Najnowsza galeria

2014/2015 - Legion Warszawa vs. PKS Radość
Ładowanie...

Losowa galeria

Warsaw Beach Cup 2014 - IX Amatorskie Mistrzostwa Warszawy w Plażowej Piłce Nożnej

"DWÓJKA" NA PIĄTKĘ

Od pewnego, wyjazdowego zwycięstwa rundę wiosenną rozpoczął II zespół PKS-u Radość. W meczu XVI kolejki „Dwójka” pokonała LUKS Rzakta5:1.
  Spotkanie rozegrane w Wielką Sobotę od samego początku przebiegało pod dyktando „rezerwistów”. Już w pierwszych dziesięciu minutach nasz zespół zdołał stworzyć sobie trzy bardzo dobre sytuacje bramkowe, jednak w decydujących momentach brakowało dobrego wykończenia. Pierwszą bramkę PKS II zdobył w 20.minucie spotkania. Wtedy to niezdecydowanie bramkarza i obrońcy gospodarzy pod własnym polem karnym wykorzystał Tomasz Radomski, który przytomnie skierował piłkę do pustej bramki LUKS-u. W 29.minucie nasz zespół przeprowadził kolejną bramkową akcję. Tym razem dobre dośrodkowanie z lewej strony Kacpra Dominika, na bramkę zamienił Kamil Kucharski. Przed przerwą Kamil stanął przed szansą zdobycia swojej drugiej bramki w meczu. Jednak nie zdołał wykorzystać rzutu karnego, podyktowanego za faul na Konradzie Kryśkiewiczu.

Po przerwie „Dwójka” nie zwalniała tempa. Już piętnaście minut po rozpoczęciu drugiej części gry, dobre prostopadłe podanie Michała Wąsowskiego wykorzystał Konrad Kryśkiewicz, strzelając trzecią bramkę dla PKS-u. Na kwadrans przed zakończeniem spotkania nasz zespół zdobył kolejnego gola. Jego autorem okazał się Michał Wąsowski, który skorzystał z dobrego dośrodkowania z rzutu rożnego Kamila Kucharskiego i strzałem głową pokonał golkipera gospodarzy. W 80.minucie pierwszą i jak się okazało „honorową” bramkę zdobyli zawodnicy Rzakty. Jednak ostatnie słowo należało do „rezerwistów”, a w szczególności do wprowadzonego po przerwie Jarosława Zbrocha, który swoją bramką w doliczonym czasie gry ustalił wynik spotkania. Ostatecznie II zespół PKS Radość pokonał w wyjazdowym meczu LUKS Rzakta – 5:1.

Za tydzień zespół PKS II podejmie na swoim boisku zespół Vulcanu Wólka Mlądzka, który w XVI kolejce dość niespodziewanie zremisował z Amurem Wilga - 2:2. Ten remis sprawia, że sytuacja w czołówce B-klasy jest naprawdę bardzo ciekawa. Oto czołówka ligowej tabeli:

1. Vulcan Wólka Mlądzka    14  56-21  32

2. KS Glinianka                13  36-14   31

3. Wisła Maciejowice         14  51-21   30

4. PKS II Radość            13  73-17   30

kolejno: miejsce w tabeli, herb, nazwa drużyny, liczba rozegranych spotkań, bilans bramek, punkty

LUKS RZAKTA                                                  PKS II RADOŚĆ

Bramki: Tomasz Radomski (20'); Kamil Kucharski (29'); Konrad Kryśkiewicz (60'); Michał Wąsowski (75'); Jarosław Zbroch (90+1')

http://img132.imageshack.us/img132/3043/mnews41.jpg PKS II Radość: Podbielski - Frąckiewicz, Żółkowski, Giziński, Wadowski http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (70' Chmielewski) - Dominik http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (80' Zbroch http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif), S.Gregorczyk, Wąsowski http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif, Kucharski http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (88' Hadj Ali) - Radomski http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif, Kryśkiewicz http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif