Aktualności

PKS GORSZY OD WILGI

• autor: Wasu91, 2011-03-20 23:55

ZABRAKŁO "HAPPY END-U"

W meczu otwierającym rundę wiosenną Ligi Okręgowej, rozegranym w ramach XVI kolejki, PKS Radość przegrał na własnym boisku z Wilgą Garwolin - 2:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Konrad Kryśkiewicz oraz Andrzej Kociński.

----------> GALERIA ZDJĘĆ -  PKS vs WILGA (30 zdjęć) <----------

----------> OCEŃ ZAWODNIKÓW <----------

(Bramka po bramce)

24'

(1 : 0)

Dośrodkowanie z prawej strony boiska - Michała Wąsowskiego - na bramkę, strzałem lewą nogą z powietrza, zamienił Konrad Kryśkiewicz. Snajper PKS-u otworzył wynik spotkania w 24.minucie gry.

55'

(1 : 1)

Wyrównujące trafienie gości autorstwa Piotra Zegarka. Napastnik z Garwolina pewnie wykorzystał rzut karny, uderzając płasko w lewy róg bramki.

71'

(1 : 2)

Składną akcję gości, w której piłka rozgrywana była na tzw. "jeden kontakt" sfinalizował Jakub Wachnicki, uderzając z trzech metrów do pustej bramki. Na niespełna dwadzieścia minut przed końcem goście, po raz pierwszy, objęli prowadzenie.

86'

(2 : 2)

Kolejne dośrodkowanie z prawej strony boiska zaskakuje gości. Tym razem w pole karne piłkę wprost na głowę Andrzeja Kocińskiego zaadresował Łukasz Rutkowski. Popularny "Kot" nie zmarnował swojej okazji i na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry doprowadził do remisu.

89'

(2 : 3)

Decydujący "cios" zadany przez podopiecznych trenera Macieja Kędziorka. Bramka z cyklu "stadiony świata", której zdobywcą okazał się Bartłomiej Szczęśniak. Zawodnik z Garwolina wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i skierował futbolówkę do bramki PKS-u. Piłka po uderzeniu napastnika gości nabrała bardzo "dziwnej" rotacji, która kompletnie zaskoczyła wszystkich skupionych we własnym polu karnym zawodników z Radości, a także samych piłkarzy Wilgi, którzy po chwili zaczęli cieszyć się z "niecodziennego" gola.

Wilga Garwolin

Bramki: Konrad Kryśkiewicz (24'); Andrzej Kociński (86') - Piotr Zegarek (55'-k), Jakub Wachnicki (71'); Bartłomiej Szczęśniak (89')

http://img132.imageshack.us/img132/3043/mnews41.jpg PKS Radość: Walas - Madzio http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (75' Szczęsny), Żółkowski, Zagórny, S.Rybak - A.Kociński http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif, Rokicki http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (89' Karaś), Wąsowski, Pędich http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (80' Rutkowski), Graff - Kryśkiewicz http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (75' Wróblewski)