2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
W miniony weekend (3-4.11) została rozegrana 14. seria gier w Lidze Okręgowej (gr. Warszawa I).
"Parafialni" dzięki domowemu zwycięstwu w konfrontacji z Mazurem II Karczew, po tygodniowej przerwie, powrócili na 2. miejsce w ligowej tabeli.
Liderem pozostał Dolcan II Ząbki, który tylko zremisował w wyjazdowym spotkaniu z rezerwami Legionovii - 3:3. Zespół prowadzony przez byłego trenera PKS-u - Michała Mirotę - ma aktualnie trzy punkty przewagi nad "PKS-iakami". Trzeba jednak pamiętać, że nasz zespół rozegrał jedno spotkanie mniej.
Najbliższy ligowy rywal "Biało-Zielonych" - Sokół Serock - zremisował w Rembertowie z AON-em - 1:1. Jedyną bramkę dla zespołu z Serocka zdobył Sebastian Ściechowicz.
W klasyfikacji strzelców bez większych zmian. Na czele, z dorobkiem 19 goli, znajduje się Adam Matejak (Bóbr Tłuszcz). Za plecami snajpera z Tłuszcza plasuje się Łukasz Zalewski (Wkra Pomiechówek), który na swoim koncie ma 14 bramek.
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem weekendowych spotkań, rozegranych na boiskach "Okręgówki".
(Szczegółowe informacje dot. 14. kolejki w rozwinięciu)
XIV KOLEJKA | ||||||||||
(3-4.11) | ||||||||||
3 listopada (sobota) g. 12:00 Wesoła - Stadion | KS Wesoła | 1 | : | 0 | Drukarz W-wa | |||||
R.Nowak | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Barmosz | ||||||||||
Książek | ||||||||||
Brzeszczak | ||||||||||
3 listopada (sobota) g. 11:00 Marymoncka - Stadion | Grom Lipowo | 1 | : | 0 | Bóbr Tłuszcz | |||||
M.Kosowski | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Brzuszczyński | ||||||||||
Dominiak | ||||||||||
Lau | ||||||||||
3 listopada (sobota) g. 13:30 Rembertów - Stadion | AON Rembertów | 1 | : | 1 | Sokół Serock | |||||
P.Sobótka | S.Ściechowicz | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Nowak | ||||||||||
Betcher | ||||||||||
Narkintowicz | ||||||||||
3 listopada (sobota) g. 13:30 Radość - Stadion | PKS Radość | 3 | : | 1 | Mazur II Karczew | |||||
K.Kryśkiewicz | D.Zubowski | |||||||||
Sędziowie: | A.Kociński | |||||||||
Rybus | A.Kowalski | |||||||||
Zakrzewski | ||||||||||
Dobroń | ||||||||||
3 listopada (sobota) g. 14:00 Pomiechówek - Stadion | Wkra Pomiechówek | 2 | : | 2 | Olimpia W-wa | |||||
M.Władziński | P.Stefaniak | |||||||||
Sędziowie: | Ł.Zalewski | D.Piotrowski | ||||||||
Stachowiak | ||||||||||
Szymański | ||||||||||
Sadowski | ||||||||||
3 listopada (sobota) g. 14:00 Radzymin - Stadion | Mazur Radzymin | 1 | : | 2 | Legion W-wa | |||||
B.Balcer | S.Wąsowski | |||||||||
Sędziowie: | P.Żegliński | |||||||||
Siedlecki | ||||||||||
Sękowski | ||||||||||
Karwatiuk | ||||||||||
