2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
W Lidze Okręgowej (gr. Warszawa I) została rozegrana 26. kolejka.
Zapraszamy do zapoznania się z cotygodniowym podsumowaniem weekendowych spotkań, rozegranych na boiskach "Okręgówki".
(Informacje dot. XXVI kolejki oraz zapowiedź XXVII serii gier w rozwinięciu)
XXVI KOLEJKA | ||||||||||
(12-13.05) | ||||||||||
12 maja (sobota) g. 11:00 Tarchomin - Stadion | Legion Warszawa | 2 | : | 5 | Mazur II Karczew | |||||
M.Charzyński | W.Wocial | |||||||||
Sędziowie: | P.Mańk | T.Sielski | ||||||||
B.Zawadzki | A.Centkowski | |||||||||
Witkowska | ||||||||||
Ł.Zawadzki | ||||||||||
12 maja (sobota) g. 11:00 Tłuszcz - Stadion | Bóbr Tłuszcz | 0 | : | 3 | Józefovia Józefów | |||||
K.Kucharski | ||||||||||
Sędziowie: | R.Rokicki | |||||||||
Szabat | ||||||||||
P.Malinowski | ||||||||||
K.Mandes | ||||||||||
12 maja (sobota) g. 14:00 Radość - Stadion | PKS Radość | 4 | : | 1 | Mazur Radzymin | |||||
D.Dukalski | M.Wojewoda | |||||||||
Sędziowie: | G.Bielecki | |||||||||
Gnyla | M.Boniec | |||||||||
Sadowski | M.Krzysztoszek | |||||||||
Majdański | ||||||||||
12 maja (sobota) g. 15:00 Serock - Stadion | Sokół Serock | 2 | : | 4 | Promnik Łaskarzew | |||||
M.Kaczor | C.Jóźwicki | |||||||||
Sędziowie: | B.Szydłowski | R.Świder | ||||||||
Szwarc | M.Jóźwicki | |||||||||
Piasecki | ||||||||||
Cieśliński | ||||||||||
13 maja (niedziela) g. 14:00 Kobyłka - Stadion | Dolcan II Ząbki | 4 | : | 4 | KS Wesoła | |||||
R.Wielądek | R.Nowak | |||||||||
Sędziowie: | M.Krawczyk | R.Sosnowski | ||||||||
Lau | D.Wiązowski | |||||||||
Brenda | ||||||||||
Matuszewski | ||||||||||
13 maja (niedziela) g. 16:00 Legionowo - Stadion | Legionovia II | 6 | : | 1 | Wilga Garwolin | |||||
K.Wójciak | P.Pyra | |||||||||
Sędziowie: | W.Jaworski | |||||||||
Żuber | Ł.Prusik | |||||||||
Skotarczyk | P.Madej | |||||||||
Janota | ||||||||||
13 maja (niedziela) g. 16:00 Otwock - Stadion | OKS II Otwock | 1 | : | 1 | Drukarz Warszawa | |||||
K.Sielski | G.Bajszczak | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Radziszewski | ||||||||||
Płukarski | ||||||||||
Urban | ||||||||||
12-13 maja (sob/ndz) g. ..... --------------------- | Gwardia Warszawa | 3 | : | 0 | Victoria Zerzeń | |||||
WALKOWER | GOŚCIE WYCOFALI SIĘ Z | |||||||||
Sędziowie: | ROZGRYWEK | |||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 38 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 5,43 |
TABELA LIGI OKRĘGOWEJ (gr. Warszawa I)
1. | Józefovia Józefów | 26 | 78-20 | 62 | 0 Awans | |||||
2. | Wilga Garwolin | 26 | 68-42 | 55 | 0 Baraże | |||||
3. | PKS Radość | 26 | 73-40 | 55 | 0 | |||||
4. | Legionovia II | 27 | 79-51 | 48 | 0 | |||||
5. | Drukarz Warszawa | 26 | 66-49 | 44 | 0 | |||||
6. | Bóbr Tłuszcz | 26 | 46-41 | 42 | 0 | |||||
7. | Sokół Serock | 26 | 70-50 | 39 | 0 | |||||
