Aktualności

DWUCYFRÓWKA REZERW

• autor: Wasu91, 2010-05-10 16:13
"DWÓJKA" WYSŁAŁA "PRZELEW" ZA DYCHĘ

W meczu XXI kolejki B-klasy II zespół PKS-u Radość pokonał w wyjazdowym meczu Przelew Glinianka (5.miejsce w ligowej tabeli) - 10:1. "Królem polowania" okazał się Kamil Kucharski, który w trakcie całego spotkania zdobył 5 goli.

Spotkanie sąsiadów z ligowej tabeli, wbrew przedmeczowym głosom, okazało się jednostronnym widowiskiem. Od samego początku to "Dwójka" nadawała "ton" grze. Nasi zawodnicy dzięki dokładnej "grze piłką" raz po raz dochodzili do dobrych sytuacji strzeleckich pod bramką rywali. Na efekty bramkowe takiej gry nie trzeba było długo czekać. Już w 12.minucie Kamil Kucharski wykorzystał sytuację "1 na 1" z golkiperem Przelewu i wyprowadził "Dwójkę" na prowadzenie. Dwie minuty później ponownie na listę strzelców wpisał się Kucharski. Tym razem wykorzystał dobre dośrodkowanie z lewej strony Daniela Bochenka i strzałem z powietrza pokonał golkipera rywali. W 25.minucie Kamil zdobył swoją trzecią bramkę, kompletując "klasycznego hattricka". Nie był to koniec popisów strzeleckich "Rezerwistów". Przed przerwą Nasi zawodnicy dorzucili jeszcze dwa kolejne trafienia. Ich autorami okazali się Jakub Łysik oraz Sylwester Gregorczyk. Gospodarze w trakcie pierwszej połowy spotkania tylko raz zdołali przedostać się w okolice bramki Pawła Sędka. Jednak w groźnej sytuacji nasz bramkarz wyszedł obronną ręką i zapobiegł utracie gola.

Drugie czterdzieści pięć minut zaczęło się od ataków gospodarzy, którzy podrażnieni niekorzystnym wynikiem starali się zdobyć pierwszego gola. W 52.minucie
osiągnęli swój cel. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał jeden z zawodników Przelewu i zdobył gola, który jak się później okazało był trafieniem "honorowym". Po stracie bramki nasz zespół ponownie "podkręcił" tempo swojej gry, chcąc szybko odrobić straconą bramkę. Jednak zgromadzeni na stadionie w Rzakcie, kibice PKS-u, na kolejną bramkę swoich ulubieńców musieli czekać aż do 70.minuty. Wtedy to już po raz czwarty na listę strzelców wpisał się Kamil Kucharski. Od tego momentu worek z bramkami, zdobytymi w drugiej części gry przez nasz zespół, szeroko się otworzył. W 72.minucie swoją piątą bramkę zdobył Kamil Kucharski, podwyższając prowadzenie PKS-u II. Ostatni kwadrans można nazwać teatrem jednego aktora - Tomasza Radomskiego. Wprowadzony w drugiej części gry napastnik "Dwójki", okazał się prawdziwym "Jokerem", bowiem w trakcie tego okresu zdołał ustrzelić hattrick, czym ustalił końcowy wynik spotkania. Ostatecznie w meczu XXI kolejki B-klasy PKS II Radość pokonał Przelew Glinianka - 10:1

Cały zespół zasłużył na słowa pochwały. Cieszy styl zaprezentowanej gry oraz rozmiary osiągniętego zwycięstwa. Dzięki tej wygranej "Dwójka" w dalszym ciągu pozostaje w walce o awans do A-klasy.

W przyszłą sobotę (15.05) „Rezerwiści" przed własną publicznością zmierzą się z drugim zespołem A-klasowego CKKS-u Sokół. Początek spotkania zaplanowano na g.11.

B-klasa, gr. Warszawa II
XXI Kolejka

(Sob) 08.05  g. 15.00 (Rzakta, ul.Dobrzyniecka 1)

1:10

PRZELEW GLINIANKA                                 PKS II RADOŚĆ

Bramki: Kamil Kucharski (12'), (14'), (25'), (70'), (72'); Jakub Łysik (33'); Sylwester Gregorczyk (45+1'); Tomasz Radomski (75'), (81'), (86');

http://img132.imageshack.us/img132/3043/mnews41.jpg PKS II Radość: Sędek http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (46' Sujkowski) - Dominik, Miciak, Żółkowski, Rosiński  - D.Bochenek, S.Gregorczyk http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif, Łysik http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (55' Raźniaczyk), Wąsowski, Kucharski http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif -  Kryśkiewicz http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (60' Radomski http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif)

B-KLASA (czołówka ligowej tabeli)

1. Wisła Maciejowice         17  60-24   39

2. KS Glinianka                16  42-17   36

3. Vulcan Wólka Mlądzka    16  61-24   36

4. PKS II Radość            16  74-25   34

kolejno: miejsce w tabeli, herb, nazwa drużyny, liczba rozegranych spotkań, bilans bramek, punkty