2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Za nami już dziesięć serii spotkań w Lidze Okręgowej. Jesteś zainteresowany szczegółami ostatnich kolejek? Chcesz wiedzieć kto prowadzi w klasyfikacji strzelców? Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem spotkań rozegranych na przełomie września i października na "Okręgowym Froncie".
IV KOLEJKA | ||||||||||
29 września (środa) g. 16:00 Radzymin - Stadion | Mazur Radzymin | 2 | : | 3 | GKP Targówek | |||||
P.Łupiński | NN | |||||||||
Sędziowie: | C.Urbanowski | NN | ||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
V KOLEJKA | ||||||||||
29 września (środa) g. 16:00 Karczew - Stadion | Mazur II Karczew | 4 | : | 1 | Dolcan II Ząbki | |||||
M.Boniec | P.Kubicki | |||||||||
Sędziowie: | D.Jakubik | |||||||||
NN | T.Sielski | |||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
VII KOLEJKA | ||||||||||
18 września (sobota) g. 13:00 Józefów - Stadion | Józefovia Józefów | 2 | : | 1 | GKP Targówek | |||||
K.Grotte | K.Kocak | |||||||||
Sędziowie: | A.Kowalczyk | |||||||||
B.Zawadzki | ||||||||||
Ł.Zawadzki | ||||||||||
Pieniek | ||||||||||
18 września (sobota) g. 15:00 Kobyłka - Stadion | Wicher Kobyłka | 1 | : | 3 | Żbik Nasielsk | |||||
P.Bujalski | J.Unierzyski | |||||||||
Sędziowie: | F.Kotarski | |||||||||
Sójka | ||||||||||
Skoupy | ||||||||||
Bereda | ||||||||||
18 września (sobota) g. 16:00 Góra Kalwaria - Stadion | Korona Góra Kalwaria | 3 | : | 2 | Dolcan II Ząbki | |||||
M.Wesołowski | T.Kułkiewicz | |||||||||
Sędziowie: | J.Deryło | M.Lament | ||||||||
Lipiec | R.Jarosz | |||||||||
A.Starobrat | ||||||||||
Bors | ||||||||||
19 września (niedziela) g. 12:30 N.D.M - Stadion | Świt II N. D. M. | 0 | : | 0 | PKS Radość | |||||
Sędziowie: | ||||||||||
Kupiec | ||||||||||
M.Szymański | ||||||||||
Dziepak | ||||||||||
19 września (niedziela) g. 14:00 Karczew - Stadion | Mazur II Karczew | 3 | : | 3 | Mazur Radzymin | |||||
M.Boniec | P.Augustyniak | |||||||||
Sędziowie: | K.Kardynalski | P.Łupiński | ||||||||
Sójka | P.Górecki | |||||||||
Pieniążek | ||||||||||
Janota | ||||||||||
19 września (niedziela) g. 16:00 Garwolin - Stadion | Wilga Garwolin | 3 | : | 1 | Sokół Serock | |||||
K.Zawadka | M.Karpik | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Barmosz | ||||||||||
Witak | ||||||||||
Lubelski | ||||||||||
19 września (niedziela) g. 16:00 Legionowo - Stadion | Legionovia II | 1 | : | 5 | Legion Warszawa | |||||
Samobój | S.Wąsowski | |||||||||
Sędziowie: | D.Saławiła | |||||||||
Kinkel | P.Kieliszczyk | |||||||||
Pieniek | B.Podobas | |||||||||
Gawęda | ||||||||||
19 września (niedziela) g. 16:00 Łaskarzew - Stadion | Promnik Łaskarzew | 2 | : | 3 | Drukarz Warszawa | |||||
C.Jóźwicki | G.Pytko | |||||||||
Sędziowie: | A.Witkowski | P.Wilewski | ||||||||