8. | Legion Warszawa | 26 | 59-50 | 35 | 0 | |||||
9. | Mazur II Karczew | 27 | 45-50 | 33 | 1 | |||||
10. | Dolcan II Ząbki | 26 | 58-55 | 32 | 1 | |||||
11. | Gwardia Warszawa | 26 | 26-55 | 26 | 2 | |||||
12. | KS Wesoła | 26 | 43-71 | 26 | 1 | |||||
13. | Promnik Łaskarzew | 26 | 51-75 | 25 | 1 | |||||
14. | Mazur Radzymin | 26 | 40-80 | 24 | 2 Spadek | |||||
15. | OKS II Otwock | 26 | 38-92 | 20 | 0 Spadek | |||||
16. | Victoria Zerzeń | 26 | 43-62 | 32 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do IV ligi | ||||||||||
B - miejsce premiujące grą w barażach o IV ligę | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do A-klasy |
- Victoria Zerzeń wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Klasyfikacja strzelców:
26 | Daniel Zdzieszyński | JÓZEFOVIA | ||||||||
24 | Sebastian Wąsowski | / | LEGION / OKS II | |||||||
18 | Dominik Dukalski | RADOŚĆ | ( + 1 ) | |||||||
17 | Kamil Suchocki | MAZUR | ||||||||
16 | Sebastian Groszek | DRUKARZ | ||||||||
15 | Jacek Kajtowski | WILGA | ||||||||
13 | Kamil Kucharski | JÓZEFOVIA | ( + 2 ) | |||||||
Norbert Smyk | SOKÓŁ | |||||||||
12 | Robert Nowak | WESOŁA | ( + 3 ) | |||||||
Rafał Wielądek | DOLCAN II | ( + 2 ) | ||||||||
Mariusz Boniec | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Karol Ziąbski | LEGIONOVIA | |||||||||
Piotr Piorun | WILGA | |||||||||
11 | Artur Langier | DRUKARZ | ||||||||
Grzegorz Pytko | DRUKARZ | |||||||||
Sebastian Ściechowicz | SOKÓŁ | |||||||||
10 | Paweł Madej | LEGIONOVIA | ( + 1 ) | |||||||
Łukasz Rossa | VICTORIA | |||||||||
Michał Kowalski | VICTORIA | |||||||||
Adam Matejak | BÓBR | |||||||||
9 | Robert Warakomski | JÓZEFOVIA | ||||||||
Adam Krupiński | JÓZEFOVIA | |||||||||
Kazimierz Grotte | / | SOKÓŁ / JÓZA | ||||||||
Dariusz Winek | PROMNIK | |||||||||
Paweł Łupiński | MAZUR | |||||||||
8 | Cezary Jóźwicki | PROMNIK | ( + 1 ) | |||||||
Andrzej Kociński | RADOŚĆ | |||||||||
7 | Tomasz Sielski | MAZUR II | ( + 2 ) | |||||||
Michał Charzyński | / | VICT. /LEGION | ( + 1 ) | |||||||
Marcin Wojciechowski | MAZUR II | |||||||||
Daniel Iwan | / | RADOŚĆ/MAZUR | ||||||||
Krzysztof Białkowski | WESOŁA | |||||||||
Karol Kowalik | WESOŁA | |||||||||
Tomasz Luks | SOKÓŁ | |||||||||
Aleksander Graff | JÓZEFOVIA | |||||||||
Emil Łotowski | LEGIONOVIA | |||||||||
6 | Michał Kaczor | SOKÓŁ | ( + 1 ) | |||||||
Wojciech Jaworski | LEGIONOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Wójcik | LEGIONOVIA | |||||||||
Łukasz Korgul | WILGA | |||||||||
Dominik Radzewicz | LEGION | |||||||||
Piotr Wołowicz | DRUKARZ | |||||||||
Igor Mińkowski | GWARDIA | |||||||||
5 | Bartosz Szydłowski | SOKÓŁ | ( + 1 ) | |||||||
Daniel Paziewski | PROMNIK | |||||||||
Krzysztof Jankowski | PROMNIK | |||||||||
Michał Lementowicz | DOLCAN II | |||||||||
Marcin Mańko | DOLCAN II | |||||||||
Michał Grudziński | LEGIONOVIA | |||||||||
