2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najstarszy juniorski zespół PKS-u - Trampkarze U-14 (rocznik 1999) - przegrał na wyjeździe z UKS-em GOSiR Stare Babice - 1:2. Jedyną bramkę dla PKS-u U-14 zdobył Robert Jankowski.
Wyższość swoich rywali musiały uznać także Orliki U-10 (rocznik 2003), które przegrały z rówieśnikami reprezentującymi Vulcan Wólkę Mlądzka - 2:9.
Zwycięstwa zanotowały dwie pozostałe drużyny PKS-u, które w trakcie minionego weekendu walczyły o ligowe punkty.
Młodziki U-12 (rocznik 2001) wygrały w Józefowie z drugim zespołem Józefovii - 2:0. Natomiast Orliki U-11 (rocznik 2002) pokonały na własnym boisku UKS 141 Warszawa - 9:3.
(Więcej szczegółów dot. spotkań młodzieżowych drużyn PKS-u w rozwinięciu)
MLT U-14, gr. Warszawa I
VII kolejka
(Sob) 06.10 g. 15.30 (Borzęcin Duży, ul. Warszawska 697)
2 : 1
źródło zdjęć: pksradosc1999.futbolowo.pl
Bramka: Robert Jankowski (z rzutu karnego)
PKS Radość (U-14): Arkadiusz Białobrzewski - Mateusz Dąbrowski, Tomasz Dąbrowski,Robert Jankowski , Michał Nagawski - Michał Spytkowski, Mateusz Guryn, Marcin Zwierzchowski, Michał Błażejczyk (40' Hubert Dowgiłłowicz) - Mikołaj Bogacz, Andrzej Niedziółka (40' Robert Ryłko)
źródło zdjęcia: pksradosc1999.futbolowo.pl
Młodziki U-12, gr. Warszawa II
VII kolejka
(Ndz) 07.10 g. 16.00 (Józefów, ul. Dolna 19)
0 : 2
Bramki: Jakub Niegowski, Eryk Stefanowski
PKS Radość (U-12): Damian Szloms - Piotr Cwalina, Mateusz Dudman, Dawid Dukielski, Jakub Staniszewski, Jakub Niegowski, Piotr Romański, Eryk Stefanowski, Michał Rychlik, Robert Szczechura, Jerzy Święcicki, Mikołaj Zakrzewski, Michał Kozicki, Jakub Szyszkowski, Norbert Zawada, Maciej Witak, Jakub Byśkiniewicz
Orliki U-11, gr. Warszawa III
VII kolejka
(Ndz) 07.10 g. 14.00 (Radość, ul. Wielowiejska)
9 : 3
Bramki: Cezary Ćwiek x4, Bartosz Jałocha x4, Michał Wirtek
PKS Radość (U-11): Mikołaj Urbaniak - Wojciech Wasążnik, Rafał Możdzonek, Bartosz Jałocha, Cezary Ćwiek, Michał Wirtek, Oskar Koc, Mikołaj Rosłoniec, Antoni Nowicki, Jakub Dąbrowski, Łukasz Kozłowski
Orliki U-10, gr. Warszawa III
VI kolejka
(Sob) 06.10 g. 11.00 (Wólka Mlądzka, ul. Wspaniała)
9 : 2
Bramki: Max Jesiotr, Samobój
PKS Radość (U-11): Jan Bogacz - Mikołaj Misiak, Jakub Domański, Max Jesiotr, Filip Jarosiewicz, Kacper Jarzębowski, Jakub Jankowski, Mateusz Krawczyk, Błażej Paduszyński, Tymoteusz Milej, Krzysztof Puławski
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 361, wczoraj: 439
ogółem: 5 478 248
statystyki szczegółowe