Klimiuk | P.Cygan | |||||||||
Bereda | ||||||||||
Książek | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 33 | ||||||||||
Średnia liczba bramek/mecz : 4,13 | ||||||||||
VIII KOLEJKA | ||||||||||
25 września (sobota) g. 11:00 Radzymin - Stadion | Mazur Radzymin | 4 | : | 2 | Promnik Łaskarzew | |||||
P.Łupiński | K.Jankowski | |||||||||
Sędziowie: | C.Urbanowski | A.Witkowski | ||||||||
Ciecierski | K.Suchocki | |||||||||
Gawroński | ||||||||||
Wroński | ||||||||||
25 września (sobota) g. 11:00 Serock - Stadion | Sokół Serock | 0 | : | 2 | Żbik Nasielsk | |||||
J.Unierzyski | ||||||||||
Sędziowie: | G.Jędrzejewski | |||||||||
Chmiel | ||||||||||
Brenda | ||||||||||
Franiewski | ||||||||||
25 września (sobota) g. 11:00 Park Skaryszewski | Drukarz Warszawa | 1 | : | 3 | Korona Góra Kalwaria | |||||
G.Pytko | P.Kalinowski | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Hasselbusch | ||||||||||
Szabat | ||||||||||
P.Zaremba | ||||||||||
25 września (sobota) g. 11:00 Tarchomin - Stadion | Legion Warszawa | 4 | : | 1 | Świt II N. D. M. | |||||
R.Wieczorek | W.Baran | |||||||||
Sędziowie: | B.Podobas | |||||||||
Korycki | S.Wąsowski | |||||||||
Boczoń | Ł.Gubała | |||||||||
J.Siemiński | ||||||||||
25 września (sobota) g. 12:00 Radość - Stadion | PKS Radość | 3 | : | 0 | Wicher Kobyłka | |||||
S.Żółkowski | ||||||||||
Sędziowie: | D.Zdzieszyński | |||||||||
T.Kwiatkowski | ||||||||||
Dominiak | ||||||||||
Gawęda | ||||||||||
25 września (sobota) g. 16:00 Targówek - Stadion | GKP Targówek | 3 | : | 0 | Mazur II Karczew | |||||
A.Łęcki | ||||||||||
Sędziowie: | M.Piórkowski | |||||||||
Yovkov | D.Oleksiak | |||||||||
Feliga | ||||||||||
Bartnicki | ||||||||||
26 września (niedziela) g. 11:00 Legionowo - Stadion | Dolcan II Ząbki | 7 | : | 1 | Legionovia II | |||||
M.Stańczyk | P.Badenko | |||||||||
Sędziowie: | J.Kabala | |||||||||
Szwarc | A.Sojka | |||||||||
Lubelski | M.Zapaśnik | |||||||||
Rybicki | P.Kubicki | |||||||||
26 września (niedziela) g. 16:00 Garwolin - Stadion | Wilga Garwolin | 2 | : | 2 | Józefovia Józefów | |||||
P.Zegarek | E.Krupa | |||||||||
Sędziowie: | A.Kowalczyk | |||||||||
Sieradzki | ||||||||||
Kasztankiewicz | ||||||||||
Bereda | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 35 | ||||||||||
Średnia liczba bramek/mecz : 4,38 | ||||||||||
IX KOLEJKA | ||||||||||
2 października (sobota) g. 12:30 Józefów - Stadion | Józefovia Józefów | 5 | : | 1 | Sokół Serock | |||||
A.Kowalczyk | N.Smyk | |||||||||
Sędziowie: | E.Krupa | |||||||||
Dziubek | A.Bartosiński | |||||||||
Piątkowski | ||||||||||
Pieniążek | ||||||||||
2 października (sobota) g. 13:00 Kobyłka - Stadion | Wicher Kobyłka | 0 | : | 1 | Legion Warszawa | |||||
R.Wieczorek | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Obukowicz | ||||||||||
