2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
W Lidze Okręgowej (gr. Warszawa I) została rozegrana 1. kolejka w sezonie 2012/2013.
Zapraszamy do zapoznania się z cotygodniowym podsumowaniem weekendowych spotkań, rozegranych na boiskach "Okręgówki".
(Szczegółowe informacje dot. I kolejki oraz zapowiedź II serii gier w rozwinięciu)
I KOLEJKA | ||||||||||
(18.08) | ||||||||||
18 sierpnia (sobota) g. 11:00 Radość - Stadion | PKS Radość | 3 | : | 1 | Legion Warszawa | |||||
A.Kociński | S.Wąsowski | |||||||||
Sędziowie: | D.Dukalski | |||||||||
Korycki | K.Kryśkiewicz | |||||||||
Fornal | ||||||||||
Pawlak | ||||||||||
18 sierpnia (sobota) g. 11:00 Serock - Stadion | Sokół Serock | 3 | : | 2 | Marcovia Marki | |||||
T.Luks | A.Warszawski | |||||||||
Sędziowie: | M.Karpik | D.Pacuszka | ||||||||
Klimiuk | ||||||||||
Przepióra | ||||||||||
Hodowicz | ||||||||||
18 sierpnia (sobota) g. 12:00 Marymoncka - Stadion | Grom Lipowo | 5 | : | 0 | Legionovia II | |||||
R.Sosnowski | ||||||||||
Sędziowie: | M.Sikora | |||||||||
Żuber | R.Prażuch | |||||||||
Janota | ||||||||||
Skotarczyk | ||||||||||
18 sierpnia (sobota) g. 14:00 Pomiechówek - Stadion | Wkra Pomiechówek | 0 | : | 3 | Bóbr Tłuszcz | |||||
A.Dąbrowski | ||||||||||
Sędziowie: | A.Matejak | |||||||||
Kuźnik | ||||||||||
Urban | ||||||||||
M.Szymański | ||||||||||
18 sierpnia (sobota) g. 16:00 Kobyłka - Stadion | Wicher Kobyłka | 3 | : | 1 | Mazur II Karczew | |||||
K.Boratyński | M.Wojciechowski | |||||||||
Sędziowie: | A.Cieślak | |||||||||
Brenda | K.Rakowski | |||||||||
R.Roguski | ||||||||||
Szymanik | ||||||||||
18 sierpnia (sobota) g. 17:00 Wesoła - Stadion | KS Wesoła | 1 | : | 4 | Dolcan II Ząbki | |||||
K.Zając | E.Wrażeń | |||||||||
Sędziowie: | P.Koziara | |||||||||
Siedlecki | D.Szczepaniak | |||||||||
Paczuski | ||||||||||
Betcher | ||||||||||
18 sierpnia (sobota) g. 17:00 Radzymin - Stadion | Mazur Radzymin | 1 | : | 4 | Drukarz Warszawa | |||||
K.Suchocki | G.Pytko | |||||||||
Sędziowie: | P.Markowski | |||||||||
Ostaszewski | S.Groszek | |||||||||
Matuszewski | P.Cygan | |||||||||
Rowicki | ||||||||||
18 sierpnia (sobota) g. 17:00 Rembertów - Stadion | AON Rembertów | 1 | : | 1 | Olimpia Warszawa | |||||
P.Sobótka | E.Ghazaryan | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Mądrzak | ||||||||||
Gawroński | ||||||||||
T.Sadowski | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 33 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 4,13 |
TABELA LIGI OKRĘGOWEJ (gr. Warszawa I)
1. | Grom Lipowo | 1 | 5-0 | 3 | 0 Awans | |||||
2. | Drukarz Warszawa | 1 | 4-1 | 3 | 0 Baraże | |||||
Dolcan II Ząbki | 1 | 4-1 | 3 | 0 | ||||||
4. | Bóbr Tłuszcz | 1 | 3-0 | 3 | 0 | |||||
5. | PKS Radość | 1 | 3-1 | 3 | 0 | |||||
Wicher Kobyłka | 1 | 3-1 | 3 | 0 | ||||||
7. | Sokół Serock | 1 | 3-2 | 3 | 0 | |||||
8. | Olimpia Warszawa | 1 | 1-1 | 1 | 0 | |||||
9. | AON Rembertów | 1 | 1-1 | 1 | 0 | |||||
10. | Marcovia Marki | 1 | 2-3 | 0 | 0 | |||||
11. | Legion Warszawa | 1 | 1-3 | 0 | 0 | |||||
Mazur II Karczew | 1 | 1-3 | 0 | 0 | ||||||
13. | KS Wesoła | 1 | 1-4 | 0 | 0 Spadek | |||||
Mazur Radzymin | 1 | 1-4 | 0 | 0 Spadek | ||||||
