Aktualności

PKS vs. WILGA II - SKRÓT (VIDEO)

• autor: pksraadosc, 2016-05-22 23:00

"ZŁE MIŁEGO POCZĄTKI vol.2"

W spotkaniu 25. kolejki LO (gr. Warszawa I) PKS Radość pokonał na własnym boisku rezerwy Wilgi Garwolin - 4:2 (2:2).

Gole dla "Parafialnych" zdobyli: Kazimierz Grotte, Arkadiusz Milewski, Konrad Kryśkiewicz oraz Maciej Jaworski.

Początek sobotniego meczu z Wilgą II swoim przebiegiem przypominał pierwsze minuty domowej konfrontacji PKS-u z innym outsiderem tegorocznego sezonu w LO - ŁKS-em Łochów. Podobnie, jak przed miesiącem, także i teraz rywale jako pierwsi, w dość łatwy sposób, zdobyli dwie bramki. Na szczęście tym razem na odpowiedź "PKS-iaków" nie musieliśmy czekać aż do drugiej połowy. Jeszcze przed przerwa nasz zespół doprowadził do remisu. Po wznowieniu gry podopieczni trenera Mateusza Chmielewskiego dorzucili dwa kolejne trafienia, które ostatecznie przesądziły, że trzy punkty zostały w Radości.

Walka o pozostanie w LO trwa dalej. Aktualnie
PKS z 33 punktami plasuje się na 9. miejscu. Jednak tuż za plecami naszego zespołu są cztery inne drużyny, które są bezpośrednio zainteresowane uniknięciem spadku do A-klasy.

W najbliższym tygodniu "Biało-Zieloni" rozegrają dwa mecze. W środę (25.05) nasz zespół w Serocku zmierzy się z miejscowym Sokołem (godz. 18:00). Natomiast w sobotę (28.05) PKS przy Wielowiejskiej podejmie Agape Białołęka (godz. 17:15).

Zapraszamy do zapoznania się ze skrótem (video) z sobotniej konfrontacji Radościańsko-Garwolińskiej.

(Video z meczu w rozwinięciu)

Liga Okręgowa, gr. Warszawa I
25. kolejka

(Sob) 21.05 g. 11:00 (Radość, ul. Wielowiejska)

(Video dostępne w jakości Full HD)

Bramki: Kazimierz Grotte (24'); Arkadiusz Milewski (45+1'); Konrad Kryśkiewicz (55'); Maciej Jaworski (90') - Szymon Tracz (11'); Kacper Mikulski (21')

http://img132.imageshack.us/img132/3043/mnews41.jpg PKS Radość: Konrad Dudziński - Marcin Kruk zmiana zmiana (85' Adrian Kamiński ), Konrad Kurzewski, Mateusz Frąckiewicz zmiana zmiana (53' Jakub Bogusz), Rafał Borowy - Maciej Jaworski , Michał Wąsowski , Adam Onkiewicz , Konrad Kryśkiewicz  zmiana (65' Bolesław Szcześ) - Kazimierz Grotte  - Arkadiusz Milewski  zmiana (75' Mateusz Mućka)