2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Sezon 2009/2010 zakończony. Na ostatniej prostej rozgrywek ligowych wszystkie drużyny musiały rozegrać trzy kolejki ligowe. Jak poszczególne zespoły zaprezentowały się w tych spotkaniach? Kto pozostał, a kto spadł z A-klasy? Kto zdobył koronę króla strzelców? Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem ostatnich trzech serii gier.
| XVIII KOLEJKA | |||||||||
(2 czerwca) | ||||||||||
2 czerwca (środa), g. 17:30 Dziecinów - Stadion | Wisła Dziecinów | 2 | - | 4 | PKS Radość | |||||
Sędziowie: | Ł.Roicki | D.Zdzieszyński | ||||||||
NN | Samobój | A.Kociński | ||||||||
NN | M.Hyliński | |||||||||
NN | ||||||||||
2 czerwca (środa), g. 17:30 Mrozy - Stadion | Watra Mrozy | 0 | - | 3 | Victoria Zerzeń | |||||
Sędziowie: | NN | |||||||||
NN | NN | |||||||||
NN | NN | |||||||||
NN | ||||||||||
2 czerwca (środa), g. 17:30 Siennica - Stadion | Fenix Siennica | 6 | - | 0 | Rokola Otwock Wlk | |||||
Sędziowie: | R.Malinowski | |||||||||
NN | K.Jastrzębski | |||||||||
NN | D.Wasil | |||||||||
NN | K.Pawlak | |||||||||
2 czerwca (środa), g. 17:30 Rembertów - Stadion | AON Rembertów | 3 | - | 0 | Bór Regut | |||||
Sędziowie: | A.Szacherski | |||||||||
NN | S.Lubelski | |||||||||
NN | W.Gacek | |||||||||
NN | ||||||||||
2 czerwca (środa), g. 17:30 Wiązowna - Stadion | Advit Wiązowna | 0 | - | 1 | Burza Pilawa | |||||
Sędziowie: | D.Śledź | |||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
2 czerwca (środa), g. 17:30 Jóżefów - Stadion | Józefovia II Józefów | 6 | - | 3 | Orzeł Parysów | |||||
Sędziowie: | M.Frelek | P.Dembicki | ||||||||
NN | J.Krawczyk | D.Całka | ||||||||
NN | Ł.Budryk | K.Osiński | ||||||||
NN | D.Lazurek | |||||||||
K.Grotte | ||||||||||
2 czerwca (środa), g. 17:30 Celestynów - Lasek | CKKS Sokół | 1 | - | 3 | Promnik Łaskarzew | |||||
Sędziowie: | M.Wasiński | D.Winek | ||||||||
Rupniewski | C.Jóźwicki | |||||||||
Skotarczyk | K.Kurach | |||||||||
G.Szynkowski | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 32 | ||||||||||
Średnia liczba bramek/mecz : 4,57 |
XXV KOLEJKA | ||||||||||
(5-6 czerwca) | ||||||||||
5 czerwca (sobota), g. 10:00 Dziecinów - Stadion | Wisła Dziecinów | 4 | - | 2 | AON Rembertów | |||||
Sędziowie: | P.Wasążnik | A.Lubański | ||||||||
Janota | T.Rolka | A.Choiński | ||||||||
Rogala | M.Hawryluk | |||||||||
Jeżewski | K.Młynarczyk | |||||||||
5 czerwca (sobota), g. 14:00 Mrozy - Stadion | Watra Mrozy | 1 | - | 0 | Józefovia II Józefów | |||||
Sędziowie: | NN | |||||||||
Boczoń | ||||||||||
Rogala | ||||||||||
S.Kowalczyk | ||||||||||
5 czerwca (sobota), g. 17:00 Siennica - Stadion | Fenix Siennica | 3 | - | 3 | Bór Regut | |||||
Sędziowie: | T.Stachera | D.Gątkowski | ||||||||
G.Borkowski | K.Pawlak | A.Adamczyk | ||||||||
Rosochacki | D.Wasil | M.Biernat | ||||||||
F.Szulc | ||||||||||
