2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Rywalizacja w rundzie jesiennej sezonu 2010/2011 A-klasy wchodzi w decydującą fazę. Jesteś ciekaw jak przebiegały ostatnie kolejki oraz kto prowadzi w klasyfikacji strzelców? Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem spotkań rozegranych na przełomie września i października w "Serie A".
V KOLEJKA | ||||||||||
18 września (sobota) g. 16:00 Józefów - Stadion | Józefovia II Józefów | 1 | : | 4 | Victoria Zerzeń | |||||
A.Zapaśnik | R.Lendzion | |||||||||
Sędziowie: | P.Zarzeczny | |||||||||
Siedlecki | R.Siwak | |||||||||
Janota | ||||||||||
Żuber | ||||||||||
18 września (sobota) g. 15:00 Falenica - Stadion | KS Falenica | 7 | : | 0 | Fenix Siennica | |||||
A.Milewski | ||||||||||
Sędziowie: | O.Gandziuk | |||||||||
Kmita | G.Jakubowicz | |||||||||
Ściseł | M.Jabłoński | |||||||||
Barna | ||||||||||
18 września (sobota) g. 17:00 Wiązowna - Stadion | Advit Wiązowna | 3 | : | 1 | Bór Regut | |||||
A.Reda | A.Adamczyk | |||||||||
Sędziowie: | Ł.Bakuła | |||||||||
Sawicki | ||||||||||
Kosiorek | ||||||||||
Zakrzewski | ||||||||||
19 września (niedziela) g. 12:00 Falenica - Stadion | Grom Lipowo | 0 | : | 1 | CKKS Sokół | |||||
S.Olszanko | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Sawicki | ||||||||||
Więsik | ||||||||||
G.Szynkowski | ||||||||||
19 września (niedziela) g. 16:00 Mrozy - Stadion | Watra Mrozy | 2 | : | 2 | PKS II Radość | |||||
P.Gujski | H.Jaworski | |||||||||
Sędziowie: | M.Miernicki | A.Graff | ||||||||
Kuźnik | ||||||||||
Więsik | ||||||||||
G.Szynkowski | ||||||||||
19 września (niedziela) g. 16:00 Maciejowice - Stadion | Wisła Maciejowice | 1 | : | 6 | OKS Start II Otwock | |||||
M.Górski | M.Gromulski | |||||||||
Sędziowie: | A.Kaniowski | |||||||||
Rupniewski | M.Buszko | |||||||||
Hoppe | S.Majszczyk | |||||||||
Bartkiewicz | ||||||||||
19 września (niedziela) g. 16:00 Pilawa - Stadion | Burza Pilawa | 5 | : | 0 | Wisła Dziecinów | |||||
D.Duchna | ||||||||||
Sędziowie: | R.Winek | |||||||||
Chmiel | D.Dobrowolski | |||||||||
G.Borkowski | A.Trzpil | |||||||||
Klimczyk | M.Piętka | |||||||||
Łączna liczba bramek : 33 | ||||||||||
Średnia liczba bramek/mecz : 4,71 | ||||||||||
VI KOLEJKA | ||||||||||
25 września (sobota) g. 14:00 Otwock - Stadion | OKS Start II Otwock | 3 | : | 0 | Burza Pilawa | |||||
S.Majszczyk | ||||||||||
Sędziowie: | J.Dźwigała | |||||||||
Formicki | ||||||||||
Bors | ||||||||||
P.Przybysz | ||||||||||
25 września (sobota) g. 14:00 Zerzeń - Stadion | Victoria Zerzeń | 4 | : | 2 | Watra Mrozy | |||||
P.Zarzeczny | P.Mistewicz | |||||||||
Sędziowie: | G.Zalewski | M.Miernicki | ||||||||
Kopania | M.Konopka | |||||||||
Lubelski | ||||||||||