Piotr Baranowski | WILGA | |||||||||
Marcin Zgórzak | GWARDIA | |||||||||
Adrian Dąbrowski | BÓBR | |||||||||
4 | Maciej Krawczyk | DOLCAN II | ( + 1 ) | |||||||
Rafał Sosnowski | WESOŁA | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Żegliński | LEGION | |||||||||
Sebastian Galiński | LEGION | |||||||||
Patryk Kalinowski | LEGIONOVIA | |||||||||
Jakub Łotowski | LEGIONOVIA | |||||||||
Michał Zapaśnik | DOLCAN II | |||||||||
Piotr Charzewski | DOLCAN II | |||||||||
Arkadiusz Milewski | RADOŚĆ | |||||||||
Konrad Kryśkiewicz | RADOŚĆ | |||||||||
Cezary Słocki | MAZUR II | |||||||||
Mariusz Jesiotr | MAZUR II | |||||||||
Patryk Babańczyk | BÓBR | |||||||||
Radosław Benbenkowski | BÓBR | |||||||||
Michał Knajdrowski | DRUKARZ | |||||||||
Adam Zych | SOKÓŁ | |||||||||
Arkadiusz Zalewski | WILGA | |||||||||
Piotr Augustyniak | MAZUR | |||||||||
Kamil Kurach | PROMNIK | |||||||||
Jakub Witkowski | OKS II | |||||||||
3 | Kamil Wójciak | LEGIONOVIA | ( + 3 ) | |||||||
Grzegorz Bajszczak | DRUKARZ | ( + 1 ) | ||||||||
Robert Rokicki | JÓZEFOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Bartłomiej Matejak | BÓBR | |||||||||
Paweł Dzięcioł | BÓBR | |||||||||
Łukasz Sasin | BÓBR | |||||||||
Robert Wygryz | BÓBR | |||||||||
Piotr Cygan | DRUKARZ | |||||||||
Jakub Lewicki | DRUKARZ | |||||||||
Piotr Markowski | DRUKARZ | |||||||||
Rafał Wargocki | OKS II | |||||||||
Artur Kowalczyk | OKS II | |||||||||
Mateusz Powałka | OKS II | |||||||||
Jacek Pryjomski | VICTORIA | |||||||||
Michał Konopka | VICTORIA | |||||||||
Karol Siara | VICTORIA | |||||||||
Marcin Stańczyk | DOLCAN II | |||||||||
Patryk Koziara | DOLCAN II | |||||||||
Rafał Goławski | WILGA | |||||||||
Mateusz Leszek | WILGA | |||||||||
Piotr Białek | JÓZEFOVIA | |||||||||
Kamil Sadowski | JÓZEFOVIA | |||||||||
Paweł Broniszewski | LEGIONOVIA | |||||||||
Marcin Skrzyński | RADOŚĆ | |||||||||
Paweł Badenko | SOKÓŁ | |||||||||
Piotr Kieliszczyk | LEGION | |||||||||
Grzegorz Opieka | PROMNIK | |||||||||
Piotr Trzaskowski | MAZUR II | |||||||||
Cezary Urbanowski | MAZUR | |||||||||
2 | Adam Centkowski | MAZUR II | ( + 2 ) | |||||||
Wojciech Wocial | MAZUR II | ( + 1 ) | ||||||||
Rafał Świder | PROMNIK | ( + 2 ) | ||||||||
Grzegorz Bielecki | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Kazimierz Sielski | OKS II | ( + 1 ) | ||||||||
Michał Dąbrowski | LEGION | |||||||||
Mateusz Biljenko | LEGION | |||||||||
Patryk Wilczewski | LEGION | |||||||||
Bartłomiej Mikulski | LEGION | |||||||||
Wojciech Cabaj | / | VICT. /LEGION | ||||||||
Kamil Zawadka | WILGA | |||||||||
Jan Endzelm | WILGA | |||||||||
Łukasz Puciłowski | WILGA | |||||||||
Jakub Ochnik | WILGA | |||||||||
Daniel Bogusz | WILGA | |||||||||
Ifeanyi Uwadizu | LEGIONOVIA | |||||||||
Mateusz Delikat | LEGIONOVIA | |||||||||
Bartosz Koperkiewicz | LEGIONOVIA | |||||||||
