2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Za nami 22. seria gier w A-klasie (gr. Warszawa II).
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem sobotnio-niedzielnych gier w "Serie A"
(Szczegółowe informacje dot. XXII kolejki i zapowiedź XXIII serii gier w rozwinięciu)
XXII KOLEJKA | ||||||||||
(19-20.05) | ||||||||||
19 maja (sobota) g. 12:00 Dziecinów - Stadion | Wisła Dziecinów | 1 | : | 5 | AON Rembertów | |||||
M.Rogala | P.Pytkowski | |||||||||
Sędziowie: | K.Włodarczyk | |||||||||
Rupniewski | P.Kowalski | |||||||||
Gomulski | M.Nowak | |||||||||
Gluba | S.Lubelski | |||||||||
19 maja (sobota) g. 15:00 Miętne - Stadion | Grom Lipowo | 8 | : | 1 | KS Puznówka | |||||
A.Bassina Djato | D.Celiński | |||||||||
Sędziowie: | R.Prażuch | |||||||||
R.Szynkowski | M.Bujniak | |||||||||
G.Szynkowski | J.Pryjomski | |||||||||
Olek | M.Górecki | |||||||||
K.Kędzior | ||||||||||
19 maja (sobota) g. 17:00 Józefów - Stadion | Józefovia II Józefów | 2 | : | 3 | Watra Mrozy | |||||
K.Sadowski | R.Kielak | |||||||||
Sędziowie: | M.Mistewicz | |||||||||
Kuźnik | ||||||||||
Bartnicki | ||||||||||
Dobroń | ||||||||||
19 maja (sobota) g. 17:00 Regut - Stadion | Bór Regut | 8 | : | 0 | Wisła Maciejowice | |||||
T.Grzesiński | ||||||||||
Sędziowie: | E.Trzeciak | |||||||||
Gnyla | M.Przybysz | |||||||||
Jeżewski | K.Bronisz | |||||||||
M.Sękowski | W.Grzegrzółka | |||||||||
19 maja (sobota) g. 17:15 Pilawa - Stadion | Burza Pilawa | 1 | : | 0 | Vulcan W.M. | |||||
M.Szwej | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
M.Malinowski | ||||||||||
Zugaj | ||||||||||
H.Pułapa | ||||||||||
20 maja (niedziela) g. 16:00 Siennica - Stadion | Fenix Siennica | 0 | : | 0 | Advit Wiązowna | |||||
Sędziowie: | ||||||||||
Starobrat | ||||||||||
P.Przybysz | ||||||||||
Kaliszewski | ||||||||||
20 maja (niedziela) g. 16:00 Celestynów - Lasek | CKKS Sokół | 6 | : | 0 | PKS II Radość | |||||
M.Wasiński | ||||||||||
Sędziowie: | A.Święch | |||||||||
G.Szynkowski | P.Nowak | |||||||||
R.Szynkowski | ||||||||||
Gluba | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 35 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 5,00 |
TABELA A-KLASY (gr. Warszawa II)
1. | Grom Lipowo | 22 | 77-29 | 49 | 0 Awans | |||||
2. | AON Rembertów | 22 | 70-33 | 43 | 0 Awans | |||||
3. | CKKS Sokół | 22 | 53-27 | 42 | 0 | |||||
4. | Bór Regut | 22 | 45-35 | 36 | 1 | |||||
5. | Vulcan W. M. | 22 | 46-32 | 34 | 1 | |||||
6. | Wisła Dziecinów | 22 | 41-50 | 31 | 0 | |||||
7. | Watra Mrozy | 22 | 35-34 | 30 | 2 | |||||
8. | Advit Wiązowna | 22 | 38-35 | 30 | 0 | |||||
9. | Fenix Siennica | 22 | 40-40 | 30 | 2 | |||||
10. | Burza Pilawa | 22 | 28-48 | 28 | 0 | |||||
11. | KS 1996 Puznówka | 22 | 46-77 | 24 | 0 | |||||
12. | PKS II Radość | 22 | 40-57 | 22 | 0 | |||||
13. | Józefovia II | 22 | 37-53 | 21 | 0 Baraże | |||||