4 listopada (niedziela) g. 11:00 Legionowo - Stadion | Legionovia II | 3 | : | 3 | Dolcan II Ząbki | |||||
G.Reks | D.Jaroń | |||||||||
Sędziowie: | J.Łotowski | M.Stańczyk | ||||||||
Radziszewski | P.Koziara | |||||||||
Wroński | ||||||||||
Szymanik | ||||||||||
4 listopada (niedziela) g. 14:00 Kobyłka - Stadion | Marcovia Marki | 2 | : | 5 | Wicher Kobyłka | |||||
K.Kuranowski | W.Bieńkowski | |||||||||
Sędziowie: | H.Bugaj | R.Sosnowski | ||||||||
Rybicki | ||||||||||
Urban | ||||||||||
Cieśliński | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 28 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 3,50 |
TABELA LIGI OKRĘGOWEJ (gr. Warszawa I)
1. | Dolcan II Ząbki | 14 | 52-26 | 34 | 0 Awans | |||||
2. | PKS Radość | 13 | 50-22 | 31 | 1 Baraże | |||||
3. | Drukarz Warszawa | 14 | 41-21 | 29 | 1 | |||||
4. | Wicher Kobyłka | 13 | 28-18 | 28 | 0 | |||||
5. | Marcovia Marki | 13 | 25-20 | 22 | 0 | |||||
6. | Bóbr Tłuszcz | 13 | 34-16 | 22 | 0 | |||||
7. | Sokół Serock | 14 | 24-33 | 19 | 1 | |||||
8. | Mazur Radzymin | 14 | 23-33 | 18 | 1 | |||||
9. | Olimpia Warszawa | 13 | 18-23 | 16 | 0 | |||||
10. | AON Rembertów | 13 | 25-29 | 15 | 0 | |||||
11. | Grom Lipowo | 14 | 24-27 | 14 | 2 | |||||
12. | Wkra Pomiechówek | 14 | 26-44 | 14 | 1 Baraże | |||||
13. | KS Wesoła | 14 | 14-28 | 13 | 1 Spadek | |||||
14. | Mazur II Karczew | 13 | 15-26 | 12 | 2 Spadek | |||||
15. | Legion Warszawa | 14 | 18-34 | 12 | 0 Spadek | |||||
16. | Legionovia II | 13 | 18-35 | 5 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do IV ligi | ||||||||||
B - miejsce premiujące grą w barażach o IV ligę | ||||||||||
B - miejsce zagrożone grą w barażach o utrzymanie w LO | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do A-klasy |
Klasyfikacja strzelców:
19 | Adam Matejak | BÓBR | ||||||||
14 | Łukasz Zalewski | WKRA | ( + 1 ) | |||||||
13 | Marcin Stańczyk | DOLCAN II | ( + 1 ) | |||||||
12 | Dominik Dukalski | RADOŚĆ | ||||||||
Daniel Wiązowski | DOLCAN II | |||||||||
11 | Wojciech Bieńkowski | WICHER | ( + 4 ) | |||||||
Konrad Kryśkiewicz | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Rafał Szkamruk | DRUKARZ | |||||||||
8 | Sebastian Wąsowski | LEGION | ( + 1 ) | |||||||
Piotr Sobótka | AON | ( + 1 ) | ||||||||
7 | Andrzej Kociński | RADOŚĆ | ( + 1 ) | |||||||
Kamil Suchocki | MAZUR | |||||||||
6 | Jakub Łotowski | LEGIONOVIA | ( + 1 ) | |||||||
Tomasz Luks | SOKÓŁ | |||||||||
Piotr Markowski | DRUKARZ | |||||||||
5 | Piotr Kurbiel | RADOŚĆ | ||||||||
Adrian Dąbrowski | BÓBR | |||||||||
Arnold Kołakowski | DRUKARZ | |||||||||
Paweł Łupiński | MAZUR | |||||||||
Emil Wrażeń | DOLCAN II | |||||||||
Krzysztof Białkowski | GROM | |||||||||
Edgar Ghazaryan | OLIMPIA | |||||||||