Hubert Koński | LEGIONOVIA | |||||||||
Adrian Wójcik | DOLCAN II | |||||||||
Marcin Korkuć | DOLCAN II | |||||||||
Paweł Głowacki | DOLCAN II | |||||||||
Grzegorz Zaleski | VICTORIA | |||||||||
Paweł Podwysocki | VICTORIA | |||||||||
Maciej Lament | VICTORIA | |||||||||
Mariusz Kopka | MAZUR II | |||||||||
Michał Trzaskowski | MAZUR II | |||||||||
Mateusz Bobis | MAZUR II | |||||||||
Janusz Lasecki | RADOŚĆ | |||||||||
Krzysztof Romaszko | RADOŚĆ | |||||||||
Krzysztof Szymański | SOKÓŁ | |||||||||
Maciej Karpik | SOKÓŁ | |||||||||
Grzegorz Korycki | PROMNIK | |||||||||
Piotr Brzostowski | PROMNIK | |||||||||
Łukasz Glanowski | GWARDIA | |||||||||
Grzegorz Brzeski | GWARDIA | |||||||||
Daniel Matwiejczyk | OKS II | |||||||||
Damian Bąk | OKS II | |||||||||
Damian Smokowski | WESOŁA | |||||||||
Maciej Skolimowski | WESOŁA | |||||||||
Michał Hyliński | JÓZEFOVIA | |||||||||
Michał Więckowski | DRUKARZ | |||||||||
Konrad Bylak | BÓBR | |||||||||
1 | Paweł Mańk | LEGION | ( + 1 ) | |||||||
Michał Krzysztoszek | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Marcin Wojewoda | MAZUR | ( + 1 ) | ||||||||
Daniel Wiązowski | DOLCAN II | ( + 1 ) | ||||||||
Mateusz Jóźwicki | PROMNIK | ( + 1 ) | ||||||||
Paweł Pyra | WILGA | ( + 1 ) | ||||||||
Jakub Piekut | OKS II | |||||||||
Piotr Zegarek | OKS II | |||||||||
Adrian Hagno | OKS II | |||||||||
Piotr Rogal | OKS II | |||||||||
Jakub Birecki | OKS II | |||||||||
Przemysław Krogulec | OKS II | |||||||||
Patryk Kisiel | OKS II | |||||||||
Kamil Plisikiewicz | OKS II | |||||||||
Szymon Maliszewski | OKS II | |||||||||
Damian Falkowski | OKS II | |||||||||
Tomasz Cichecki | PROMNIK | |||||||||
Damian Paśnicki | PROMNIK | |||||||||
Seweryn Brzostowski | PROMNIK | |||||||||
Przemysław Poświata | PROMNIK | |||||||||
Wojciech Borkowski | PROMNIK | |||||||||
Marek Sierański | PROMNIK | |||||||||
Grzegorz Wolski | PROMNIK | |||||||||
Daniel Wójcik | PROMNIK | |||||||||
Albin Kaczyński | PROMNIK | |||||||||
Tomasz Baca | PROMNIK | |||||||||
Mariusz Blautenberg | WESOŁA | |||||||||
Sebastian Tomaszkiewicz | WESOŁA | |||||||||
Zygmunt Banaszek | WESOŁA | |||||||||
Łukasz Girjotas | WESOŁA | |||||||||
Norbert Korzekwa | WESOŁA | |||||||||
Jakub Gardziejewski | WESOŁA | |||||||||
Michał Kucharczyk | WESOŁA | |||||||||
Paweł Kaniowski | WESOŁA | |||||||||
Arkadiusz Kaniowski | WESOŁA | |||||||||
Adam Zagórny | RADOŚĆ | |||||||||
Michał Zieliński | RADOŚĆ | |||||||||
Damian Wolski | RADOŚĆ | |||||||||
Kamil Grochowalski | RADOŚĆ | |||||||||
Paweł Kłoskowicz | RADOŚĆ | |||||||||
Bartłomiej Jaroszewski | RADOŚĆ | |||||||||
Tomasz Kuźma | RADOŚĆ | |||||||||
Michał Wąsowski | RADOŚĆ | |||||||||
Jacek Mikuśkiewicz | GWARDIA | |||||||||
Konrad Telakowiec | GWARDIA | |||||||||
Łukasz Widelski | GWARDIA | |||||||||
Emil Rusek | GWARDIA | |||||||||
Maciej Mamla | GWARDIA | |||||||||
