2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Za nami 15. seria gier w A-klasie (gr. Warszawa II).
Chcesz wiedzieć jakie padły wyniki w poszczególnych meczach? Zastanawiasz się jak aktualnie wygląda klasyfikacja strzelców?
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem weekendowych gier w "Serie A"
(Szczegółowe informacje dot. XV kolejki i zapowiedź XVI serii gier w rozwinięciu)
XV KOLEJKA | ||||||||||
(31.03-01.04) | ||||||||||
31 marca (sobota) g. 13:00 Pilawa - Stadion | Burza Pilawa | 0 | : | 3 | Fenix Siennica | |||||
D.Osica | ||||||||||
Sędziowie: | P.Markowski | |||||||||
Barmosz | ||||||||||
Dobroń | ||||||||||
Rogala | ||||||||||
31 marca (sobota) g. 14:00 Dziecinów - Stadion | Wisła Dziecinów | 2 | : | 4 | Bór Regut | |||||
M.Kwiatkowski Jr. | P.Popis | |||||||||
Sędziowie: | J.Prudzyński | |||||||||
Witak | T.Grzesiński | |||||||||
Rusanowski | ||||||||||
Karwatiuk | ||||||||||
31 marca (sobota) g. 14:00 Rembertów - Stadion | AON Rembertów | 2 | : | 3 | Józefovia II Józefów | |||||
G.Dybcio | M.Napieraj | |||||||||
Sędziowie: | K.Włodarczyk | M.Hyliński | ||||||||
Gnyla | A.Graff | |||||||||
M.Przybysz | ||||||||||
Matuszewski | ||||||||||
31 marca (sobota) g. 14:00 Miętne - Stadion | Grom Lipowo | 4 | : | 1 | CKKS Sokół | |||||
M.Adamkiewicz | A.Broda | |||||||||
Sędziowie: | T.Cichy | |||||||||
Rupniewski | M.Bujniak | |||||||||
Ciulkin | B.Koczur | |||||||||
G.Szynkowski | ||||||||||
31 marca (sobota) g. 15:30 Wólka M. - Stadion | Vulcan Wólka Mlądzka | 6 | : | 2 | PKS II Radość | |||||
Ł.Konowrocki | A.Janeczek | |||||||||
Sędziowie: | M.Seler | J.Bogusz | ||||||||
Malinowski | J.Krawczyk | |||||||||
Lackowski | K.Majewski | |||||||||
Kanigowski | M.Jackowski | |||||||||
1 kwietnia (niedziela) g. 15:00 Pilawa - Stadion | KS Puznówka | 5 | : | 2 | Wisła Maciejowice | |||||
D.Celiński | K.Opiekulski | |||||||||
Sędziowie: | P.Grzelak | M.Pracz | ||||||||
Klimiuk | S.Rosłaniec | |||||||||
Książek | R.Parzyszek | |||||||||
Rogala | ||||||||||
1 kwietnia (niedziela) g. 15:00 Wiązowna - Stadion | Advit Wiązowna | 1 | : | 1 | Watra Mrozy | |||||
M.Uzarski | M.Mistewicz | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Lipiec | ||||||||||
P.Przybysz | ||||||||||
Olek | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 36 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 5,14 |
TABELA A-KLASY (gr. Warszawa II)
1. | Grom Lipowo | 15 | 56-12 | 42 | 0 Awans | |||||
2. | AON Rembertów | 15 | 48-18 | 30 | 0 Awans | |||||
3. | CKKS Sokół | 15 | 36-18 | 30 | 0 | |||||
4. | Fenix Siennica | 15 | 32-27 | 23 | 1 | |||||
5. | Advit Wiązowna | 15 | 25-20 | 23 | 1 | |||||
6. | Vulcan W. M. | 15 | 36-26 | 19 | 2 | |||||