Przepióra | ||||||||||
25 września (sobota) g. 14:00 Siennica - Stadion | Fenix Siennica | 1 | : | 5 | Grom Lipowo | |||||
K.Jastrzębski | M.Osiński | |||||||||
Sędziowie: | T.Cichy | |||||||||
Rupniewski | T.Borowik | |||||||||
Sierant | ||||||||||
Zaremba | ||||||||||
25 września (sobota) g. 14:00 Radość - Stadion | PKS II Radość | 0 | : | 4 | Wisła Maciejowice | |||||
K.Krupa | ||||||||||
Sędziowie: | K.Jóźwik | |||||||||
Panas | M.Pracz | |||||||||
Dominiak | ||||||||||
Komorowski | ||||||||||
25 września (sobota) g. 16:00 Regut - Stadion | Bór Regut | 3 | : | 1 | Wisła Dziecinów | |||||
E.Trzeciak | A.Bogucki | |||||||||
Sędziowie: | J.Prudzyński | |||||||||
Sawicki | P.Trzeciak | |||||||||
Komorowski | ||||||||||
Lubelski | ||||||||||
25 września (sobota) g. 16:00 Wiązowna - Stadion | Advit Wiązowna | 2 | : | 1 | KS Falenica | |||||
D.Osica | NN | |||||||||
Sędziowie: | P.Szulawski | |||||||||
Formicki | ||||||||||
P.Przybysz | ||||||||||
Bors | ||||||||||
25 września (sobota) g. 16:00 Wiązowna - Stadion | CKKS Sokół | 4 | : | 1 | Józefovia II Józefów | |||||
S.Olszanko | J.Krawczyk | |||||||||
Sędziowie: | A.Wójcik | |||||||||
Kopania | G.Laskus | |||||||||
Komorowski | ||||||||||
P.Przybysz | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 31 | ||||||||||
Średnia liczba bramek/mecz : 4,43 | ||||||||||
VII KOLEJKA | ||||||||||
2 października (sobota) g. 11:00 Pilawa - Stadion | Burza Pilawa | 3 | : | 5 | PKS II Radość | |||||
R.Winek | J.Pędich | |||||||||
Sędziowie: | M.Paśnik | K.Kryśkiewicz | ||||||||
Karczyk | D.Trzeciak | J.Szczepański | ||||||||
Komorowski | ||||||||||
Kosiorek | ||||||||||
2 października (sobota) g. 15:00 Falenica - Stadion | KS Falenica | 2 | : | 0 | Bór Regut | |||||
A.Milewski | ||||||||||
Sędziowie: | K.Ostrowski | |||||||||
Sierant | ||||||||||
Dominiak | ||||||||||
P.Przybysz | ||||||||||
2 października (sobota) g. 15:00 Józefów - Stadion | Józefovia II Józefów | 3 | : | 0 | Fenix Siennica | |||||
WALKOWER | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
3 października (niedziela) g. 11:00 Falenica - Stadion | Grom Lipowo | 3 | : | 0 | Advit Wiązowna | |||||
M.Osiński | ||||||||||
Sędziowie: | A.Zdunek | |||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
3 października (niedziela) g. 14:00 Dziecinów - Stadion | Wisła Dziecinów | 4 | : | 2 | OKS Start II Otwock | |||||
K.Młynarczyk | D.Iwan | |||||||||
Sędziowie: | P.Wąsążnik | M.Szymański | ||||||||
Klimczyk | M.Kwiatkowski Jr. | |||||||||
Chmielewski | ||||||||||
Perestret | ||||||||||
3 października (niedziela) g. 15:00 Maciejowice- Stadion | Wisła Maciejowice | 1 | : | 2 | Victoria Zerzeń | |||||
M.Górski | P.Zarzeczny | |||||||||
