2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Znamy komplet wyników II rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgowym (gr. MZPN - Warszawa).
Do kolejnej fazy awans wywalczyło ośmiu przedstawicieli pierwszej grupy warszawskiej "Okręgówki".
Zdecydowanie największą sensację sprawił Legion Warszawa, który w wyjazdowym meczu pokonał faworyzowany Hutnik Warszawa - 4:2.
Słabo w pucharowym meczach zaprezentowały się czołowe drużyny LO (gr. Warszawa I). Liderujące rezerwy Dolcanu Ząbki, grając bez wzmocnień z szerokiej kadry pierwszego zespołu, przegrały w Regucie z Borem - 0:2. Drugi w tabeli Wicher Kobyłka nie sprostał Dębowi Wieliszew, przegrywając - 1:2. Natomiast zajmujący miejsce na najniższym stopniu podium Sokół Serock został rozgromiony przez rezerwy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki - 1:8.
Oprócz drużyn występujących na co dzień w Lidze Okręgowej (gr. Warszawa I) w kolejnej rundzie zagra także 8 zespołów z LO (gr. Warszawa II), 11 drużyn grających na co dzień w A-klasie, 3 zespoły z "Serie B" oraz 2 drużyny juniorskie z rocznika '95 (Varsovia Warszawa i Polonia Warszawa).
Losowanie par III rundy odbędzie się dziś w siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Mecze tej rundy zostaną rozegrane w najbliższą środę (19.09) o godz. 16.30.
(Wyniki spotkań II rundy PP, w których grali ligowi rywale PKS-u w rozwinięciu)
II runda - 12.09 (Środa) g.16.30
Wisła Maciejowice (A) | 4:10 | PKS Radość (LO) |
Hutnik Warszawa (B) | 2:4 | Legion Warszawa (LO) |
Bednarska Warszawa (B) | 2:3 | Olimpia Warszawa (LO) |
WKS Rząśnik (A) | 4:0 | Mazur Radzymin (LO) |
OKS II Otwock (A) | 1:0 | Grom Lipowo (LO) |
Świt II N.D.M. (A) | 8:1 | Sokół Serock (LO) |
Bór Regut (A) | 2:0 | Dolcan II Ząbki (LO) |
Orzeł Parysów (B) | 2:1 | KS Wesoła (LO) |
Victoria II Sulejówek (A) | 1:2 | Bóbr Tłuszcz (LO) |
Dąb Wieliszew (A) | 2:1 | Wicher Kobyłka (LO) |
Semp Ursynów (jun.) | 1:2 | Drukarz Warszawa (LO) |
Mazowsze Miętne (jun.) | 1:4 | Mazur II Karczew (LO) |
Korona Jadów (A) | 4:0 | Legionovia II (LO) |
Varsovia Warszawa (jun.) | 3:0 (wo) | Wkra Pomiechówek (LO) |
Wisła Jabłonna (A) | 0:3 (wo) | Marcovia Marki (LO) |
IFQ Warszawa (niez.) | 0:3 (wo) | AON Rembertów (LO) |
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 43, wczoraj: 439
ogółem: 5 477 930
statystyki szczegółowe