Franiewski | ||||||||||
Jędrysek | ||||||||||
2 października (sobota) g. 14:00 Nasielsk - Stadion | Żbik Nasielsk | 1 | : | 1 | PKS Radość | |||||
R.Załoga | J.Rosiński | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Merkwa | ||||||||||
brak | ||||||||||
brak | ||||||||||
2 października (sobota) g. 15:00 Góra Kalwaria- Stadion | Korona Góra Kalwaria | 1 | : | 1 | Mazur Radzymin | |||||
T.Folwarski | M.Wojda | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
B.Zawadzki | ||||||||||
P.Zaremba | ||||||||||
Kasztankiewicz | ||||||||||
3 października (niedziela) g. 12:30 N.D.M. - Stadion | Świt II N. D. M. | 1 | : | 1 | Dolcan II Ząbki | |||||
M.Gajewski | NN | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
P.Lewandowski | ||||||||||
Pasterczyk | ||||||||||
Brenda | ||||||||||
3 października (niedziela) g. 14:00 Karczew - Stadion | Mazur II Karczew | 1 | : | 0 | Wilga Garwolin | |||||
M.Wojciechowski | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Barmosz | ||||||||||
Przepióra | ||||||||||
Zakrzewski | ||||||||||
3 października (niedziela) g. 15:00 Łaskarzew - Stadion | Promnik Łaskarzew | 1 | : | 4 | GKP Targówek | |||||
A.Witkowski | K.Kocak | |||||||||
Sędziowie: | A.Łęcki | |||||||||
Formicki | D.Radzewicz | |||||||||
Bors | D.Oleksiak | |||||||||
Lubelski | ||||||||||
3 października (niedziela) g. 15:00 Legionowo - Stadion | Legionovia II | 0 | : | 5 | Drukarz Warszawa | |||||
S.Groszek | ||||||||||
Sędziowie: | P.Wilewski | |||||||||
M.Lewandowski | D.Kalista | |||||||||
J.Wójcik | ||||||||||
Gawroński | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 24 | ||||||||||
Średnia liczba bramek/mecz : 3,00 | ||||||||||
X KOLEJKA | ||||||||||
9 października (sobota) g. 11:00 Kobyłka - Stadion | Dolcan II Ząbki | 4 | : | 1 | Wicher Kobyłka | |||||
NN | P.Kłoskowicz | |||||||||
Sędziowie: | NN | |||||||||
K.Sawicki | NN | |||||||||
M.Zaremba | NN | |||||||||
Franiewski | ||||||||||
9 października (sobota) g. 11:00 Radzymin - Stadion | Mazur Radzymin | 2 | : | 3 | Legionovia II | |||||
P.Augustyniak | Ł.Wieraszko | |||||||||
Sędziowie: | P.Madej | |||||||||
Radziszewski | ||||||||||
Szabat | ||||||||||
Ściseł | ||||||||||
9 października (sobota) g. 11:00 Tarchomin - Stadion | Legion Warszawa | 1 | : | 4 | Żbik Nasielsk | |||||
S.Wąsowski | M.Elota | |||||||||
Sędziowie: | R.Załoga | |||||||||
Chmiel | ||||||||||
K.Ruminiak | ||||||||||
Brenda | ||||||||||
9 października (sobota) g. 11:00 Park Skaryszewski | Drukarz Warszawa | 3 | : | 0 | Świt II N. D. M. | |||||
P.Cygan | ||||||||||
Sędziowie: | M.Lementowicz | |||||||||
Formicki | P.Wajda | |||||||||
Synowiecki | ||||||||||
Jędrysek | ||||||||||
9 października (sobota) g. 13:00 Józefów - Stadion | Józefovia Józefów | 1 | : | 0 | Mazur II Karczew | |||||