7. | Wisła Dziecinów | 15 | 25-34 | 19 | 1 | |||||
8. | Watra Mrozy | 15 | 21-24 | 18 | 1 | |||||
9. | KS 1996 Puznówka | 15 | 36-52 | 18 | 1 | |||||
10. | Bór Regut | 15 | 21-34 | 17 | 2 | |||||
11. | Burza Pilawa | 15 | 17-31 | 16 | 2 | |||||
12. | PKS II Radość | 15 | 30-43 | 14 | 1 | |||||
13. | Józefovia II | 15 | 22-36 | 14 | 1 | |||||
14. | Wisła Maciejowice | 15 | 20-50 | 14 | 1 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do LO | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do B-klasy |
Uwaga!! Dla celów ustalania tabeli po poszczególnych kolejkach rozgrywek w trakcie sezonu, w przypadku równej liczby punktów przez drużyny, zastosowanie mają: 1) w przypadku rozegrania wszystkich spotkań między drużynami (mecz i rewanż) kolejno: a) liczba punktów w meczach pomiędzy tymi drużynami, b) korzystniejsza różnica bramek, c) większa liczba zdobytych bramek w spotkaniach tych drużyn, d) większa liczba bramek zdobytych w całym sezonie; 2) w przypadku nierozegrania wszystkich spotkań między drużynami (mecz i rewanż) kolejno: a) korzystniejsza różnica bramek, b) większa liczba bramek zdobytych w całym sezonie
Klasyfikacja strzelców:
16 | Daniel Celiński | PUZNÓWKA | ( + 2 ) | |||||||
14 | Radosław Rębkowski | CKKS | ||||||||
13 | Adam Bassina Djato | GROM | ||||||||
10 | Adam Bogdański | AON | ||||||||
Michał Aleksandrowicz | AON | |||||||||
Konrad Pawlak | FENIX | |||||||||
8 | Grzegorz Dybcio | AON | ( + 1 ) | |||||||
7 | Maciej Bujniak | GROM | ( + 1 ) | |||||||
Bartosz Koczur | GROM | ( + 1 ) | ||||||||
Marcin Kwiatkowski Jr. | DZIECINÓW | ( + 2 ) | ||||||||
Paweł Grzelak | PUZNÓWKA | ( + 1 ) | ||||||||
Dominik Dąbrowski | CKKS | |||||||||
6 | Maciej Hawryluk | DZIECINÓW | ||||||||
Łukasz Szczepek | PUZNÓWKA | |||||||||
Paweł Krogulec | WISŁA | |||||||||
Andrzej Dróżdż | FENIX | |||||||||
5 | Łukasz Konowrocki | VULCAN | ( + 2 ) | |||||||
Tomasz Cichy | GROM | ( + 1 ) | ||||||||
Maciej Uzarski | ADVIT | ( + 1 ) | ||||||||
Kamil Konowrocki | VULCAN | |||||||||
Kamil Kowalski | VULCAN | |||||||||
Bartłomiej Podobas | GROM | |||||||||
Daniel Wasil | FENIX | |||||||||
4 | Maciej Mistewicz | WATRA | ( + 1 ) | |||||||
Marcin Adamkiewicz | GROM | ( + 1 ) | ||||||||
Jarosław Krawczyk | VULCAN | ( + 1 ) | ||||||||
Krzysztof Włodarczyk | AON | ( + 1 ) | ||||||||
Rafał Wojciechowski | AON | |||||||||
Tomasz Witan | JÓZA II | |||||||||
Kamil Kucharski | JÓZA II | |||||||||
Ernest Trzeciak | BÓR | |||||||||
Robert Winek | BURZA | |||||||||
Piotr Kurek | VULCAN | |||||||||
3 | Dariusz Osica | FENIX | ( + 1 ) | |||||||
Krzysztof Majewski | VULCAN | ( + 1 ) | ||||||||
Adrian Reda | ADVIT | |||||||||
Maciej Urbanek | ADVIT | |||||||||
