Aktualności

PKS NIE SPROSTAŁ DRUKARZOWI (+VIDEO)

• autor: Wasu91, 2012-09-05 01:00

"NIE DALI RADY W 9-tkę"

Pierwszej porażki w sezonie 2011/2012 doznał PKS Radość. W meczu III kolejki Ligi Okręgowej (gr. Warszawa I) "Parafialni" przegrali na własnym boisku z Drukarzem Warszawa - 1:3.

Jedyną bramkę dla PKS-u zdobył Jerzy Pędich. Natomiast trafienia dla gości zaliczyli: Jakub Lewicki, Sebastian Groszek (z rzutu karnego) oraz Piotr Cygan.

Sobotni mecz obydwie drużyny kończyły grając w "9-tkę". W szeregach PKS-u czerwone kartki obejrzeli: Arkadiusz Milewski (konsekwencja dwóch żółtych kartek) oraz Marcin Skrzyński (faul taktyczny). Z kolei w zespole Drukarza wykluczeni z gry zostali: Sebastian Groszek (faul) i Jonah Unduka (niesportowe zachowanie).

Dla "PKS-iaków" był to już trzeci, kolejny mecz, który nasi zawodnicy kończyli w niepełnym składzie. Wcześniejsze dwie konfrontacje z Legionem i Olimpią, pomimo osłabień, udało się "Biało-Zielonym" rozstrzygnąć na swoją korzyść. Niestety tym razem nasz zespół musiał uznać wyższość lepiej dysponowanych rywali.

Szansę na rehabilitację i powrót na zwycięską ścieżkę "Parafialni" będą mieli już dziś, tj. w środę (05.09). Podopieczni trenera Ryszarda Brychczego na wyjeździe zmierzą się z sąsiadem w ligowej tabeli - Bobrem Tłuszcz, który w pierwszych trzech kolejkach zgromadził na swoim koncie siedem oczek. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie miejskim w Tłuszczu. Początek o godz. 17.00.

----------> OCEŃ ZAWODNIKÓW <----------

----------> GALERIA ZDJĘĆ - PKS vs DRUKARZ (25 zdjęć) <----------

(Video z bramkami z meczu w rozwinięciu)

BRAMKI (VIDEO)

(Video dostępne w jakości HD)

Stadion przy ul. Wielowiejskiej w Radości; dnia 01.09.2012 o godzinie 11:00

Goście

PKS Radość

Sędziowali:

Marek Karkut                          (WS Warszawa)

Marcin Anisiewicz                      (WS Warszawa)

Paweł Wysocki                       (WS Warszawa)

Ocena sędziego głównego (skala 1-10): 7,5

Widzów: ok. 120

Goście

Drukarz Warszawa

Bramki: Jerzy Pędich (67') - Jakub Lewicki (29'); Sebastian Groszek (62'-k); Piotr Cygan (89')

http://img132.imageshack.us/img132/3043/mnews41.jpg PKS Radość: Jan Szczęsny  - Arkadiusz Milewski 44', Arkadiusz Kowalski, Marcin Skrzyński 82', Krzysztof Szczęsny http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (77' Konrad Kryśkiewicz) - Mariusz Boniec http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (46' Jerzy Pędich http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif), Łukasz Rossa http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (63' Andrzej Kociński), Jacek Dąbrowski http://img407.imageshack.us/img407/755/goal.gif http://img258.imageshack.us/img258/1428/sub.gif (46' Marcin Adamkiewicz ), Adam Jastrząb - Dominik Dukalski, Piotr Kurbiel

- w 44. minucie Arkadiusz Milewski (PKS) został ukarany czerwoną kartką (konsekwencja dwóch żółtych kartek)
- w 72. minucie Sebastian Groszek (Drukarz) został ukarany czerwoną kartką (za faul)
- w 82. minucie Marcin Skrzyński (PKS) został ukarany czerwoną kartką (za faul taktyczny)
- w 90+3. minucie Jonah Unduka (Drukarz) został ukarany czerwoną kartką (za niesportowe zachowanie)