Sędziowie: | M.Konopka | |||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
3 października (niedziela) g. 15:30 Mrozy- Stadion | Watra Mrozy | 2 | : | 2 | CKKS Sokół | |||||
D.Zwierz | D.Dąbrowski | |||||||||
Sędziowie: | P.Mistewicz | P.Nowak | ||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 26 | ||||||||||
Średnia liczba bramek/mecz : 4,33 | ||||||||||
VIII KOLEJKA | ||||||||||
9 października (sobota) g. 15:00 Falenica - Stadion | KS Falenica | 1 | : | 0 | Grom Lipowo | |||||
N.Matusiewicz | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Dominiak | ||||||||||
Jeżewski | ||||||||||
G.Michalski | ||||||||||
9 października (sobota) g. 15:00 Regut - Stadion | Bór Regut | 0 | : | 2 | OKS Start II Otwock | |||||
M.Gromulski | ||||||||||
Sędziowie: | Ł.Puciłowski | |||||||||
Gardocki | ||||||||||
Rogala | ||||||||||
P.Przybysz | ||||||||||
9 października (sobota) g. 15:00 Celestynów - Lasek | CKKS Sokół | 7 | : | 1 | Wisła Maciejowice | |||||
K.Piętka II | M.Górski | |||||||||
Sędziowie: | S.Olszanko | |||||||||
K.Sawicki | D.Dziadczak | |||||||||
Janota | A.Święch | |||||||||
Kosiorek | D.Sujak | |||||||||
P.Nowak | ||||||||||
9 października (sobota) g. 15:30 Zerzeń - Stadion | Victoria Zerzeń | 1 | : | 0 | Burza Pilawa | |||||
P.Zarzeczny | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Klimczyk | ||||||||||
P.Kowalski | ||||||||||
Kuźma | ||||||||||
9 października (sobota) g. 15:30 Wiązowna - Stadion | Advit Wiązowna | 3 | : | 1 | Józefovia II Józefów | |||||
M.Książek | D.Lazurek | |||||||||
Sędziowie: | D.Osica | |||||||||
Rupniewski | Ł.Pogorzelski | |||||||||
Lackowski | ||||||||||
Niedek | ||||||||||
9 października (sobota) g. 15:45 Siennica - Stadion | Fenix Siennica | 2 | : | 1 | Watra Mrozy | |||||
B.Filipiak | P.Gujski | |||||||||
Sędziowie: | A.Dróżdż | |||||||||
Klimiuk | ||||||||||
Grzywacz | ||||||||||
Książek | ||||||||||
10 października (niedziela) g. 12:00 Radość - Stadion | PKS II Radość | 2 | : | 1 | Wisła Dziecinów | |||||
J.Pędich | K.Młynarczyk | |||||||||
Sędziowie: | M.Michalczuk | |||||||||
Pieniek | ||||||||||
Pasterczyk | ||||||||||
Kita | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 22 | ||||||||||
Średnia liczba bramek/mecz : 3,14 |
TABELA A-KLASY
1. | Victoria Zerzeń | 8 | 25-10 | 22 | 0 Awans | |||||
2. | OKS Start II Otwock | 8 | 23-8 | 16 | 3 Awans | |||||
3. | PKS II Radość | 8 | 15-12 | 16 | 0 | |||||
4. | KS Falenica | 8 | 14-6 | 15 | 4 | |||||
5. | CKKS Sokół | 8 | 17-10 | 13 | 8 | |||||
6. | Advit Wiązowna | 8 | 12-16 | 12 | 6 | |||||
7. | Bór Regut | 8 | 14-13 | 12 | 5 | |||||
8. | Józefovia II | 8 | 16-20 | 9 | 2 | |||||
9. | Watra Mrozy | 8 | 14-16 | 9 | 5 | |||||
10. | Wisła Maciejowice | 8 | 15-24 | 9 | 3 | |||||