15. | Wkra Pomiechówek | 1 | 0-3 | 0 | 0 Spadek | |||||
16. | Legionovia II | 1 | 0-5 | 0 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do IV ligi | ||||||||||
B - miejsce premiujące grą w barażach o IV ligę | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do A-klasy |
Klasyfikacja strzelców:
2 | Rafał Sosnowski | GROM | ( + 2 ) | |||||||
Rafał Prażuch | GROM | ( + 2 ) | ||||||||
Maciej Karpik | SOKÓŁ | ( + 2 ) | ||||||||
Adam Matejak | BÓBR | ( + 2 ) | ||||||||
Emil Wrażeń | DOLCAN II | ( + 2 ) | ||||||||
1 | Grzegorz Pytko | DRUKARZ | ( + 1 ) | |||||||
Sebastian Groszek | DRUKARZ | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Cygan | DRUKARZ | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Markowski | DRUKARZ | ( + 1 ) | ||||||||
Andrzej Kociński | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Dominik Dukalski | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Konrad Kryśkiewicz | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Kamil Boratyński | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Aleksander Cieślak | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Kamil Rakowski | WICHER | ( + 1 ) | ||||||||
Damian Pacuszka | MARCOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Adam Warszawski | MARCOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Patryk Koziara | DOLCAN II | ( + 1 ) | ||||||||
Damian Szczepaniak | DOLCAN II | ( + 1 ) | ||||||||
Marcin Sikora | GROM | ( + 1 ) | ||||||||
Adrian Dąbrowski | BÓBR | ( + 1 ) | ||||||||
Kamil Suchocki | MAZUR | ( + 1 ) | ||||||||
Konrad Zając | WESOŁA | ( + 1 ) | ||||||||
Marcin Wojciechowski | MAZUR II | ( + 1 ) | ||||||||
Edgar Ghazaryan | OLIMPIA | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Sobótka | AON | ( + 1 ) | ||||||||
Sebastian Wąsowski | LEGION | ( + 1 ) | ||||||||
Tomasz Luks | SOKÓŁ | ( + 1 ) |
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w I kolejce (18.08)
II KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ | |||||||||
25.08 (Sob) | Legion Warszawa (11.) | vs | Marcovia Marki (10.) | g.11.00 | Tarchomin | |||||
25.08 (Sob) | Drukarz Warszawa (2.) | vs | AON Rembertów (9.) | g.11.00 | Drukarz | |||||
25.08 (Sob) | Olimpia Warszawa (8.) | vs | PKS Radość (5.) | g.11.00 | Górczewska | |||||
25.08 (Sob) | Grom Lipowo (1.) | vs | KS Wesoła (13.) | g.13.00 | Marymoncka | |||||
25.08 (Sob) | Sokół Serock (7.) | vs | Wicher Kobyłka (5.) | g.15.00 | Serock | |||||
26.08 (Ndz) | Legionovia II (16.) | vs | Mazur II Karczew (11.) | g.11.00 | Legionowo | |||||
26.08 (Ndz) | Dolcan II Ząbki (2.) | vs | Wkra Pomiechówek (15.) | g.13.00 | Blokowa | |||||
26.08 (Ndz) | Bóbr Tłuszcz (4.) | vs | Mazur Radzymin (13.) | g.17.00 | Tłuszcz |
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabeli
wydaje mi się, że nie było samobója w spotkaniu Gromu z rezerwami Legionovii. Rafał Prażuch lobował obrońcę i ten musnął piłkę głową do bramki, ale ta i tak wpadłaby do bramki bez jego interwencji, więc chyba to nie jest samobój.
OK. W takim razie zawodnik Gromu w klasyfikacji strzelców zyskuje jedno trafienie. Dzięki za info.
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 164, wczoraj: 341
ogółem: 5 486 265
statystyki szczegółowe