Najnowsza galeria

2014/2015 - Legion Warszawa vs. PKS Radość
Ładowanie...

Losowa galeria

Warsaw Beach Cup 2014 - IX Amatorskie Mistrzostwa Warszawy w Plażowej Piłce Nożnej

• autor: Wasu91, 2014-03-17 17:00

"DOŚWIADCZONA ENERGIA LEPSZA OD PKS-iaków"

W meczu inaugurującym wiosenną część sezonu IV ligi (gr. Mazowiecka II - Południe), rozegranym w ramach 19. kolejki, PKS Radość przegrał na własnym boisku z Energią Kozienice - 0:3.

Energia dwie bramki zdobyli już na samym początku spotkania. W 4. minucie z rzutu karnego Daniela Urbanowicza pokonał Wojciech Kupiec, a pięć minut później na listę strzelców, po indywidualnej akcji, wpisał się Maciej Woźniak. Ten sam zawodnik zdobył także bramkę po przerwie i ustalił końcowy wynik spotkania.

Doświadczony zespół z Kozienic, oparty w dużej mierze na byłych zawodnikach Radomiaka i Broni Radom, w całym sobotnim spotkaniu był zespołem dojrzalszym piłkarsko i zasłużenie wywiózł ze stadionu przy ul. Wielowiejskiej pierwszy, wyjazdowy komplet punktów w tym sezonie. "PKS-iacy", w szeregach których od pierwszej minuty wystąpiło aż ośmiu wychowanków naszego klubu, zagrali ambitnie i z dużym zaangażowaniem. Niestety to nie wystarczyło na wywalczenie choćby punktu.

Kolejny mecz PKS rozegra już w najbliższą sobotę (22.03). "Parafialni" zmierzą się z sąsiadem w ligowej tabeli - Victorią Sulejówek. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim w Sulejówku i rozpocznie się o godz. 17:00.

(Więcej informacji oraz zdjęcia z meczu w rozwinięciu)

kliknij na jedno z powyższych zdjęć aby zobaczyć całą galerię z meczu

IV liga, gr. Mazowiecka II - Południe
19. kolejka

(Sob) 15.03 g. 11.00 (Radość, ul.Wielowiejska)

0 : 3

( 0 : 2 )

Sędziował:

Arkadiusz Pazdyka  (WS Siedlce)

Widzów: 60

Bramki: Wojciech Kupiec (4'-k); Maciej Woźniak (9'), (73')

http://img132.imageshack.us/img132/3043/mnews41.jpg PKS Radość: Daniel Urbanowicz - Sylwester Lech, Adam Zagórny, Maciej Jaworski http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (80' Bartłomiej Jaroszewski), Wojciech Kociński - Mateusz Rawski http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (86' Arkadiusz Milewski), Michał Wąsowski , Tomasz Bochenek http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (60' Piotr Pyra), Jakub Łysik - Andrzej Kociński - Piotr Wadowski http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (80' Damian Bedynek)

http://img132.imageshack.us/img132/3043/mnews41.jpg Energia Kozienice: Michał Domański - Artur Strąg, Wojciech Kupiec http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif, Patryk Walasek, Łukasz Szary http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif  (83' Adrian Kutyła) - Bartosz Zawadzki http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (75' Erwin Kisiel ), Maciej Woźniak http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif, Bartłomiej Janiszewski http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (63' Kacper Nowocień), Bartłomiej Siwak http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (80' Dawid Stawczyk) - Wojciech Nowocień - Daniel Ciupiński

- w 72. minucie Wojciech Kupiec (Energia) nie wykorzystał rzutu karnego (Daniel Urbanowicz obronił)