2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
W minioną środę ligowe zaległości nadrobiły zespoły występujące w Lidze Okręgowej. Chcesz wiedzieć jakie padły wyniki oraz kto strzelał bramki? Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem zaległych spotkań w "okręgówce".
I KOLEJKA | ||||||||||
15 września (środa) g. 16:30 Targówek - Stadion | GKP Targówek | 2 | : | 1 | Legion Warszawa | |||||
K.Kocak | S.Wąsowski | |||||||||
Sędziowie: | A.Łęcki | |||||||||
Chmiel | ||||||||||
Pierściński | ||||||||||
Klimczyk | ||||||||||
IV KOLEJKA | ||||||||||
15 września (środa) g. 16:30 Park Skaryszewski | Drukarz Warszawa | 2 | : | 2 | Wilga Garwolin | |||||
P.Cygan | A.Goździk | |||||||||
Sędziowie: | S.Groszek | |||||||||
Radziszewski | ||||||||||
R.Roguski | ||||||||||
Frydrychowicz | ||||||||||
15 września (środa) g. 16:30 Józefów - Stadion | Dolcan II Ząbki | 2 | : | 2 | Józefovia Józefów | |||||
R.Wielądek | K.Grotte | |||||||||
Sędziowie: | M.Lament | Ł.Poszalski | ||||||||
P.Lewandowski | ||||||||||
J.Siemiński | ||||||||||
Dominiak | ||||||||||
15 września (środa) g. 16:30 Radość - Stadion | PKS Radość | 11 | : | 1 | Promnik Łaskarzew | |||||
T.Chomicki | D.Winek | |||||||||
Sędziowie: | D.Zdzieszyński | |||||||||
Rupniewski | A.Graff | |||||||||
Skotarczyk | P.Hermanowski | |||||||||
G.Szynkowski | R.Rokicki | |||||||||
K.Szczęsny | ||||||||||
M.Hyliński | ||||||||||
15 września (środa) g. 16:30 Kobyłka - Stadion | Wicher Kobyłka | 3 | : | 2 | Legionovia II | |||||
K.Rakowski | G.Reks | |||||||||
Sędziowie: | D.Jarzębski | J.Walętrzak | ||||||||
Korycki | Ł.Zalewski | |||||||||
Cieśliński | ||||||||||
Pawlak |
1. | Żbik Nasielsk | 6 | 17-5 | 15 | 0 Awans | |||||
2. | PKS Radość | 6 | 29-10 | 13 | 1 Baraże | |||||
3. | GKP Targówek | 5 | 13-6 | 13 | 2 | |||||
4. | Drukarz Warszawa | 6 | 17-12 | 11 | 2 | |||||
5. | Legion Warszawa | 6 | 17-8 | 10 | 3 | |||||
6. | Legionovia II | 6 | 16-11 | 10 | 2 | |||||
7. | Mazur Radzymin | 5 | 17-14 | 9 | 0 | |||||
8. | Promnik Łaskarzew | 6 | 12-20 | 8 | 0 | |||||
9. | Wicher Kobyłka | 6 | 8-10 | 8 | 4 | |||||
10. | Wilga Garwolin | 6 | 11-10 | 8 | 1 | |||||
11. | Sokół Serock | 6 | 11-17 | 6 | 1 | |||||
12. | Dolcan II Ząbki | 5 | 11-12 | 6 | 0 | |||||
13. | Świt II N.D.M. | 6 | 10-16 | 6 | 2 Spadek | |||||
14. | Mazur II Karczew | 5 | 8-12 | 3 | 0 Spadek | |||||
15. | Józefovia Józefów | 6 | 9-26 | 1 | 1 Spadek | |||||
16. | Korona G. K. | 6 | 2-19 | 1 | 1 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do IV ligi | ||||||||||
B - miejsce premiujące grą w barażach o IV ligę | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do A-klasy |
Najlepsi Strzelcy:
10 | Sebastian Wąsowski | LEGION | ( + 1 ) | |||||||
9 | Kamil Suchocki | MAZUR | ||||||||
Rafał Załoga | ŻBIK | |||||||||
7 | Daniel Zdzieszyński | RADOŚĆ | ( + 4 ) | |||||||
6 | Tadeusz Chomicki | RADOŚĆ | ( + 2 ) | |||||||
Kamil Kucharski | RADOŚĆ | |||||||||
Cezary Jóźwicki | PROMNIK | |||||||||
5 | Sebastian Groszek | DRUKARZ | ( + 1 ) | |||||||
Norbert Smyk | SOKÓŁ | |||||||||
Paweł Madej | LEGIONOVIA | |||||||||
4 | Filip Góral | JÓZEFOVIA | ||||||||
Grzegorz Pytko | DRUKARZ | |||||||||
Grzegorz Szeliga | DOLCAN II | |||||||||
Artur Witkowski | PROMNIK | |||||||||
3 | Artur Goździk | WILGA | ( + 2 ) | |||||||
Aleksander Graff | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Bujalski | WICHER | |||||||||
Marcin Gumowski | ŻBIK | |||||||||
