Aktualności

PARAFIALNI ROZGROMILI MAZUR RADZYMIN

• autor: Wasu91, 2012-10-01 21:30

"DWUCYFRÓWKA i PRZEŁAMANIE"

W meczu 9. kolejki Ligi Okręgowej (gr. Warszawa I) "Parafialni" rozgromili przed własną publicznością Mazur Radzymin - 10:2.

Bramki dla PKS-u zdobyli: Andrzej Kociński (trzy), Konrad Kryśkiewicz (dwie)
, Łukasz Rossa (dwie), Dominik Dukalski (dwie) oraz Szymon Gołębiewski.

"Biało-Zieloni" dzięki tej wygranej przełamali fatalną passę trzech "domowych" spotkań bez zwycięstwa, w trakcie której nasz zespół poniósł dwie porażki (z Drukarzem i Dolcanem II) oraz zanotował bezbramkowy remis z KS-em Wesoła).

----------> OCEŃ ZAWODNIKÓW <----------

----------> GALERIA ZDJĘĆ - PKS vs MAZUR R. (43 zdjęcia) <----------

----------> BRAMKI (VIDEO) - PKS vs MAZUR R. <----------

(Relacja z meczu w rozwinięciu)

Rywalizacja "PKS-iaków" z Mazurem wyrównany przebieg miała jedynie przez pierwsze trzydzieści pięć minut, w trakcie których obydwie drużyny strzeliły po jednym golu. Później na boisku przy ul. Wielowiejskiej bezsprzecznie dominowali podopieczni trenera Ryszarda Brychczego. Nasi zawodnicy jeszcze przed przerwą wyszli na dwubramkowe prowadzenie (4:2), które w drugiej połowy powiększyli do różnicy aż ośmiu trafień. Ostatecznie sobotni mecz zakończył się wysokim zwycięstwem "Parafialnych" - 10:2, a tzw. "Królem Polowania" okazał się Andrzej Kociński, który po przerwie, do gola z 7. minuty, dołożył dwa kolejne trafienia i skompletował hat-tricka.

Całemu zespołowi należą się słowa pochwały za sobotni mecz. "Biało-Zieloni" w konfrontacji z zespołem z Radzymina zagrali efektownie i skutecznie, a co najważniejsze odnieśli długo wyczekiwane (przyp.
ostatnią domową wygraną nasz zespół zanotował 18.08.2012 w konfrontacji z Legionem Warszawa) zwycięstwo w meczu, rozgrywanym na stadionie w Radości.

Rozmiary wygranej z Mazurem są dla "PKS-iaków" wyrównaniem drugiego najwyższego zwycięstwa w historii występów naszego zespołu na poziomie Ligi Okręgowej. W ostatniej kolejce poprzedniego sezonu PKS w identycznym stosunku pokonał Promnik Łaskarzew. Przypomnijmy, że rekordowa wygrana to zwycięstwo - 11:1, co ciekawe także odniesione w potyczce z popularnymi "Serbami" z Łaskarzewa (15.09.2010).

W ligowej tabeli nie zaszły większe zmiany. Nasz zespół w dalszym ciągu zajmuje 4. miejsce i ma tyle samo punktów, co zespoły z miejsc numer dwa i trzy, czyli odpowiednio stołeczny Drukarz oraz Marcovia Marki.

Najbliższe spotkanie ligowe PKS rozegra w sobotę (06.10). Tym razem nasz zespół zmierzy się z AON-em Rembertów. Wcześniej, bo już w środę (03.10)
"Biało-Zieloni", w ramach IV rundy Okręgowego Pucharu Polski, zagrają na wyjeździe z przedstawicielem A-klasy (gr. Warszawa II) - OKS-em II Otwock.

Stadion przy ul. Wielowiejskiej w Radości; dnia 29.09.2012 o godzinie 12:00

Goście

PKS Radość

Sędziowali:

Robert Hasselbusch                    (WS Warszawa)

Jacek Lewandowski                    (WS Warszawa)

Adam Bereda                                   (WS Warszawa)

Ocena sędziego głównego (skala 1-10): 6,0

Widzów: ok. 100

Goście

Mazur Radzymin

Bramki: Andrzej Kociński (7'), (47'), (60'); Konrad Kryśkiewicz (36'), (50'); Łukasz Rossa (37'), (42'); Szymon Gołębiewski (71'); Dominik Dukalski (81'), (87') - Paweł Łupiński (11'); Kamil Suchocki (44')

http://img132.imageshack.us/img132/3043/mnews41.jpg PKS Radość: Jan Szczęsny - Arkadiusz Milewski http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (58' Marcin Adamkiewicz), Jerzy Pędich , Arkadiusz Kowalski, Wojciech Kociński - Mariusz Boniec, Dominik Dukalski http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif, Łukasz Rossa http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif, Andrzej Kociński http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif - Dominik Rosiak http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (46' Daniel Witak 82'), Konrad Kryśkiewicz http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (62' Szymon Gołębiewski http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif)

- w 82. minucie Daniel Witak (PKS) został ukarany czerwoną kartką (konsekwencja dwóch żółtych kartek)