2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Od inauguracji sezonu 2010/2011 w Lidze Okręgowej dzielą nas już tylko godziny. Każdy z zespołów ma za sobą tygodnie żmudnej pracy na treningach. Chcesz wiedzieć, jak poszczególne ekipy "okręgówki" wypadały w przedsezonowych grach kontrolnych? Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem letnich przygotowań w ich wykonaniu!
Podsumowanie autorstwa strony pksradosc.futbolowo.pl w swoim wyglądzie, a także wykonaniu nawiązuje do przedsezonowych analiz rodem z Francji. Dziennikarze z tego kraju, przed początkiem każdego sezonu tworzą tabelę, którą "układają" na podstawie wyników letnich spotkań kontrolnych poszczególnych zespołów.
Ciekawe czy końcowa tabela ligowa będzie wyglądała podobnie?
1. | Józefovia Józefów | 11 | 33:25 | 18 | Żbik (D), Radość (W), Legion (D) | |||||
2. | Mazur Radzymin | 6 | 33:16 | 14 | Dolcan II (D), Drukarz (W), Sokół (D) | |||||
3. | Wicher Kobyłka | 6 | 13:8 | 12 | Mazur II (W), Promnik (D), Korona (W) | |||||
4. | Świt II N.D.M. | 8 | 15:23 | 11 | Promnik (W), Korona (D), Legionovia II (W) | |||||
5. | Sokół Serock | 3 | 13:1 | 9 | Drukarz (W), Legionovia II (D), Mazur (W) | |||||
6. | Mazur II Karczew | 6 | 13:11 | 9 | Wicher (D), Żbik (W), Radość (D) | |||||
7. | Wilga Garwolin | 6 | 15:19 | 8 | Radość (D), Legion (W), Dolcan II (D) | |||||
8. | GKP Targówek | 2 | 11:0 | 6 | Legion (D), Dolcan II (W), Drukarz (D) | |||||
9. | PKS Radość | 5 | 7:10 | 5 | Wilga (W), Józefovia (D), Mazur II (W) | |||||
10. | Promnik Łaskarzew | 5 | 12:16 | 5 | Świt II (D), Wicher (W), Żbik (D) | |||||
11. | Żbik Nasielsk | 5 | 4:8 | 5 | Józefovia (W), Mazur II (D), Promnik (W) | |||||
12. | Legion Warszawa | 8 | 28:40 | 5 | GKP (W), Wilga (D), Józefovia (W) | |||||
13. | Legionovia II | 5 | 7:12 | 4 | Korona (W), Sokół (W), Świt II (D) | |||||
14. | Dolcan II Ząbki | 1 | 4:3 | 3 | Mazur (W), GKP (D), Wilga (W) | |||||
15. | Korona Góra Kalwaria | 3 | 6:14 | 3 | Legionovia II (D), Świt II (W), Wicher (D) | |||||
16. | Drukarz Warszawa | 4 | 7:17 | 3 | Sokół (D), Mazur (D), GKP (W) |
kolejno: ilość rozegranych spotkań, bilans bramek, punkty, najbliżsi przeciwnicy ( D-mecz u siebie, W-mecz na wyjeździe)
Józefovia Józefów
Józefovia Józefów | 1-2 | KS Raszyn |
Józefovia Józefów | 2-0 | Perła Złotokłos |
Józefovia Józefów | 0-3 | KS Ożarowianka |
Józefovia Józefów | 8-4 | Bóbr Tłuszcz |
Józefovia Józefów | 5-2 | UKS Łady |
Józefovia Józefów | 4-2 | Przyszłość Włochy |
Józefovia Józefów | 4-2 | Tęcza Stanisławów |
Józefovia Józefów | 1-4 | Mazur Karczew |
Józefovia Józefów | 1-2 | Olimpia Warszawa |
Józefovia Józefów | 5-1 | CKKS Sokół |
Józefovia Józefów | 2-3 | Świt II N.D.M. |
Mazur Radzymin
Mazur Radzymin | 4-4 | Świt II N.D.M. |
Mazur Radzymin | 1-1 | Bóbr Tłuszcz |
Mazur Radzymin | 7-4 | UKS Borzęcin |
Mazur Radzymin | 7-2 | Naprzód II Zielonki |
Mazur Radzymin | 6-2 | Victoria Zerzeń |
Mazur Radzymin | 8-3 | Dąb Wieliszew |
Wicher Kobyłka
Wicher Kobyłka | 6-4 | Drukarz Warszawa |
Wicher Kobyłka | 1-1 | Bóbr Tłuszcz |
