Aktualności

PECHOWA PORAŻKA

• autor: Wasu91, 2011-04-27 00:30

"DECYDUJĄCA KOŃCÓWKA"

W meczu XXI kolejki Ligi Okręgowej (gr. Warszawa II), rozegranym w Wielką Sobotę, PKS Radość przegrał w Legionowie z rezerwami Legionovii - 1:2.  Jedynego gola dla PKS-u, na początku drugiej części gry, zdobył Piotr Hermanowski. Gospodarze obydwie bramki zdobyli w trakcie ostatnich dziesięciu minut spotkania. "Decydujący cios" Legionovia II wyprowadziła w trzeciej minucie doliczonego czasu gry, kiedy to Paweł Madej wpisał się na listę strzelców.

W sobotnim meczu PKS zaprezentował się zdecydowanie lepiej niż w ostatnich spotkaniach. Na tle rywala, wzmocnionego zawodnikami z szerokiej kadry trzecioligowego zespołu, nasi zawodnicy wyglądali naprawdę dobrze. O końcowym wyniku zadecydowały błędy indywidualne i brak skuteczności pod bramką rywali.

W najbliższą sobotę "Parafialni" zmierzą się z drugim zespołem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Liczymy, że w tym spotkaniu nasza drużyna przełamie passę porażek i powróci na "zwycięskie tory".

----------> GALERIA ZDJĘĆ -  LEGIONOVIA II vs PKS (6 zdjęć) <----------

----------> OCEŃ ZAWODNIKÓW <----------

(Bramka po bramce)

48'

(0 : 1)

Trzy minuty po rozpoczęciu drugich trzech kwadransów PKS, za sprawą trafienia Piotra Hermanowskiego wyszedł na prowadzenie. Młody pomocnik PKS-u wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Andrzeja Kocińskiego i strzałem z powietrza, prawą nogą, pokonał bramkarza rywali.

80'

(1 : 1)

W 80.minucie spotkania przeszło dwumetrowy środkowy obrońca gospodarzy Rafał Chmielewski doprowadził do wyrównania. Były zawodnik m.in Legii II Warszawa, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i zespołu z Wysp Owczych - FS Vágar, po powtórnym dograniu piłki w pole karne "Parfialnych" (wcześniejsze dośrodkowanie z rzutu wolnego zostało wybite przez obrońców z Radości), zdołał opanować piłkę na 8.metrze od bramki PKS-u i mocnym strzałem lewą nogą umieścił futbolówkę w siatce.

90+3'

(2 : 1)

W ostatniej akcji meczu Legionovia II zdobyła bramkę na wagę trzech punktów. Autorem bramki dla gospodarzy okazał się Paweł Madej, czyli zawodnik, który w jesiennym meczu obydwu drużyn w Radości, aż 3-krotnie pokonał naszego bramkarza. Wprowadzony w drugiej części gry napastnik z Legionowa przedryblował dwóch obrońców PKS-u i płaskim strzałem prawą nogą z 12.metrów zmusił do kapitulacji Piotra Walasa. Chwilę po golu sędzia głowny - Artur Ciecierski z Zakroczymia zakończył spotkanie.

Stadion przy ul. Parkowej 27 a w Legionowie; dnia 23.04.2011 o godzinie 13:00