A.Kowalczyk | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Wroński | ||||||||||
Skoupy | ||||||||||
P.Lewandowski | ||||||||||
9 października (sobota) g. 15:30 Serock - Stadion | Sokół Serock | 4 | : | 7 | PKS Radość | |||||
T.Luks | R.Rokicki | |||||||||
Sędziowie: | M.Kozłowski | R.Warakomski | ||||||||
M.Lewandowski | N.Smyk | M.Hyliński | ||||||||
Przepióra | D.Zdzieszyński | |||||||||
Hoppe | ||||||||||
10 października (niedziela) g. 15:00 Garwolin - Stadion | Wilga Garwolin | 7 | : | 2 | Promnik Łaskarzew | |||||
K.Zawadka | C.Jóźwicki | |||||||||
Sędziowie: | A.Goździk | A.Witkowski | ||||||||
Bors | B.Szczęśniak | |||||||||
Lau | P.Zegarek | |||||||||
Matuszewski | Ł.Korgul | |||||||||
10 października (niedziela) g. 15:00 Targówek - Stadion | GKP Targówek | 4 | : | 2 | Korona Góra Kalwaria | |||||
K.Kocak | NN | |||||||||
Sędziowie: | D.Radzewicz | NN | ||||||||
Magdziak | S.Galiński | |||||||||
Majdański | ||||||||||
Michalski | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 45 | ||||||||||
Średnia liczba bramek/mecz : 5,63 |
1. | Żbik Nasielsk | 10 | 27-8 | 25 | 0 Awans | |||||
2. | GKP Targówek | 10 | 28-13 | 25 | 1 Baraże | |||||
3. | PKS Radość | 10 | 40-15 | 21 | 1 | |||||
4. | Drukarz Warszawa | 10 | 29-17 | 20 | 0 | |||||
5. | Legion Warszawa | 10 | 28-14 | 19 | 0 | |||||
6. | Wilga Garwolin | 10 | 23-16 | 15 | 4 | |||||
7. | Mazur Radzymin | 10 | 29-26 | 14 | 0 | |||||
8. | Dolcan II Ząbki | 10 | 26-22 | 13 | 4 | |||||
9. | Legionovia II | 10 | 21-30 | 13 | 3 | |||||
10. | Józefovia Józefów | 10 | 19-30 | 11 | 5 | |||||
11. | Mazur II Karczew | 10 | 16-20 | 10 | 3 | |||||
12. | Świt II N.D.M. | 10 | 12-24 | 8 | 1 | |||||
13. | Promnik Łaskarzew | 10 | 19-38 | 8 | 5 Spadek | |||||
14. | Wicher Kobyłka | 10 | 10-21 | 8 | 5 Spadek | |||||
15. | Korona G. K. | 10 | 11-27 | 8 | 1 Spadek | |||||
16. | Sokół Serock | 10 | 17-34 | 6 | 5 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do IV ligi | ||||||||||
B - miejsce premiujące grą w barażach o IV ligę | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do A-klasy |
Najlepsi Strzelcy:
13 | Sebastian Wąsowski | LEGION | ( + 3 ) | |||||||
12 | Rafał Załoga | ŻBIK | ( + 3 ) | |||||||
Daniel Zdzieszyński | RADOŚĆ | ( + 5 ) | ||||||||
10 | Kamil Suchocki | MAZUR | ( + 1 ) | |||||||
8 | Sebastian Groszek | DRUKARZ | ( + 3 ) | |||||||
Cezary Jóźwicki | PROMNIK | ( + 2 ) | ||||||||
Artur Witkowski | PROMNIK | ( + 2 ) | ||||||||
7 | Norbert Smyk | SOKÓŁ | ( + 2 ) | |||||||
6 | Mariusz Boniec | MAZUR II | ( + 3 ) | |||||||
Grzegorz Pytko | DRUKARZ | ( + 2 ) | ||||||||
Paweł Madej | LEGIONOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Artur Kowalczyk | JÓZEFOVIA | ( + 6 ) | ||||||||
Krzysztof Kocak | GKP | ( + 4 ) | ||||||||