Wicher Kobyłka | 1-1 | Marcovia Marki |
Wicher Kobyłka | 1-0 | Legionovia II |
Wicher Kobyłka | 2-0 | Żbik Nasielsk |
Wicher Kobyłka | 2-2 | Huragan Wołomin |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Świt II N.D.M. | 2-2 | Prowident N.D.M. |
Świt II N.D.M. | 4-4 | Mazur Radzymin |
Świt II N.D.M. | 1-6 | Victoria Sulejówek |
Świt II N.D.M. | 2-1 | Wkra Pomiechówek |
Świt II N.D.M. | 0-3 | KS Łomianki |
Świt II N.D.M. | 0-3 | Huragan Wołomin |
Świt II N.D.M. | 3-2 | Legionovia II |
Świt II N.D.M. | 3-2 | Józefovia Jóżefów |
Sokół Serock
Sokół Serock | 2-0 | Bug Wyszków |
Sokół Serock | 4-0 | Legionovia II |
Sokół Serock | 7-1 | Amator Maszewo |
Mazur II Karczew
Mazur II Karczew | 2-2 | Hutnik Huta Czechy |
Mazur II Karczew | 1-4 | Olimpia Warszawa |
Mazur II Karczew | 3-3 | Zryw Sobolew |
Mazur II Karczew | 1-0 | Grom Lipowo |
Mazur II Karczew | 1-1 | Advit Wiązowna |
Mazur II Karczew | 5-1 | KS Falenica |
Wilga Garwolin
Wilga Garwolin | 2-2 | PKS Radość |
Wilga Garwolin | 6-3 | Mazovia Mińsk Maz. |
Wilga Garwolin | 4-0 | Legionovia II |
Wilga Garwolin | 2-2 | KS Łomianki |
Wilga Garwolin | 0-5 | Mazowsze Grójec |
Wilga Garwolin | 1-7 | Skra Konstancin |
GKP Targówek
GKP Targówek | 2-0 | Skra II Konstancin |
GKP Targówek | 9-0 | Błyskawica Warszawa |
PKS Radość
PKS Radość | 2-2 | Wilga Garwolin |
PKS Radość | 1-1 | Naprzód Skórzec |
PKS Radość | 2-1 | Orlęta Łuków |
PKS Radość | 1-4 | CWKS Legia |
PKS Radość | 1-2 | Legionovia II |
Promnik Łaskarzew
Promnik Łaskarzew | 3-6 | Kozienice Janików |
Promnik Łaskarzew | 4-4 | Zryw Sobolew |
Promnik Łaskarzew | 1-4 | Czarni Dęblin |
Promnik Łaskarzew | 2-0 | Dwernicki Stocz. Łuk. |
Promnik Łaskarzew | 2-2 | Unia Krzywda |
Żbik Nasielsk
Żbik Nasielsk | 1-1 | MKS Ciechanów |
Żbik Nasielsk | 2-0 | Sona Nowe Miasto |
Żbik Nasielsk | 0-2 | Wicher Kobyłka |
Żbik Nasielsk | 1-1 | Bug Wyszków |
Żbik Nasielsk | 0-4 | Mszczonowianka |
Legion Warszawa
Legion Warszawa | 8-4 | UKS Borzęcin |
Legion Warszawa | 0-6 | Olimpia Warszawa |
Legion Warszawa | 5-5 | Victoria Zerzeń |
Legion Warszawa | 3-4 | Dolcan II Ząbki |
Legion Warszawa | 3-9 | Naprzód Zielonki |
Legion Warszawa | 2-4 | Skra Konstancin |
Legion Warszawa | 4-5 | UKS Borzęcin |
Legion Warszawa | 3-3 | Victoria Zerzeń |
Legionovia II
Legionovia II | 3-3 | UKS Borzęcin |
Legionovia II | 2-3 | Świt II N.D.M. |
Legionovia II | 0-4 | Wilga Garwolin |
Legionovia II | 0-4 | Sokół Serock |
Legionovia II | 0-1 | Wicher Kobyłka |
Legionovia II | 2-1 | PKS Radość |
Dolcan II Ząbki
Dolcan II Ząbki | 4-3 | Legion Warszawa |
Korona Góra Kalwaria
Korona Góra Kalwaria | 3-5 | Laura Chylice |
Korona Góra Kalwaria | 0-8 | Legion Głowaczów |
Korona Góra Kalwaria | 3-1 | Jedność Żabieniec |
Drukarz Warszawa
Drukarz Warszawa | 4-6 | Wicher Kobyłka |
Drukarz Warszawa | 2-4 | UKS Łady |
Drukarz Warszawa | 1-0 | Victoria Sulejówek |
Drukarz Warszawa | 0-7 | KS Łomianki |
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 326, wczoraj: 146
ogółem: 5 477 774
statystyki szczegółowe