11. | Burza Pilawa | 8 | 12-16 | 9 | 2 | |||||
12. | Grom Lipowo | 8 | 15-18 | 9 | 2 | |||||
13. | Fenix Siennica | 8 | 9-23 | 7 | 3 Spadek | |||||
14. | Wisła Dziecinów | 8 | 15-24 | 6 | 3 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do LO | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do B-klasy |
Najlepsi Strzelcy:
9 | Maciej Osiński | GROM | ( + 5 ) | ||||||
7 | Robert Siwak | VICTORIA | ( + 1 ) | ||||||
Marek Górski | WISŁA | ( + 3 ) | |||||||
6 | Arkadiusz Milewski | FALENICA | ( + 5 ) | ||||||
5 | Arkadiusz Zapaśnik | JÓZA II | ( + 1 ) | ||||||
Paweł Zarzeczny | VICTORIA | ( + 5 ) | |||||||
4 | Tomasz Cichy | GROM | ( + 1 ) | ||||||
Arkadiusz Bogucki | DZIECINÓW | ( + 1 ) | |||||||
Michał Gromulski | OKS II | ( + 4 ) | |||||||
Konrad Kryśkiewicz | RADOŚĆ II | ( + 3 ) | |||||||
Sebastian Olszanko | CKKS | ( + 4 ) | |||||||
Tomasz Niechwiadowicz | VICTORIA | ||||||||
3 | Adrian Reda | ADVIT | ( + 2 ) | ||||||
Sebastian Majszczyk | OKS II | ( + 3 ) | |||||||
Mariusz Miernicki | WATRA | ( + 2 ) | |||||||
Paweł Gujski | WATRA | ( + 2 ) | |||||||
Robert Winek | BURZA | ( + 2 ) | |||||||
Krzysztof Młynarczyk | DZIECINÓW | ( + 3 ) | |||||||
Jerzy Pędich | RADOŚĆ II | ( + 2 ) | |||||||
Daniel Wasil | FENIX | ||||||||
Dominik Gątkowski | BÓR | ||||||||
2 | Robert Lendzion | VICTORIA | ( + 2 ) | ||||||
Michał Konopka | VICTORIA | ( + 2 ) | |||||||
Dariusz Duchna | BURZA | ( + 1 ) | |||||||
Artur Trzpil | BURZA | ( + 1 ) | |||||||
Jan Dźwigała | OKS II | ( + 1 ) | |||||||
Kamil Krupa | WISŁA | ( + 2 ) | |||||||
Jarosław Prudzyński | BÓR | ( + 1 ) | |||||||
Przemysław Trzeciak | BÓR | ( + 1 ) | |||||||
Grzegorz Laskus | CKKS | ( + 1 ) | |||||||
Daniel Sujak | CKKS | ( + 1 ) | |||||||
Kamil Piętka II | CKKS | ( + 2 ) | |||||||
Przemysław Nowak | CKKS | ( + 2 ) | |||||||
Jan Szczepański | RADOŚĆ II | ( + 1 ) | |||||||
Konrad Ostrowski | FALENICA | ( + 1 ) | |||||||
Marcin Kwiatkowski Jr. | DZIECINÓW | ( + 1 ) | |||||||
Paweł Mistewicz | WATRA | ( + 2 ) | |||||||
Damian Osica | ADVIT | ( + 2 ) | |||||||
Marcin Mańkowski | WISŁA | ||||||||
Giulio Pawłowski | OKS II | ||||||||
Jarosław Kęsek | OKS II | ||||||||
Piotr Bąk | JÓZA II | ||||||||
Damian Niuk | JÓZA II | ||||||||
Arkadiusz Cichostępski | BÓR | ||||||||
Marcin Kacperski | BÓR | ||||||||
Adam Roguski | VICTORIA | ||||||||
1 | Oleksandr Gandziuk | FALENICA | ( + 1 ) | ||||||
Grzegorz Jakubowicz | FALENICA | ( + 1 ) | |||||||
Maciej Jabłoński | FALENICA | ( + 1 ) | |||||||
Norbert Matusiewicz | FALENICA | ( + 1 ) | |||||||
Łukasz Bakuła | ADVIT | ( + 1 ) | |||||||
Arkadiusz Adamczyk | BÓR | ( + 1 ) | |||||||
Hubert Jaworski | RADOŚĆ II | ( + 1 ) | |||||||
Maciej Michalczuk | RADOŚĆ II | ( + 1 ) | |||||||