14. | Wisła Maciejowice | 22 | 32-78 | 20 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do LO | ||||||||||
B - miejsce zagrożone grą w barażach o utrzymanie w A-klasie | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do B-klasy |
Klasyfikacja strzelców:
20 | Daniel Celiński | PUZNÓWKA | ( + 1 ) | |||||||
18 | Adam Bassina Djato | GROM | ( + 2 ) | |||||||
15 | Adam Bogdański | AON | ||||||||
14 | Radosław Rębkowski | CKKS | ||||||||
13 | Michał Aleksandrowicz | AON | ||||||||
12 | Marcin Kwiatkowski Jr. | DZIECINÓW | ||||||||
11 | Ernest Trzeciak | BÓR | ( + 4 ) | |||||||
Maciej Bujniak | GROM | ( + 1 ) | ||||||||
Paweł Grzelak | PUZNÓWKA | |||||||||
10 | Konrad Pawlak | FENIX | ||||||||
9 | Marcin Wasiński | CKKS | ( + 4 ) | |||||||
Dominik Dąbrowski | CKKS | |||||||||
Grzegorz Dybcio | AON | |||||||||
8 | Rafał Kielak | WATRA | ( + 2 ) | |||||||
Maciej Mistewicz | WATRA | ( + 1 ) | ||||||||
Bartosz Koczur | GROM | |||||||||
7 | Tomasz Grzesiński | BÓR | ( + 1 ) | |||||||
Kamil Konowrocki | VULCAN | |||||||||
Łukasz Szczepek | PUZNÓWKA | |||||||||
Maciej Hawryluk | DZIECINÓW | |||||||||
6 | Marcin Rogala | DZIECINÓW | ( + 1 ) | |||||||
Krzysztof Włodarczyk | AON | ( + 1 ) | ||||||||
Dariusz Osica | FENIX | |||||||||
Andrzej Dróżdż | FENIX | |||||||||
Łukasz Konowrocki | VULCAN | |||||||||
Kamil Kowalski | VULCAN | |||||||||
Aleksander Graff | JÓZA II | |||||||||
Tomasz Witan | / | JÓZA II / ADVIT | ||||||||
Paweł Krogulec | WISŁA | |||||||||
5 | Rafał Prażuch | GROM | ( + 2 ) | |||||||
Paweł Kowalski | AON | ( + 1 ) | ||||||||
Przemysław Nowak | CKKS | ( + 1 ) | ||||||||
Mateusz Szwej | BURZA | ( + 1 ) | ||||||||
Adrian Reda | ADVIT | |||||||||
Maciej Uzarski | ADVIT | |||||||||
Krzysztof Majewski | VULCAN | |||||||||
Piotr Kurek | VULCAN | |||||||||
Tomasz Cichy | GROM | |||||||||
Bartłomiej Podobas | GROM | |||||||||
Denis Dobrowolski | BURZA | |||||||||
Mateusz Pracz | WISŁA | |||||||||
Daniel Wasil | FENIX | |||||||||
4 | Michał Nowak | AON | ( + 1 ) | |||||||
Paweł Pytkowski | AON | ( + 1 ) | ||||||||
Arkadiusz Zapaśnik | ADVIT | |||||||||
Piotr Szulawski | ADVIT | |||||||||
Robert Włodarczyk | WISŁA | |||||||||
Damian Krupa | WISŁA | |||||||||
Dominik Śledź | BURZA | |||||||||
Robert Winek | BURZA | |||||||||
Maciej Napieraj | JÓZA II | |||||||||
Kamil Kucharski | JÓZA II | |||||||||
Kamil Piętka | CKKS | |||||||||
Daniel Serwatka | WATRA | |||||||||
Rafał Wojciechowski | AON | |||||||||
Jakub Bogusz | RADOŚĆ II | |||||||||
Dominik Gątkowski | BÓR | |||||||||
Jarosław Krawczyk | VULCAN | |||||||||
Marcin Adamkiewicz | GROM | |||||||||
3 | Kamil Sadowski | JÓZA II | ( + 2 ) | |||||||
Adrian Święch | CKKS | ( + 1 ) | ||||||||
Przemysław Popis | BÓR | |||||||||
Jarosław Prudzyński | BÓR | |||||||||
Sebastian Michałek | BÓR | |||||||||