6 czerwca (ndz), g. 13:00 Zerzeń - Stadion | Victoria Zerzeń | 1 | - | 2 | PKS Radość | |||||
Sędziowie: | A.Dąbrowski | D.Zdzieszyński | ||||||||
Janota | K.Kryśkiewicz | |||||||||
Żuber | ||||||||||
Pasterczyk | ||||||||||
6 czerwca (ndz), g. 14:00 Celestynów - Lasek | CKKS Sokół | 0 | - | 4 | Advit Wiązowna | |||||
Sędziowie: | D.Trzaskowski | |||||||||
Komorowski | K.Kardynalski | |||||||||
Majdański | A.Dąbała | |||||||||
D.Nowak | ||||||||||
6 czerwca (ndz), g. 16:30 Falenica - Stadion | Rokola Otwock Wlk | 0 | - | 6 | Burza Pilawa | |||||
Sędziowie: | D.Śledź | |||||||||
Panas | R.Winek | |||||||||
Jeżewski | ||||||||||
Gluba | ||||||||||
6 czerwca (ndz), g. 17:00 Łaskarzew - Stadion | Promnik Łaskarzew | 11 | - | 0 | Orzeł Parysów | |||||
Sędziowie: | D.Winek | |||||||||
P.Lewandowski | M.Wichowski | |||||||||
Skoupy | C.Jóźwicki | |||||||||
Sutowski | P.Brzostowski | |||||||||
K.Kurach | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 37 | ||||||||||
Średnia liczba bramek/mecz : 5,28 |
XXVI KOLEJKA | ||||||||||
(12-13 czerwca) | ||||||||||
12 czerwca (sobota), g. 16:00 Radość - Stadion | PKS Radość | 5 | - | 1 | Promnik Łaskarzew | |||||
Sędziowie: | D.Zdzieszyński | G.Opieka | ||||||||
Komorowski | P.Hermanowski | |||||||||
G.Szynkowski | ||||||||||
R.Szynkowski | ||||||||||
12 czerwca (sobota), g. 16:30 Regut - Stadion | Bór Regut | 2 | - | 3 | CKKS Sokół | |||||
Sędziowie: | A.Adamczyk | P.Bąk | ||||||||
Kuźnik | K.Piętka II | |||||||||
Gawęda | G.Laskus | |||||||||
Kuźma | ||||||||||
13 czerwca (ndz), g. 15:00 Parysów - Stadion | Orzeł Parysów | 8 | - | 0 | Rokola Otwock Wlk | |||||
Sędziowie: | Ł.BIałecki | |||||||||
Witak | P.Anczarski Jr. | |||||||||
A.Starobrat | J.Serżysko | |||||||||
P.Przybysz | D.Osiński | |||||||||
13 czerwca (ndz), g. 15:00 Rembertów - Stadion | AON Rembertów | 3 | - | 0 | Victoria Zerzeń | |||||
Sędziowie: | WALKOWER | |||||||||
Rupniewski | ||||||||||
Skotarczak | ||||||||||
Rowiński | ||||||||||
13 czerwca (ndz), g. 15:00 Wiązowna - Stadion | Advit Wiązowna | 1 | - | 0 | Watra Mrozy | |||||
Sędziowie: | P.Szulawski | |||||||||
Sadowski | ||||||||||
Jeżewski | ||||||||||
Gawęda | ||||||||||
13 czerwca (ndz), g. 15:00 Józefów - Stadion | Józefovia II Józefów | 4 | - | 1 | Wisła Dziecinów | |||||
Sędziowie: | K.Grotte | A.Wrona | ||||||||
Doskocz | J.Nowicki | |||||||||
Warchoł | M.Boratyński | |||||||||
Kuźma | Samobój | |||||||||
13 czerwca (ndz), g. 15:00 Pilawa - Stadion | Burza Pilawa | 6 | - | 2 | Fenix Siennica | |||||
Sędziowie: | M.Paśnik | D.Wasil | ||||||||
Kuźnik | M.Saganek | |||||||||
Płukarski | R.Winek | |||||||||
Więsik | D.Trzeciak | |||||||||
P.Barcikowski | ||||||||||
D.Duchna | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 36 | ||||||||||
Średnia liczba bramek/mecz : 5,14 |
TABELA KOŃCOWA A-KLASY
1. | PKS Radość | 26 | 127-25 | 75 | Awans | |||||