Aleksander Graff | RADOŚĆ II | ( + 1 ) | |||||||
Arkadiusz Kaniowski | OKS II | ( + 1 ) | |||||||
Maciej Buszko | OKS II | ( + 1 ) | |||||||
Łukasz Puciłowski | OKS II | ( + 1 ) | |||||||
Daniel Iwan | OKS II | ( + 1 ) | |||||||
Michał Szymański | OKS II | ( + 1 ) | |||||||
Mateusz Piętka | BURZA | ( + 1 ) | |||||||
Denis Dobrowolski | BURZA | ( + 1 ) | |||||||
Grzegorz Zalewski | VICTORIA | ( + 1 ) | |||||||
Dariusz Zwierz | WATRA | ( + 1 ) | |||||||
Kamil Jastrzębski | FENIX | ( + 1 ) | |||||||
Tomasz Borowik | GROM | ( + 1 ) | |||||||
Adam Zdunek | GROM | ( + 1 ) | |||||||
Karol Jóźwik | WISŁA | ( + 1 ) | |||||||
Mateusz Pracz | WISŁA | ( + 1 ) | |||||||
Ernest Trzeciak | BÓR | ( + 1 ) | |||||||
Łukasz Pogorzelski | ADVIT | ( + 1 ) | |||||||
Maciej Książek | ADVIT | ( + 1 ) | |||||||
Piotr Szulawski | ADVIT | ( + 1 ) | |||||||
Artur Wójcik | CKKS | ( + 1 ) | |||||||
Dominik Dąbrowski | CKKS | ( + 1 ) | |||||||
Adrian Święch | CKKS | ( + 1 ) | |||||||
Dominik Dziadczak | CKKS | ( + 1 ) | |||||||
Jarosław Krawczyk | JÓZA II | ( + 1 ) | |||||||
Damian Lazurek | JÓZA II | ( + 1 ) | |||||||
Marcin Paśnik | BURZA | ( + 1 ) | |||||||
Daniel Trzeciak | BURZA | ( + 1 ) | |||||||
Piotr Wąsążnik | DZIECINÓW | ( + 1 ) | |||||||
Bartosz Filipiak | FENIX | ( + 1 ) | |||||||
Andrzej Dróżdż | FENIX | ( + 1 ) | |||||||
Michał Hyliński | RADOŚĆ II | ||||||||
Radosław Osica | FENIX | ||||||||
Konrad Pawlak | FENIX | ||||||||
Tomasz Baca | VICTORIA | ||||||||
Marcin Raźniaczyk | RADOŚĆ II | ||||||||
Mariusz Banaszek | RADOŚĆ II | ||||||||
Piotr Zawada | BÓR | ||||||||
Mateusz Sawiński | ADVIT | ||||||||
Łukasz Wojtasiński | ADVIT | ||||||||
Bartosz Rolf | WATRA | ||||||||
Michał Wadas | WATRA | ||||||||
Rafał Rudyk | WATRA | ||||||||
Daniel Grabowski | WATRA | ||||||||
Rafał Kielak | WATRA | ||||||||
Maciej Hawryluk | DZIECINÓW | ||||||||
Łukasz Roicki | DZIECINÓW | ||||||||
Paweł Młynarczyk | DZIECINÓW | ||||||||
Sławomir Gaj | DZIECINÓW | ||||||||
Kamil Banasiewicz | DZIECINÓW | ||||||||
Michał Seler | OKS II | ||||||||
Damian Matwiejczuk | OKS II | ||||||||
Wojciech Cabaj | OKS II | ||||||||
Karol Maliszewski | OKS II | ||||||||
Szymon Maliszewski | OKS II | ||||||||
Piotr Gawarski | VICTORIA | ||||||||
Radosław Rębkowski | CKKS | ||||||||
Piotr Cyrta | WISŁA | ||||||||
Paweł Krogulec | WISŁA | ||||||||
Dominik Śledź | BURZA | ||||||||
Sławomir Więckus | JÓZA II | ||||||||
Artur Bartosiński | JÓZA II | ||||||||
Mateusz Siwak | FENIX | ||||||||
Janusz Tugi | FALENICA |
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w ostatniej kolejce
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 120, wczoraj: 146
ogółem: 5 477 568
statystyki szczegółowe