Piotr Zawada | BÓR | |||||||||
Marcin Struski | BÓR | |||||||||
Piotr Pyra | RADOŚĆ II | |||||||||
Bartosz Godlewski | RADOŚĆ II | |||||||||
Marcin Nowacki | RADOŚĆ II | |||||||||
Maciej Urbanek | ADVIT | |||||||||
Piotr Bąk | ADVIT | |||||||||
Marcin Mańkowski | WISŁA | |||||||||
Rafał Sitnik | WISŁA | |||||||||
Damian Lazurek | JÓZA II | |||||||||
Piotr Białek | JÓZA II | |||||||||
Piotr Wasążnik | DZIECINÓW | |||||||||
Paweł Młynarczyk | DZIECINÓW | |||||||||
Kamil Marczak | VULCAN | |||||||||
Maciej Osiński | GROM | |||||||||
Adrian Golewski | BURZA | |||||||||
Michał Maciejewski | FENIX | |||||||||
Daniel Grabowski | WATRA | |||||||||
Kamil Foryś | PUZNÓWKA | |||||||||
2 | Jacek Pryjomski | GROM | ( + 1 ) | |||||||
Sławomir Lubelski | AON | ( + 1 ) | ||||||||
Kamil Bronisz | BÓR | ( + 1 ) | ||||||||
Patryk Wolski | RADOŚĆ II | |||||||||
Adam Janeczek | RADOŚĆ II | |||||||||
Grzegorz Jakubowicz | RADOŚĆ II | |||||||||
Damian Wolski | RADOŚĆ II | |||||||||
Daniel Bochenek | RADOŚĆ II | |||||||||
Piotr Markowski | FENIX | |||||||||
Szymon Krupa | FENIX | |||||||||
Dawid Matak | FENIX | |||||||||
Rafał Matak | FENIX | |||||||||
Artur Wójcik | CKKS | |||||||||
Sebastian Olszanko | CKKS | |||||||||
Adrian Broda | CKKS | |||||||||
Damian Borowski | GROM | |||||||||
Jakub Lipa | GROM | |||||||||
Jakub Markuszewski | GROM | |||||||||
Piotr Baliński | VULCAN | |||||||||
Piotr Mucha | VULCAN | |||||||||
Michał Seler | VULCAN | |||||||||
Mateusz Sawiński | ADVIT | |||||||||
Damian Osica | ADVIT | |||||||||
Łukasz Wojtasiński | ADVIT | |||||||||
Daniel Sulej | WATRA | |||||||||
Marcin Pawłowicz | WATRA | |||||||||
Michał Cegiełka | WATRA | |||||||||
Krzysztof Czarnota | AON | |||||||||
Kamil Chabrowski | AON | |||||||||
Mateusz Piętka | BURZA | |||||||||
Adrian Piętka | BURZA | |||||||||
Marcin Hrycajewski | JÓZA II | |||||||||
Damian Kasprzak | DZIECINÓW | |||||||||
Radosław Parzyszek | PUZNÓWKA | |||||||||
Kamil Krupa | WISŁA | |||||||||
1 | Kazimierz Kędzior | GROM | ( + 1 ) | |||||||
Marek Górecki | GROM | ( + 1 ) | ||||||||
Wojciech Grzegrzółka | BÓR | ( + 1 ) | ||||||||
Marcin Przybysz | BÓR | ( + 1 ) | ||||||||
Marcin Sadowiak | RADOŚĆ II | |||||||||
Sylwester Lech | RADOŚĆ II | |||||||||
Patryk Jarosiewicz | RADOŚĆ II | |||||||||
Sebastian Jarosiewicz | RADOŚĆ II | |||||||||
Wojciech Kociński | RADOŚĆ II | |||||||||
Janusz Lasecki | RADOŚĆ II | |||||||||
Paweł Soszyński | RADOŚĆ II | |||||||||
Krzysztof Romaszko | RADOŚĆ II | |||||||||
Mariusz Boniec | RADOŚĆ II | |||||||||
Daniel Urbanowicz | RADOŚĆ II | |||||||||
Maciej Niemczyk | RADOŚĆ II | |||||||||
Jerzy Pędich | RADOŚĆ II | |||||||||
Konrad Kryśkiewicz | RADOŚĆ II | |||||||||
Wojciech Dąbrowski | RADOŚĆ II | |||||||||
Arkadiusz Milewski | RADOŚĆ II | |||||||||
Filip Góral | JÓZA II | |||||||||