2. | Promnik Łaskarzew | 26 | 98-19 | 68 | Awans | |||||
3. | Victoria Zerzeń | 26 | 81-33 | 59 | ||||||
4. | Advit Wiązowna | 26 | 61-30 | 46 | ||||||
5. | AON Rembertów | 26 | 47-47 | 40 | ||||||
6. | Burza Pilawa | 26 | 63-62 | 38 | ||||||
7. | CKKS Sokół | 26 | 52-49 | 36 | ||||||
8. | Bór Regut | 26 | 49-56 | 32 | ||||||
9. | Watra Mrozy | 26 | 40-57 | 29 | ||||||
10. | Fenix Siennica | 26 | 55-78 | 27 | ||||||
11. | Józefovia II Józefów | 26 | 60-80 | 25 | ||||||
12. | Wisła Dziecinów | 26 | 30-72 | 25 | ||||||
13. | Orzeł Parysów | 26 | 46-95 | 22 | Baraże | |||||
14. | Rokola Otwock Wlk. | 26 | 25-131 | 4 | Spadek |
Najlepsi Strzelcy A-klasy w sezonie 2009/2010:
36 | Daniel Zdzieszyński | RADOŚĆ | ( + 7 ) | |||||||
33 | Cezary Jóźwicki | PROMNIK | ( + 3 ) | |||||||
25 | Daniel Wasil | FENIX | ( + 5 ) | |||||||
22 | Dariusz Winek | PROMNIK | ( + 6 ) | |||||||
17 | Robert Winek | BURZA | ( + 4 ) | |||||||
Jacek Pryjomski | RADOŚĆ | |||||||||
Daniel Serwatka | WATRA | |||||||||
14 | Arkadiusz Adamczyk | BÓR | ( + 3 ) | |||||||
Artur Witkowski | PROMNIK | |||||||||
13 | Aleksander Graff | RADOŚĆ | ||||||||
12 | Michał Hyliński | RADOŚĆ | ( + 1 ) | |||||||
Jarosław Krawczyk | JÓZA II | ( + 1 ) | ||||||||
Tadeusz Chomicki | VICTORIA | |||||||||
Ireneusz Jakóbczyk | VICTORIA | |||||||||
11 | Kazimierz Grotte | JÓZA II | ( + 2 ) | |||||||
Paweł Anczarski Jr. | ORZEŁ | ( + 2 ) | ||||||||
Marcin Raszka | ROKOLA | |||||||||
10 | Dominik Gątkowski | BÓR | ( + 1 ) | |||||||
Grzegorz Laskus | CKKS | ( + 1 ) | ||||||||
9 | Krzysztof Młynarczyk | WISŁA | ( + 1 ) | |||||||
Daniel Anczarski | ORZEŁ | |||||||||
8 | Piotr Brzostowski | PROMNIK | ( + 1 ) | |||||||
Piotr Hermanowski | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Jarosław Prudzyński | BÓR | |||||||||
Adam Duszka | ADVIT | |||||||||
7 | Andrzej Kociński | RADOŚĆ | ( + 1 ) | |||||||
Marcin Wasiński | CKKS | ( + 1 ) | ||||||||
Adam Lubański | AON | ( + 1 ) | ||||||||
Konrad Pawlak | FENIX | ( + 2 ) | ||||||||
Konrad Kryśkiewicz | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Szulawski | ADVIT | ( + 1 ) | ||||||||
Dominik Śledź | BURZA | ( + 4 ) | ||||||||
Grzegorz Zalewski | VICTORIA | |||||||||
Kamil Konowrocki | ADVIT | |||||||||
6 | Łukasz Białecki | ORZEŁ | ( + 4 ) | |||||||
Daniel Trzeciak | BURZA | ( + 1 ) | ||||||||
Paweł Zarzeczny | VICTORIA | |||||||||
Daniel Paziewski | PROMNIK | |||||||||
Mariusz Leszek | ORZEŁ | |||||||||
Michał Charzyński | VICTORIA | |||||||||
Jerzy Pędich | RADOŚĆ | |||||||||
Tomasz Witan | JÓZA II | |||||||||
Rafał Zalewski | JÓZA II | |||||||||
Łukasz Wojtasiński | ADVIT | |||||||||
5 | Konrad Kardynalski | ADVIT | ( + 1 ) | |||||||
Kamil Piętka II | CKKS | ( + 1 ) | ||||||||
Robert Rybak | RADOŚĆ | |||||||||
Andrzej Dróżdż | FENIX | |||||||||
Artur Trzpil | BURZA | |||||||||
Marcin Struski | BÓR | |||||||||
Maciej Urbanek | ADVIT | |||||||||