4 | Robert Sosnowski | WICHER | ( + 1 ) | |||||||
Sebastian Ściechowicz | SOKÓŁ | ( + 1 ) | ||||||||
Hubert Pokorski | DRUKARZ | |||||||||
Jakub Lewicki | DRUKARZ | |||||||||
Sebastian Groszek | DRUKARZ | |||||||||
Maciej Tataj | DOLCAN II | |||||||||
Dariusz Zjawiński | DOLCAN II | |||||||||
Artur Anusik | DOLCAN II | |||||||||
Krzysztof Kuźmińczuk | MARCOVIA | |||||||||
Łukasz Zalewski | MARCOVIA | |||||||||
Rafał Sosnowski | GROM | |||||||||
Rafał Prażuch | GROM | |||||||||
Radosław Bembenkowski | BÓBR | |||||||||
Kamil Rakowski | WICHER | |||||||||
Marcin Iliański | WKRA | |||||||||
3 | Grzegorz Reks | LEGIONOVIA | ( + 2 ) | |||||||
Bartłomiej Balcer | MAZUR | ( + 1 ) | ||||||||
Adam Zych | SOKÓŁ | |||||||||
Kazimierz Grotte | SOKÓŁ | |||||||||
Norbert Smyk | SOKÓŁ | |||||||||
Mariusz Boniec | RADOŚĆ | |||||||||
Łukasz Rossa | RADOŚĆ | |||||||||
Michał Aleksandrowicz | AON | |||||||||
Michał Nowak | AON | |||||||||
Aleksander Cieślak | WICHER | |||||||||
Piotr Bujalski | BÓBR | |||||||||
Adam Warszawski | MARCOVIA | |||||||||
Marcin Wojciechowski | MAZUR II | |||||||||
2 | Damian Jaroń | DOLCAN II | ( + 1 ) | |||||||
Patryk Koziara | DOLCAN II | ( + 1 ) | ||||||||
Damian Zubowski | MAZUR II | ( + 1 ) | ||||||||
Mateusz Kosowski | GROM | ( + 1 ) | ||||||||
PIotr Żegliński | LEGION | ( + 1 ) | ||||||||
Robert Nowak | WESOŁA | ( + 1 ) | ||||||||
Damian Smokowski | WESOŁA | |||||||||
Sebastian Orzoł | WESOŁA | |||||||||
Aleksander Szarkowski | WESOŁA | |||||||||
Marcin Fronczak | WESOŁA | |||||||||
Karol Tabor | WESOŁA | |||||||||
Patryk Strzelecki | AON | |||||||||
Grzegorz Dybcio | AON | |||||||||
Jarosław Olszak | AON | |||||||||
Damian Ostrowski | AON | |||||||||
Hubert Nowakowski | LEGION | |||||||||
Łukasz Ryczkowski | LEGION | |||||||||
Krystian Ryczkowski | LEGION | |||||||||
Marcin Zych | OLIMPIA | |||||||||
Rafał Hapak | OLIMPIA | |||||||||
Michał Gromulski | OLIMPIA | |||||||||
Bartosz Koperkiewicz | LEGIONOVIA | |||||||||
Karol Sochocki | LEGIONOVIA | |||||||||
Michał Grudziński | LEGIONOVIA | |||||||||
Piotr Augustyniak | MAZUR | |||||||||
Adrian Płócienniczak | MAZUR | |||||||||
Jakub Muzyka | DRUKARZ | |||||||||
Piotr Cygan | DRUKARZ | |||||||||
Jakub Ziemiecki | WKRA | |||||||||
Łukasz Pepel | WKRA | |||||||||
Maciej Karpik | SOKÓŁ | |||||||||
Patryk Więch | SOKÓŁ | |||||||||
Szymon Gołębiewski | RADOŚĆ | |||||||||
Michał Kowalski | RADOŚĆ | |||||||||
Rafał Grzelak | GROM | |||||||||
Bartosz Kiełczykowski | GROM | |||||||||
Paweł Wernio | WICHER | |||||||||
Damian Pacuszka | MARCOVIA | |||||||||
1 | Kacper Kuranowski | MARCOVIA | ( + 1 ) | |||||||
Hubert Bugaj | MARCOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Damian Piotrowski | OLIMPIA | ( + 1 ) | ||||||||