Tadeusz Chomicki | RADOŚĆ | |||||||||
Kamil Kucharski | RADOŚĆ | |||||||||
5 | Paweł Łupiński | MAZUR | ( + 3 ) | |||||||
Cezary Urbanowski | MAZUR | ( + 3 ) | ||||||||
Kamil Zawadka | WILGA | ( + 5 ) | ||||||||
Artur Goździk | WILGA | ( + 2 ) | ||||||||
4 | Piotr Bujalski | WICHER | ( + 1 ) | |||||||
Konrad Kardynalski | MAZUR II | ( + 2 ) | ||||||||
Bartosz Podobas | LEGION | ( + 2 ) | ||||||||
Adam Łęcki | GKP | ( + 2 ) | ||||||||
Maxwell Elota | ŻBIK | ( + 2 ) | ||||||||
Robert Rokicki | RADOŚĆ | ( + 2 ) | ||||||||
Filip Góral | JÓZEFOVIA | |||||||||
Grzegorz Szeliga | DOLCAN II | |||||||||
3 | Paweł Kalinowski | KORONA | ( + 3 ) | |||||||
Wojciech Baran | ŚWIT II | ( + 1 ) | ||||||||
Marcin Stańczyk | DOLCAN II | ( + 3 ) | ||||||||
Robert Wieczorek | LEGION | ( + 2 ) | ||||||||
Piotr Wilewski | DRUKARZ | ( + 2 ) | ||||||||
Piotr Cygan | DRUKARZ | ( + 2 ) | ||||||||
Piotr Augustyniak | MAZUR | ( + 3 ) | ||||||||
Łukasz Wieraszko | LEGIONOVIA | ( + 2 ) | ||||||||
Piotr Zegarek | WILGA | ( + 3 ) | ||||||||
Dominik Radzewicz | GKP | ( + 2 ) | ||||||||
Aleksander Graff | RADOŚĆ | |||||||||
Marcin Gumowski | ŻBIK | |||||||||
Łukasz Stasiuk | DRUKARZ | |||||||||
Marek Kiepuszewski | GKP | |||||||||
Michał Walętrzak | LEGIONOVIA | |||||||||
2 | Kazimierz Grotte | JÓZEFOVIA | ( + 1 ) | |||||||
Emil Krupa | JÓZEFOVIA | ( + 2 ) | ||||||||
Tomasz Sielski | MAZUR II | ( + 1 ) | ||||||||
Fabian Kotarski | ŻBIK | ( + 2 ) | ||||||||
Jarosław Unierzyski | ŻBIK | ( + 2 ) | ||||||||
Robert Jarosz | KORONA | ( + 1 ) | ||||||||
Tomasz Folwarski | KORONA | ( + 1 ) | ||||||||
Maciej Lament | DOLCAN II | ( + 1 ) | ||||||||
Patryk Kubicki | DOLCAN II | ( + 2 ) | ||||||||
Maciej Karpik | SOKÓŁ | ( + 1 ) | ||||||||
Tomasz Luks | SOKÓŁ | ( + 2 ) | ||||||||
Piotr Kieliszczyk | LEGION | ( + 2 ) | ||||||||
Łukasz Gubała | LEGION | ( + 1 ) | ||||||||
Damian Kalista | DRUKARZ | ( + 1 ) | ||||||||
Mariusz Piórkowski | GKP | ( + 1 ) | ||||||||
Damian Oleksiak | GKP | ( + 2 ) | ||||||||
Bartłomiej Szczęśniak | WILGA | ( + 1 ) | ||||||||
Michał Hyliński | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Dariusz Winek | PROMNIK | |||||||||
Piotr Hermanowski | RADOŚĆ | |||||||||
Michał Jarosiński | LEGION | |||||||||
Łukasz Wolf | ŚWIT II | |||||||||
Maciej Galczewski | DOLCAN II | |||||||||
Kamil Mierzwiński | GKP | |||||||||
Grzegorz Reks | LEGIONOVIA | |||||||||
1 | Damian Jakubik | MAZUR II | ( + 1 ) | |||||||
Marcin Wojciechowski | MAZUR II | ( + 1 ) | ||||||||
Jakub Kabala | DOLCAN II | ( + 1 ) | ||||||||
Arkadiusz Sojka | DOLCAN II | ( + 1 ) | ||||||||
Michał Zapaśnik | DOLCAN II | ( + 1 ) | ||||||||
Tomasz Kułkiewicz | DOLCAN II | ( + 1 ) | ||||||||
Artur Bartosiński | JÓZEFOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Grzegorz Jędrzejewski | ŻBIK | ( + 1 ) | ||||||||