Mateusz Powałka | WATRA | |||||||||
4 | Kamil Jastrzębski | FENIX | ( + 2 ) | |||||||
Sławomir Lubelski | AON | ( + 1 ) | ||||||||
Damian Lazurek | JÓZA II | ( + 1 ) | ||||||||
Kamil Kurach | PROMNIK | ( + 2 ) | ||||||||
Mateusz Biernat | BÓR | ( + 1 ) | ||||||||
Grzegorz Opieka | PROMNIK | ( + 1 ) | ||||||||
Maciej Hawryluk | WISŁA | ( + 1 ) | ||||||||
Przemysław Nowak | CKKS | |||||||||
Adrian Święch | CKKS | |||||||||
Adrian Golewski | BURZA | |||||||||
Norbert Matusiewicz | VICTORIA | |||||||||
Jakub Lipa | RADOŚĆ | |||||||||
Radosław Rębkowski | CKKS | |||||||||
Mateusz Kępka | BÓR | |||||||||
3 | Marek Wichowski | PROMNIK | ( + 2 ) | |||||||
Arkadiusz Szacherski | AON | ( + 1 ) | ||||||||
Mateusz Frelek | JÓZA II | ( + 2 ) | ||||||||
Dawid Trzaskowski | ADVIT | ( + 2 ) | ||||||||
Marcin Paśnik | BURZA | ( + 1 ) | ||||||||
Arkadiusz Bogucki | WISŁA | |||||||||
Mariusz Lasecki | ADVIT | |||||||||
Paweł Podwysocki | VICTORIA | |||||||||
Patryk Bieńkowski | JÓZA II | |||||||||
Bartosz Mikulski | VICTORIA | |||||||||
Ernest Trzeciak | BÓR | |||||||||
Tomasz Trzeciak | BURZA | |||||||||
Sylwester Marchewka | JÓZA II | |||||||||
Artur Kowalczyk | JÓZA II | |||||||||
Łukasz Owczarczyk | ROKOLA | |||||||||
Mateusz Zawiska | WATRA | |||||||||
Adam Roguski | VICTORIA | |||||||||
Maciej Książek | ADVIT | |||||||||
Łukasz Hendzel | ADVIT | |||||||||
2 | Rafał Malinowski | FENIX | ( + 1 ) | |||||||
Wojciech Gacek | AON | ( + 1 ) | ||||||||
Adam Dąbrowski | VICTORIA | ( + 1 ) | ||||||||
Marcin Boratyński | JÓZA II | ( + 1 ) | ||||||||
Patryk Dembicki | ORZEŁ | ( + 1 ) | ||||||||
Karol Osiński | ORZEŁ | ( + 2 ) | ||||||||
Dawid Całka | ORZEŁ | ( + 1 ) | ||||||||
Jacek Serżysko | ORZEŁ | ( + 1 ) | ||||||||
Adrian Wrona | WISŁA | ( + 1 ) | ||||||||
Michał Saganek | BURZA | ( + 1 ) | ||||||||
Norbert Bormański | VICTORIA | |||||||||
Mariusz Miernicki | WATRA | |||||||||
Marcin Bylinka | BURZA | |||||||||
Michał Nowak | AON | |||||||||
Robert Warakomski | RADOŚĆ | |||||||||
Rafał Matak | FENIX | |||||||||
Norbert Przybysz | CKKS | |||||||||
Jakub Goździcki | ROKOLA | |||||||||
Tomasz Grzesiński | BÓR | |||||||||
Patryk Górski | FENIX | |||||||||
???? Mikiewicz | VICTORIA | |||||||||
Wojciech Grzegrzółka | BÓR | |||||||||
Mateusz Bojemski | CKKS | |||||||||
Mariusz Nowak | VICTORIA | |||||||||
Robert Sabała | PROMNIK | |||||||||
Sylwester Gregorczyki | RADOŚĆ | |||||||||
Piotr Jarosiewicz | VICTORIA | |||||||||
Krzysztof Szczęsny | RADOŚĆ | |||||||||
Mateusz Siwak | FENIX | |||||||||
Piotr Adamczyk | CKKS | |||||||||
Paweł Kostrzębski | VICTORIA | |||||||||
Jarosław Paśnik | PROMNIK | |||||||||
Korneliusz Sionek | ORZEŁ | |||||||||
Kamil Foryś | BURZA | |||||||||
Damian Niuk | JÓZA II | |||||||||
Marcin Babiński | ROKOLA | |||||||||
Daniel Bieńkowski | ROKOLA | |||||||||
1 | Łukasz Roicki | WISŁA | ( + 1 ) | |||||||
