Odtwarzacz

Aktualności

WYGRANA W SIENNICY

• autor: Wasu91, 2009-08-31 01:34
Pewnym zwycięstwem PKS Radość zakończył się mecz II Kolejki, w którym Nasz zespół rywalizował z Fenixem Siennica. Tym samym Nasza drużyna po dwóch kolejkach jest liderem tabeli z kompletem punktów na swoim koncie.
Od początku spotkania Nasz zespół osiągnął sporą przewagę, która szybko udokumentował bramką. Jej strzelcem okazał się Konrad Kryśkiewicz, który bardzo przytomnie zachował się w sytuacji "1 na 1" i mierzonym "lobem" pokonał bramkarza gospodarzy. W 27. minucie kolejną dobrą sytuację miał Kryśkiewicz, ale niecelnie uderzył na bramkę z osiemnastego metra. Do końca pierwszej części gry wynik się nie zmienił.

Drugą połowę PKS podobnie jak i pierwszą część gry zaczął od "mocnego uderzenia". W 61. minucie dobrą indywidualną akcję prawym skrzydłem przeprowadził Aleksander Graff, który następnie bardzo dobrze podał wzdłuż bramki do Konrada Kryśkiewicza,a ten tylko dołożył stopę, zdobywając drugą bramkę w meczu. Kolejne trafienie to zasługa Jerzego Pędicha, który strzałem z dystansu pokonał golkipera z Siennicy. W 78. minucie sędzia główny p.Magdziak podyktował rzut karny za faul na Alku Graffie. Jak się później okazało ta decyzja poniosła za sobą dość duże konsekwencje. Faulujący obrońca gospodarzy z niewiadomych przyczyn, w czasie gdy Jacek Pryjomski wykonywał rzut karny, uderzył Alka łokciem w tył głowy. Po tym zajściu na boisku doszło do bójki pomiędzy zawodnikami. Niestety sędzia główny, p.Magdziak nie był w stanie zapanować nad zachowaniem zawodników na boisku. Dodatkowo po konsultacji z asystentem, który stał po drugiej stronie( ok. 40 m od całego zajścia) podjął decyzję o ukaraniu czerwoną kartką tylko Naszego zawodnika - Daniela Zdzieszyńskiego, który bronił się przed agresywnym zachowaniem zawodników z Siennicy. Nie ukarał natomiast "prowodyra" całego zamieszania. Pomimo gry w "10-ciu" PKS zdołał zdobyć piątą bramkę. Jej strzelcem ponownie okazał się Jerzy Pędich. Tuż przed końcem spotkania drużyna z Siennicy zdobyła honorową bramkę.

Mecz, w którym Nasz zespół nie zagrał na 100% swoich możliwości, ale mimo to bardzo pewnie pokonał zespół z Siennicy. Szkoda, ze piłkarze gospodarzy nie potrafią przegrywać i w tak idiotyczny i chamski sposób wyładowują swoją złość.

W przyszłym tygodniu na podopiecznych trenera Grzegorza Sitnickiego czeka CKKS Sokół, który w II kolejce odniósł pierwsze ligowe zwycięstwo w swojej historii, pokonując Orła Parysów - 2:1.