Robert Kulesza | GWARDIA | |||||||||
Konrad Szczepański | GWARDIA | |||||||||
Kamil Bereda | GWARDIA | |||||||||
Tomasz Wełna | DOLCAN II | |||||||||
Bartłomiej Flaga | DOLCAN II | |||||||||
Mariusz Kwiatkowski | DOLCAN II | |||||||||
Maciej Tataj | DOLCAN II | |||||||||
Adrian Górny | DOLCAN II | |||||||||
Paweł Pytkowski | DOLCAN II | |||||||||
Damian Rakowski | BÓBR | |||||||||
Damian Stachurski | BÓBR | |||||||||
Damian Wawryło | BÓBR | |||||||||
Konrad Wołosiewicz | BÓBR | |||||||||
Mateusz Zalewski | BÓBR | |||||||||
Daniel Czechowski | BÓBR | |||||||||
Łukasz Sztymelski | LEGIONOVIA | |||||||||
Przemysław Wysocki | LEGIONOVIA | |||||||||
Michał Kopeć | LEGIONOVIA | |||||||||
Mariusz Zaranek | LEGIONOVIA | |||||||||
Łukasz Barankiewicz | LEGIONOVIA | |||||||||
Łukasz Gubała | LEGION | |||||||||
Paweł Oleszczuk | LEGION | |||||||||
Robert Gozdowski | LEGION | |||||||||
Tomasz Pietrasiński | LEGION | |||||||||
Adam Kossowski | LEGION | |||||||||
Paweł Calak | SOKÓŁ | |||||||||
Paweł Żbikowski | SOKÓŁ | |||||||||
Szymon Salwin | SOKÓŁ | |||||||||
Tomasz Jaczyński | SOKÓŁ | |||||||||
Adrian Koza | SOKÓŁ | |||||||||
Karol Zawadka | WILGA | |||||||||
Jakub Wachnicki | WILGA | |||||||||
Bartłomiej Sitarek | WILGA | |||||||||
Bartłomiej Szczęśniak | WILGA | |||||||||
Filip Trzpil | MAZUR II | |||||||||
Damian Jakubik | MAZUR II | |||||||||
Maciej Dąbrowski | MAZUR II | |||||||||
Mateusz Żebrowski | MAZUR II | |||||||||
Kamil Rosłon | MAZUR | |||||||||
Bartłomiej Balcer | MAZUR | |||||||||
Piotr Górecki | MAZUR | |||||||||
Hubert Sochacki | MAZUR | |||||||||
Maciej Kryśkiewicz | DRUKARZ | |||||||||
Artur Szleżanowski | DRUKARZ | |||||||||
Hubert Pokorski | DRUKARZ | |||||||||
Zbigniew Dzięcioł | VICTORIA | |||||||||
Piotr Bąk | VICTORIA | |||||||||
Marcin Hrycajewski | JÓZEFOVIA |
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w XXVI kolejce (12-13.05)
XXVII KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ | |||||||||
19.05 (Sob) | Legion Warszawa (8.) | vs | Gwardia Warszawa (11.) | g.11.00 | Tarchomin | |||||
19.05 (Sob) | Józefovia Józefów (1.) | vs | Legionovia II (4.) | g.14.00 | Józefów | |||||
19.05 (Sob) | KS Wesoła (12.) | vs | Bóbr Tłuszcz (6.) | g.16.30 | Wesoła | |||||
19.05 (Sob) | Mazur Radzymin (14.) | vs | OKS II Otwock (15.) | g.17.00 | Radzymin | |||||
20.05 (Ndz) | Mazur II Karczew (9.) | vs | Sokół Serock (7.) | g.15.00 | Karczew | |||||
20.05 (Ndz) | Promnik Łaskarzew (13.) | vs | Dolcan II Ząbki (10.) | g.17.00 | Łaskarzew | |||||
20.05 (Ndz) | Wilga Garwolin (2.) | vs | PKS Radość (3.) | g.17.00 | Garwolin | |||||
--------- | Drukarz Warszawa (5.) | 3:0 | Victoria Zerzeń (16.) | ------- | ------- |
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabeli
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 176, wczoraj: 439
ogółem: 5 478 063
statystyki szczegółowe