Patryk Stefaniak | OLIMPIA | ( + 1 ) | ||||||||
Arkadiusz Kowalski | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Mateusz Władziński | WKRA | ( + 1 ) | ||||||||
Dariusz Piwowarek | MARCOVIA | |||||||||
Mateusz Kostka | MARCOVIA | |||||||||
Karol Markowski | MARCOVIA | |||||||||
Kamil Król | MARCOVIA | |||||||||
Krystian Przyborowski | MARCOVIA | |||||||||
Rafał Piwko | MARCOVIA | |||||||||
Marcin Wajdzik | MARCOVIA | |||||||||
Damian Mogielnicki | MARCOVIA | |||||||||
Patryk Strus | MARCOVIA | |||||||||
Rafał Jeż | MARCOVIA | |||||||||
Wojciech Sudakowski | MAZUR II | |||||||||
Piotr Zegarek | MAZUR II | |||||||||
Michał Trzaskowski | MAZUR II | |||||||||
Marcin Graczyk | MAZUR II | |||||||||
Mariusz Jesiotr | MAZUR II | |||||||||
Piotr Trzaskowski | MAZUR II | |||||||||
Łukasz Rosłonek | MAZUR II | |||||||||
Cezary Słocki | MAZUR II | |||||||||
Tomasz Sielski | MAZUR II | |||||||||
Damian Patoka | OLIMPIA | |||||||||
Karol Mikołajczyk | OLIMPIA | |||||||||
Jakub Krysiński | OLIMPIA | |||||||||
Adrian Stępniewski | OLIMPIA | |||||||||
Paweł Makarewicz | OLIMPIA | |||||||||
Daniel Giera | MAZUR | |||||||||
Piotr Górecki | MAZUR | |||||||||
Konrad Jezierski | MAZUR | |||||||||
Hubert Sochacki | MAZUR | |||||||||
Radosław Gajewski | MAZUR | |||||||||
Olaf Pielaciński | DOLCAN II | |||||||||
Damian Świerblewski | DOLCAN II | |||||||||
Damian Jakubik | DOLCAN II | |||||||||
Damian Szczepaniak | DOLCAN II | |||||||||
Michał Ziarek | GROM | |||||||||
Marcin Sikora | GROM | |||||||||
Bartosz Koczur | GROM | |||||||||
Maciej Osiński | GROM | |||||||||
Kamil Boratyński | WICHER | |||||||||
Daniel Godlewski | WICHER | |||||||||
Tomasz Domański | WICHER | |||||||||
Rafał Roguski | WICHER | |||||||||
Sebastian Sitek | AON | |||||||||
Patryk Araźny | AON | |||||||||
Jarosław Chrzanowski | AON | |||||||||
Jacek Dąbrowski | RADOŚĆ | |||||||||
Dominik Rosiak | RADOŚĆ | |||||||||
Jerzy Pędich | RADOŚĆ | |||||||||
Jakub Pikulski | DRUKARZ | |||||||||
Grzegorz Pytko | DRUKARZ | |||||||||
Jonah Unduka | DRUKARZ | |||||||||
Daniel Wierzbicki | WKRA | |||||||||
Michał Wróblewski | WKRA | |||||||||
Radosław Dziak | WKRA | |||||||||
Patryk Łukasik | LEGIONOVIA | |||||||||
Martin Koćmierowski | LEGIONOVIA | |||||||||
Bartosz Chłopecki | LEGIONOVIA | |||||||||
Robert Wygryz | BÓBR | |||||||||
Daniel Czechowski | BÓBR | |||||||||
Łukasz Gubała | LEGION | |||||||||
Paweł Mańk | LEGION | |||||||||
Konrad Zając | WESOŁA | |||||||||
Piotr Malinowski | SOKÓŁ |
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w 14. kolejce
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 258, wczoraj: 146
ogółem: 5 477 706
statystyki szczegółowe