Maciej Wesołowski | KORONA | ( + 1 ) | ||||||||
Jakub Deryło | KORONA | ( + 1 ) | ||||||||
Mariusz Wojda | MAZUR | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Górecki | MAZUR | ( + 1 ) | ||||||||
Damian Saławiła | LEGION | ( + 1 ) | ||||||||
Krzysztof Jankowski | PROMNIK | ( + 1 ) | ||||||||
Sebastian Żółkowski | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Robert Warakomski | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Jakub Rosiński | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Paweł Badenko | LEGIONOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Michał Gajewski | ŚWIT II | ( + 1 ) | ||||||||
Paweł Kłoskowicz | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Michał Lementowicz | DRUKARZ | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Wajda | DRUKARZ | ( + 1 ) | ||||||||
Mateusz Kozłowski | SOKÓŁ | ( + 1 ) | ||||||||
Łukasz Korgul | WILGA | ( + 1 ) | ||||||||
Sebastian Galiński | GKP | ( + 1 ) | ||||||||
Łukasz Poszalski | JÓZEFOVIA | |||||||||
Krzysztof Szczęsny | RADOŚĆ | |||||||||
Kamil Rakowski | WICHER | |||||||||
Damian Jarzębski | WICHER | |||||||||
Łukasz Zalewski | WICHER | |||||||||
Szymon Salwin | SOKÓŁ | |||||||||
Krzysztof Szymański | SOKÓŁ | |||||||||
Bartosz Szydłowski | SOKÓŁ | |||||||||
Grzegorz Oktaba | SOKÓŁ | |||||||||
Adam Zych | SOKÓŁ | |||||||||
Maciej Księżak | LEGION | |||||||||
Marcin Wyszyński | MAZUR | |||||||||
Giorgi Markozaszwili | MAZUR | |||||||||
Radosław Gajewski | MAZUR | |||||||||
Piotr Białek | JÓZEFOVIA | |||||||||
Daniel Nowak | JÓZEFOVIA | |||||||||
Marcin Hrycajewski | JÓZEFOVIA | |||||||||
Kazimierz Sielski | MAZUR II | |||||||||
Kamil Tlaga | MAZUR II | |||||||||
Chinwenou Chukwukere | ŻBIK | |||||||||
Przemysław Zubel | ŻBIK | |||||||||
Hubert Wierzchowski | ŻBIK | |||||||||
Arkadiusz Pastoła | DOLCAN II | |||||||||
Adrian Rowicki | DOLCAN II | |||||||||
Rafał Wielądek | DOLCAN II | |||||||||
Marcin Wajdzik | DOLCAN II | |||||||||
Marcin Kolasiński | GKP | |||||||||
Mateusz Furman | GKP | |||||||||
Mateusz Leszek | DRUKARZ | |||||||||
Bartosz Kądziela | DRUKARZ | |||||||||
Marcin Lipski | WICHER | |||||||||
Grzegorz Bajszczak | WICHER | |||||||||
Łukasz Grążka | WILGA | |||||||||
Krzysztof Mazek | WILGA | |||||||||
Marcin Makulec | WILGA | |||||||||
Piotr Baranowski | WILGA | |||||||||
Robert Rybak | RADOŚĆ | |||||||||
Jakub Włusek | LEGIONOVIA | |||||||||
Jakub Łotowski | LEGIONOVIA | |||||||||
Grzegorz Reks | LEGIONOVIA | |||||||||
Łukasz Zawadzki | LEGIONOVIA | |||||||||
Piotr Wójcik | LEGIONOVIA | |||||||||
Karol Szczepkowski | ŚWIT II | |||||||||
Łukasz Zalewski | ŚWIT II | |||||||||
Daniel Wierzbicki | ŚWIT II |
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 305, wczoraj: 146
ogółem: 5 477 753
statystyki szczegółowe