Aktualności

DWÓJKA PRZEGRAŁA Z FENIXEM

• autor: Wasu91, 2012-05-14 00:00

"MIŁE ZŁEGO POCZĄTKI"

Drugą z rzędu porażkę zanotowały rezerwy PKS Radość. W meczu XXI kolejki A-klasy (gr. Warszawa II) "Dwójka" przegrała na własnym boisku z Fenixem Siennica - 1:2.

Rywale bramkę na wagę trzech punktów zdobyli w 85. minucie, po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez grającego trenera sienniczan - Andrzeja Sieradzkiego

Jedynego gola dla PKS-u II zdobył Jakub Bogusz (na zdj.).

----------> GALERIA ZDJĘĆ -  PKS II vs FENIX (59 zdjęć) <----------

Uwaga! Bramki z meczu w dalszej części newsa!

(Relacja oraz bramki z meczu w rozwinięciu)

Po pierwszej połowie bliżej wywalczenia kompletu punktów była "Dwójka". Nasz zespół prowadził po golu "do szatni" zdobytym przez Jakuba Bogusza w pierwszej minucie doliczonego czasu gry.

Niestety w trakcie drugiej połowie zdecydowanie bardziej skuteczniejsi byli rywale z Siennicy. Najpierw w 54. minucie do wyrównania doprowadził Dariusz Osica. Natomiast w końcówce spotkania gola numer dwa dla gości zdobył Andrzej Sieradzki. Grający trener sienniczan zamienił na gola rzut karny, podyktowany po nieodpowiedzialnym faulu Daniela Bochenka.

Szanse bramkowe w drugiej odsłonie mieli także nasi zawodnicy. Podopieczni trenera Krzysztofa Siecińskiego żadnej z nich nie potrafili, jednak wykorzystać. Najlepszą okazję, jeszcze przy wyniku remisowym, zmarnował Wojciech Kociński. Silne uderzenie wychowanka PKS-u z piętnastu metrów instynktownie obronił bramkarz rywali.

Szkoda kolejnych głupio straconych punktów. Podobnie jak przed tygodniem w meczu z Advitem, także i wczoraj w konfrontacji z Fenixem, "PKS-iacy" popełnili proste, indywidualne błędy, które zadecydowały o drugiej z rzędu bolesnej porażce.

Niedzielnej porażki "Rezerwiści" nie mogą zbyt długo rozpamiętywać. W kolejnych meczach trzeba walczyć o punkty, które pozwolą uniknąć spadku lub walki o utrzymanie w barażach.

W ligowej tabeli "Dwójka" wciąż plasuje się na 12. pozycji. Bezpośredni rywale w walce o pozostanie w A-klasie, w miniony weekend, także nie zdołali powiększyć swojego konta punktowego. Józefovia II przegrała z Advitem Wiązowna - 2:6, a zamykająca tabelę Wisła Maciejowice uległa CKKS-owi Sokół - 3:4.

Wspomniany Celestynowsko - Kołbielski Klub Sportowy Sokół będzie kolejnym rywalem "Dwójki". Spotkanie PKS-u II z zespołem z pogranicza Kołbieli i Celestynowa zostanie rozegrane w niedzielę (20.05) na boisku w Celestynowie. Początek o godz. 16.00.