Łukasz Budryk | JÓZA II | ( + 1 ) | ||||||||
Arkadiusz Choiński | AON | ( + 1 ) | ||||||||
Tomasz Stachera | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Andrzej Dąbała | ADVIT | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Bąk | CKKS | ( + 1 ) | ||||||||
Jakub Nowicki | JÓZA II | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Wasążnik | WISŁA | ( + 1 ) | ||||||||
Tomasz Rolka | WISŁA | ( + 1 ) | ||||||||
Paweł Barcikowski | BURZA | ( + 1 ) | ||||||||
Dariusz Duchna | BURZA | ( + 1 ) | ||||||||
Krzysztof Włodarczyk | AON | |||||||||
Mariusz Łukasik | AON | |||||||||
Rafał Stankiewicz | AON | |||||||||
Jacek Wronowski | WATRA | |||||||||
Rafał Kielak | WATRA | |||||||||
Piotr Bąbel | WISŁA | |||||||||
Mateusz Sawiński | ADVIT | |||||||||
Sławomir Konarzewski | BURZA | |||||||||
Robert Lendzion | VICTORIA | |||||||||
Sebastian Ossowski | AON | |||||||||
Adam Baliński | ROKOLA | |||||||||
Kamil Bronisz | BÓR | |||||||||
Jarosław Konarzewski | BURZA | |||||||||
Adam Góralczyk | VICTORIA | |||||||||
Przemysław Załęcki | VICTORIA | |||||||||
Łukasz Rosłonek | ROKOLA | |||||||||
Marek Rokicki | FENIX | |||||||||
Konrad Kurach | CKKS | |||||||||
Maciej Starczewski | RADOŚĆ | |||||||||
Rafał Machowski | ROKOLA | |||||||||
Robert Brzeziński | AON | |||||||||
Mateusz Piętka | BURZA | |||||||||
Kacper Miciak | RADOŚĆ | |||||||||
Jakub Rosiński | RADOŚĆ | |||||||||
Damian Sadowski | WATRA | |||||||||
Paweł Anczarski | ORZEŁ | |||||||||
Dominik Grzegrzółka | FENIX | |||||||||
Emil Krupa | JÓZA II | |||||||||
Karol Janikowski | WISŁA | |||||||||
Maciej Napieraj | JÓZA II | |||||||||
Paweł Młynarczyk | WISŁA | |||||||||
Piotr Warchoł | VICTORIA | |||||||||
Krzysztof Rybka | ADVIT | |||||||||
Bartosz Sawiński | ADVIT | |||||||||
Karol Szczęsny | FENIX | |||||||||
Arkadiusz Ogrodnik | WISŁA | |||||||||
Bartosz Bieńkowski | ROKOLA | |||||||||
Mateusz Furman | VICTORIA | |||||||||
Michał Szczęsny | FENIX | |||||||||
Piotr Zawada | BÓR | |||||||||
Jarosław Szywała | ADVIT | |||||||||
Damian Osica | ADVIT | |||||||||
Mateusz Popis | BÓR | |||||||||
Mateusz Paziewski | PROMNIK | |||||||||
Rafał Rudyk | WATRA | |||||||||
Piotr Markowski | FENIX | |||||||||
Kamil Kasprzak | WISŁA | |||||||||
Dariusz Metera | ORZEŁ | |||||||||
Piotr Pucołowski | JÓZA II | |||||||||
Bartosz Rolf | WATRA | |||||||||
Dominik Dąbrowski | CKKS | |||||||||
Jakub Olszewski | ADVIT | |||||||||
Jakub Łysik | RADOŚĆ | |||||||||
Krzysztof Trzaskowski | ROKOLA | |||||||||
Wojciech Wilczek | BURZA | |||||||||
Mariusz Brzozowski | VICTORIA |
XXV KOLEJKA: Wisła Dziecinów - AON Rembertów. Gole dla Wisły: Piotr Wasążnik, Maciej Hawryluk, Krzysztof Młynarczyk i Tomasz Rolka XXVI KOLEJKA: Józefovia II - Wisła Dziecinów. Gol dla Wisły: Adrian Wrona
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 366, wczoraj: 439
ogółem: 5 478 253
statystyki szczegółowe