Piotr Murawski | JÓZA II | |||||||||
Dorian Citkowski | JÓZA II | |||||||||
Michał Hyliński | JÓZA II | |||||||||
Tomasz Kozłowski | JÓZA II | |||||||||
Patryk Bieńkowski | JÓZA II | |||||||||
Mateusz Szymański | JÓZA II | |||||||||
Marcin Fronczak | GROM | |||||||||
Damian Bąk | GROM | |||||||||
Kacper Stępień | GROM | |||||||||
Michał Ziarek | GROM | |||||||||
Tomasz Kęsek | GROM | |||||||||
Rafał Radomski | GROM | |||||||||
Kamil Janowicz | GROM | |||||||||
Mateusz Bajszczak | WATRA | |||||||||
Sylwester Kielak | WATRA | |||||||||
Mariusz Miernicki | WATRA | |||||||||
Tomasz Płochocki | WATRA | |||||||||
Paweł Zyglarski | WATRA | |||||||||
Daniel Grabowski | WATRA | |||||||||
Piotr Wójcik | ADVIT | |||||||||
Mariusz Zegarek | ADVIT | |||||||||
Łukasz Hendzel | ADVIT | |||||||||
Łukasz Pogorzelski | ADVIT | |||||||||
Przemysław Lis | ADVIT | |||||||||
Arkadiusz Adamczyk | BÓR | |||||||||
Antoni Krzemiński | BÓR | |||||||||
Michał Wyrzyk | BÓR | |||||||||
Bartłomiej Masny | BÓR | |||||||||
Michał Jackowski | VULCAN | |||||||||
Tomasz Baca | VULCAN | |||||||||
Tomasz Gackiewicz | VULCAN | |||||||||
Michał Miłkowski | VULCAN | |||||||||
Piotr Cyrta | WISŁA | |||||||||
Adrian Misiak | WISŁA | |||||||||
Damian Grylak | WISŁA | |||||||||
Kamil Opiekulski | WISŁA | |||||||||
Adrian Wrona | DZIECINÓW | |||||||||
Marcin Kopania | DZIECINÓW | |||||||||
Dariusz Młynarczyk | DZIECINÓW | |||||||||
Sławomir Gaj | DZIECINÓW | |||||||||
Adam Lubański | AON | |||||||||
Michał Minkina | AON | |||||||||
Jacek Mierzejewski | AON | |||||||||
Jan Błachnio | BURZA | |||||||||
Marcin Bylinka | BURZA | |||||||||
Jarosław Konarzewski | BURZA | |||||||||
Stanisław Rosłaniec | PUZNÓWKA | |||||||||
Łukasz Rosłaniec | PUZNÓWKA | |||||||||
Robert Całka | PUZNÓWKA | |||||||||
Grzegorz Laskus | CKKS | |||||||||
Daniel Sujak | CKKS | |||||||||
Marek Rokicki | FENIX | |||||||||
Andrzej Sieradzki | FENIX |
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w XXII kolejce (19-20.05)
XXIII KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ | |||||||||
26.05 (Sob) | Fenix Siennica (9.) | vs | Józefovia II (13.) | g.16.00 | Siennica | |||||
26.05 (Sob) | Advit Wiązowna (8.) | vs | CKKS Sokół (3.) | g.16.30 | Wiązowna | |||||
26.05 (Sob) | AON Rembertów (2.) | vs | Grom Lipowo (1.) | g.17.00 | Rembertów | |||||
26.05 (Sob) | Vulcan W.M. (5.) | vs | Watra Mrozy (7.) | g.17.30 | Wólka Mlądzka | |||||
27.05 (Ndz) | Wisła Maciejowice (14.) | vs | Wisła Dziecinów (6.) | g.17.00 | Maciejowice | |||||
27.05 (Ndz) | KS Puznówka (11.) | vs | Burza Pilawa (10.) | g.17.00 | Pilawa | |||||
27.05 (Ndz) | PKS II Radość (12.) | vs | Bór Regut (4.) | g.17.30 | Radość |
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabeli
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 232, wczoraj: 439
ogółem: 5 478 119
statystyki szczegółowe