Łukasz Stasiuk | DRUKARZ | |||||||||
Marek Kiepuszewski | GKP | |||||||||
Mariusz Boniec | MAZUR II | |||||||||
Michał Walętrzak | LEGIONOVIA | |||||||||
2 | Krzysztof Kocak | GKP | ( + 1 ) | |||||||
Adam Łęcki | GKP | ( + 1 ) | ||||||||
Dariusz Winek | PROMNIK | ( + 1 ) | ||||||||
Robert Rokicki | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Hermanowski | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Bartosz Podobas | LEGION | |||||||||
Michał Jarosiński | LEGION | |||||||||
Cezary Urbanowski | MAZUR | |||||||||
Paweł Łupiniski | MAZUR | |||||||||
Maxwell Elota | ŻBIK | |||||||||
Łukasz Wolf | ŚWIT II | |||||||||
Wojciech Baran | ŚWIT II | |||||||||
Maciej Galczewski | DOLCAN II | |||||||||
Kamil Mierzwiński | GKP | |||||||||
Grzegorz Reks | LEGIONOVIA | |||||||||
Konrad Kardynalski | MAZUR II | |||||||||
1 | Kazimierz Grotte | JÓZEFOVIA | ( + 1 ) | |||||||
Łukasz Poszalski | JÓZEFOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Krzysztof Szczęsny | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Michał Hyliński | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Kamil Rakowski | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Damian Jarzębski | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Łukasz Zalewski | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Cygan | DRUKARZ | ( + 1 ) | ||||||||
Szymon Salwin | SOKÓŁ | |||||||||
Krzysztof Szymański | SOKÓŁ | |||||||||
Bartosz Szydłowski | SOKÓŁ | |||||||||
Grzegorz Oktaba | SOKÓŁ | |||||||||
Maciej Karpik | SOKÓŁ | |||||||||
Adam Zych | SOKÓŁ | |||||||||
Maciej Księżak | LEGION | |||||||||
Łukasz Gubała | LEGION | |||||||||
Robert Wieczorek | LEGION | |||||||||
Marcin Wyszyński | MAZUR | |||||||||
Giorgi Markozaszwili | MAZUR | |||||||||
Radosław Gajewski | MAZUR | |||||||||
Piotr Białek | JÓZEFOVIA | |||||||||
Daniel Nowak | JÓZEFOVIA | |||||||||
Marcin Hrycajewski | JÓZEFOVIA | |||||||||
Kazimierz Sielski | MAZUR II | |||||||||
Tomasz Sielski | MAZUR II | |||||||||
Kamil Tlaga | MAZUR II | |||||||||
Chinwenou Chukwukere | ŻBIK | |||||||||
Przemysław Zubel | ŻBIK | |||||||||
Hubert Wierzchowski | ŻBIK | |||||||||
Arkadiusz Pastoła | DOLCAN II | |||||||||
Adrian Rowicki | DOLCAN II | |||||||||
Rafał Wielądek | DOLCAN II | |||||||||
Maciej Lament | DOLCAN II | |||||||||
Marcin Wajdzik | DOLCAN II | |||||||||
Marcin Kolasiński | GKP | |||||||||
Mariusz Piórkowski | GKP | |||||||||
Mateusz Furman | GKP | |||||||||
Dominik Radzewicz | GKP | |||||||||
Robert Jarosz | KORONA | |||||||||
Tomasz Folwarski | KORONA | |||||||||
Damian Kalista | DRUKARZ | |||||||||
Mateusz Leszek | DRUKARZ | |||||||||
Bartosz Kądziela | DRUKARZ | |||||||||
Piotr Wilewski | DRUKARZ | |||||||||
Marcin Lipski | WICHER | |||||||||
Grzegorz Bajszczak | WICHER | |||||||||
Łukasz Grążka | WILGA | |||||||||
Krzysztof Mazek | WILGA | |||||||||
Marcin Makulec | WILGA | |||||||||
Bartłomiej Szczęśniak | WILGA | |||||||||
Piotr Baranowski | WILGA | |||||||||
Robert Rybak | RADOŚĆ | |||||||||
Jakub Włusek | LEGIONOVIA | |||||||||
Jakub Łotowski | LEGIONOVIA | |||||||||
Grzegorz Reks | LEGIONOVIA | |||||||||
Łukasz Wieraszko | LEGIONOVIA | |||||||||
Łukasz Zawadzki | LEGIONOVIA | |||||||||
Piotr Wójcik | LEGIONOVIA | |||||||||
Karol Szczepkowski | ŚWIT II | |||||||||
Łukasz Zalewski | ŚWIT II | |||||||||
Daniel Wierzbicki | ŚWIT II |
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 303, wczoraj: 439
ogółem: 5 478 190
statystyki szczegółowe