil Rakowski | WICHER | |||||||||
Łukasz Ćwikliński | ŻBIK | |||||||||
Jakub Wachnicki | WILGA | |||||||||
3 | Michał Lementowicz | DRUKARZ | ( + 1 ) | |||||||
Piotr Hermanowski | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Bartosz Szydłowski | SOKÓŁ | ( + 1 ) | ||||||||
Tomasz Chałas | DOLCAN II | |||||||||
Marcin Stańczyk | DOLCAN II | |||||||||
Piotr Augustyniak | LEGIONOVIA | |||||||||
Łukasz Wieraszko | LEGIONOVIA | |||||||||
Damian Niuk | JÓZEFOVIA | |||||||||
Emil Krupa | JÓZEFOVIA | |||||||||
Kazimierz Grotte | JÓZEFOVIA | |||||||||
Piotr Baranowski | WILGA | |||||||||
Bartłomiej Szczęśniak | WILGA | |||||||||
Marcin Makulec | WILGA | |||||||||
Łukasz Gubała | LEGION | |||||||||
Bartosz Podobas | LEGION | |||||||||
Maciej Księżak | LEGION | |||||||||
Piotr Wilewski | DRUKARZ | |||||||||
Piotr Wołowicz | DRUKARZ | |||||||||
Grzegorz Bajszczak | / | WICHER/DRUKARZ | ||||||||
Grzegorz Bielecki | MAZUR II | |||||||||
Mariusz Kopka | MAZUR II | |||||||||
Adam Zych | SOKÓŁ | |||||||||
Krzysztof Szymański | SOKÓŁ | |||||||||
Jakub Wiśniewski | KORONA | |||||||||
Kamil Rosłon | MAZUR | |||||||||
Marcin Gumowski | ŻBIK | |||||||||
2 | Artur Choroba | ŻBIK | ( + 1 ) | |||||||
Tomasz Domański | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Wajda | / | DRUKARZ/WICHER | ( + 1 ) | |||||||
Rafał Chmielewski | LEGIONOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Michał Zając | KORONA | ( + 1 ) | ||||||||
Mateusz Bobis | MAZUR II | ( + 1 ) | ||||||||
Jakub Kabala | DOLCAN II | |||||||||
Michał Zapaśnik | DOLCAN II | |||||||||
Piotr Gawęcki | DOLCAN II | |||||||||
Adrian Rowicki | DOLCAN II | |||||||||
Patryk Kubicki | DOLCAN II | |||||||||
Maciej Lament | DOLCAN II | |||||||||
Szymon Salwin | SOKÓŁ | |||||||||
Maciej Karpik | SOKÓŁ | |||||||||
Łukasz Jankowski | KORONA | |||||||||
Robert Jarosz | KORONA | |||||||||
Paweł Badenko | LEGIONOVIA | |||||||||
Jakub Włusek | LEGIONOVIA | |||||||||
Grzegorz Reks | LEGIONOVIA | |||||||||
Daniel Ziąbski | LEGIONOVIA | |||||||||
Marcin Hrycajewski | JÓZEFOVIA | |||||||||
Adam Krupiński | / | MAZUR II / JÓZA | ||||||||
Łukasz Zalewski | ŚWIT II | |||||||||
Michał Strzałkowski | ŚWIT II | |||||||||
Łukasz Wolf | ŚWIT II | |||||||||
Damian Oleksiak | GKP | |||||||||
Marcin Kolasiński | GKP | |||||||||
Kamil Mierzwiński | GKP | |||||||||
Mateusz Furman | GKP | |||||||||
Daniel Kraska | GKP | |||||||||
Michał Hyliński | RADOŚĆ | |||||||||
Sebastian Żółkowski | RADOŚĆ | |||||||||
Konrad Kryśkiewicz | RADOŚĆ | |||||||||
Robert Warakomski | RADOŚĆ | |||||||||
Michał Trzaskowski | MAZUR II | |||||||||
Kazimierz Sielski | MAZUR II | |||||||||
Kamil Kurach | PROMNIK | |||||||||
Mariusz Jesiotr | PROMNIK | |||||||||
Michał Podobas | LEGION | |||||||||
Giorgi Markozaszwili | MAZUR | |||||||||
Damian Jarzębski | WICHER | |||||||||
Rafał Goławski | WILGA | |||||||||
1 | Krzysztof Bogacki | GKP | ( + 1 ) | |||||||
Adam Andrzejewski | WICHER | |||||||||
Aleksander Cieślak | WICHER | |||||||||
Marcin Wojda | WICHER | |||||||||
Norbert Ciok | WICHER | |||||||||
Łukasz Zalewski | WICHER | |||||||||
Marcin Lipski | WICHER | |||||||||
Damian Olszanka | MAZUR II | |||||||||
Damian Ciszek | MAZUR II | |||||||||
Mariusz Lasecki | MAZUR II | |||||||||
Marcin Lewicki | MAZUR II | |||||||||
Marcin Wojciechowski | MAZUR II | |||||||||
Tomasz Sielski | MAZUR II | |||||||||
Kamil Tlaga | MAZUR II | |||||||||
Marcin Gryglas | MAZUR II | |||||||||
Łukasz Zalewski | SOKÓŁ | |||||||||
Krystian Skłucki | SOKÓŁ | |||||||||
Damian Kaput | SOKÓŁ | |||||||||
Grzegorz Oktaba | SOKÓŁ | |||||||||
Arkadiusz Sojka | DOLCAN II | |||||||||
Łukasz Wróbel | DOLCAN II | |||||||||
Maciej Osłowski | DOLCAN II | |||||||||
Tomasz Kułkiewicz | DOLCAN II | |||||||||
Marcin Hirsz | DOLCAN II | |||||||||
Arkadiusz Pastoła | DOLCAN II | |||||||||
Marcin Korkuć | DOLCAN II | |||||||||
Marcin Wajdzik | DOLCAN II | |||||||||
Maciej Wesołowski | KORONA | |||||||||
Łukasz Jędrzejczyk | KORONA | |||||||||
Mariusz Basaj | KORONA | |||||||||
Mariusz Kot | KORONA | |||||||||
Michał Naulewicz | KORONA | |||||||||
Jakub Deryło | KORONA | |||||||||
Adam Zagórny | RADOŚĆ | |||||||||
Kamil Madzio | RADOŚĆ | |||||||||
Andrzej Kociński | RADOŚĆ | |||||||||
Jacek Pryjomski | RADOŚĆ | |||||||||
Jakub Rosiński | RADOŚĆ | |||||||||
Krzysztof Szczęsny | RADOŚĆ | |||||||||
Adam Karaś | RADOŚĆ | |||||||||
Robert Rybak | RADOŚĆ | |||||||||
Damian Saławiła | LEGION | |||||||||
Paweł Oleszczuk | LEGION | |||||||||
Piotr Sawicki | LEGION | |||||||||
Marcin Wyszyński | MAZUR | |||||||||
Piotr Górecki | MAZUR | |||||||||
Mariusz Wojda | MAZUR | |||||||||
Radosław Gajewski | MAZUR | |||||||||
Daniel Nowak | JÓZEFOVIA | |||||||||
Łukasz Poszalski | JÓZEFOVIA | |||||||||
Maciej Napieraj | JÓZEFOVIA | |||||||||
Artur Bartosiński | JÓZEFOVIA | |||||||||
Mateusz Szymański | JÓZEFOVIA | |||||||||
Arkadiusz Zapaśnik | JÓZEFOVIA | |||||||||
Chinwenou Chukwukere | ŻBIK | |||||||||
Przemysław Zubel | ŻBIK | |||||||||
Grzegorz Jędrzejewski | ŻBIK | |||||||||
Hubert Wierzchowski | ŻBIK | |||||||||
Mateusz Leszek | DRUKARZ | |||||||||
Piotr Markowski | DRUKARZ | |||||||||
Adrian Żabczyński | DRUKARZ | |||||||||
Bartosz Kądziela | DRUKARZ | |||||||||
Jakub Muzyka | DRUKARZ | |||||||||
Łukasz Grążka | WILGA | |||||||||
Łukasz Korgul | WILGA | |||||||||
Robert Kozłowski | WILGA | |||||||||
Krzysztof Mazek | WILGA | |||||||||
Cezary Jakubaszek | WILGA | |||||||||
Rafał Niedziółka | WILGA | |||||||||
Daniel Bogusz | WILGA | |||||||||
Łukasz Trzaskowski | WILGA | |||||||||
Jakub Łotowski | LEGIONOVIA | |||||||||
Cezary Wróbel | LEGIONOVIA | |||||||||
Mariusz Zaranek | LEGIONOVIA | |||||||||
Filip Kamiński | LEGIONOVIA | |||||||||
Paweł Starnacki | LEGIONOVIA | |||||||||
Radosław Majewski | LEGIONOVIA | |||||||||
Łukasz Zawadzki | LEGIONOVIA | |||||||||
Piotr Wójcik | LEGIONOVIA | |||||||||
Rafał Jędrych | LEGIONOVIA | |||||||||
Michał Gajewski | ŚWIT II | |||||||||
Adam Więcławski | ŚWIT II | |||||||||
Robert Sotowicz | ŚWIT II | |||||||||
Karol Szczepkowski | ŚWIT II | |||||||||
Tomasz Gałązka | ŚWIT II | |||||||||
Piotr Maślanka | ŚWIT II | |||||||||
Łukasz Figacz | ŚWIT II | |||||||||
Tomasz Różycki | ŚWIT II | |||||||||
Grzegorz Rak | ŚWIT II | |||||||||
Daniel Wierzbicki | ŚWIT II | |||||||||
Krzysztof Jankowski | PROMNIK | |||||||||
Kingsley Kelechi Ohams | PROMNIK | |||||||||
Grzegorz Opieka | PROMNIK | |||||||||
Dariusz Piwowarek | GKP | |||||||||
Marcin Oleksiak | GKP | |||||||||
Sergiusz Wiechowski | GKP |
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w XXI kolejce (22/23.04)
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 79, wczoraj: 604
ogółem: 5 478 570
statystyki szczegółowe