Arkadiusz Zapaśnik | ADVIT | |||||||||
Sebastian Michałek | BÓR | |||||||||
Piotr Zawada | BÓR | |||||||||
Marcin Struski | BÓR | |||||||||
Dominik Śledź | BURZA | |||||||||
Denis Dobrowolski | BURZA | |||||||||
Adrian Golewski | BURZA | |||||||||
Rafał Kielak | WATRA | |||||||||
Daniel Grabowski | WATRA | |||||||||
Marcin Nowacki | RADOŚĆ II | |||||||||
Bartosz Godlewski | RADOŚĆ II | |||||||||
Marcin Wasiński | CKKS | |||||||||
Kamil Piętka | CKKS | |||||||||
Paweł Kowalski | AON | |||||||||
Paweł Młynarczyk | DZIECINÓW | |||||||||
Kamil Marczak | VULCAN | |||||||||
Maciej Osiński | GROM | |||||||||
Rafał Sitnik | WISŁA | |||||||||
Kamil Foryś | PUZNÓWKA | |||||||||
2 | Przemysław Popis | BÓR | ( + 2 ) | |||||||
Tomasz Grzesiński | BÓR | ( + 1 ) | ||||||||
Maciej Napieraj | JÓZA II | ( + 1 ) | ||||||||
Aleksander Graff | JÓZA II | ( + 1 ) | ||||||||
Mateusz Pracz | WISŁA | ( + 1 ) | ||||||||
Adrian Broda | CKKS | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Markowski | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Tomasz Grzesiński | BÓR | ( + 1 ) | ||||||||
Radosław Parzyszek | PUZNÓWKA | ( + 1 ) | ||||||||
Michał Seler | VULCAN | ( + 1 ) | ||||||||
Adam Janeczek | RADOŚĆ II | ( + 1 ) | ||||||||
Grzegorz Jakubowicz | RADOŚĆ II | |||||||||
Piotr Pyra | RADOŚĆ II | |||||||||
Damian Wolski | RADOŚĆ II | |||||||||
Daniel Bochenek | RADOŚĆ II | |||||||||
Kamil Chabrowski | AON | |||||||||
Michał Nowak | AON | |||||||||
Krzysztof Czarnota | AON | |||||||||
Damian Borowski | GROM | |||||||||
Jakub Lipa | GROM | |||||||||
Jakub Markuszewski | GROM | |||||||||
Rafał Matak | FENIX | |||||||||
Dawid Matak | FENIX | |||||||||
Szymon Krupa | FENIX | |||||||||
Piotr Szulawski | ADVIT | |||||||||
Piotr Bąk | ADVIT | |||||||||
Łukasz Wojtasiński | ADVIT | |||||||||
Daniel Serwatka | WATRA | |||||||||
Michał Cegiełka | WATRA | |||||||||
Daniel Sulej | WATRA | |||||||||
Artur Wójcik | CKKS | |||||||||
Adrian Święch | CKKS | |||||||||
Piotr Białek | JÓZA II | |||||||||
Damian Lazurek | JÓZA II | |||||||||
Mateusz Piętka | BURZA | |||||||||
Adrian Piętka | BURZA | |||||||||
Kamil Krupa | WISŁA | |||||||||
Piotr Wasążnik | DZIECINÓW | |||||||||
1 | Michał Jackowski | VULCAN | ( + 1 ) | |||||||
Stanisław Rosłaniec | PUZNÓWKA | ( + 1 ) | ||||||||
Jarosław Prudzyński | BÓR | ( + 1 ) | ||||||||
Kamil Opiekulski | WISŁA | ( + 1 ) | ||||||||
Michał Hyliński | JÓZA II | ( + 1 ) | ||||||||
Jakub Bogusz | RADOŚĆ II | ( + 1 ) | ||||||||
Wojciech Kociński | RADOŚĆ II | |||||||||
Janusz Lasecki | RADOŚĆ II | |||||||||
Paweł Soszyński | RADOŚĆ II | |||||||||
Krzysztof Romaszko | RADOŚĆ II | |||||||||
Patryk Wolski | RADOŚĆ II | |||||||||
Mariusz Boniec | RADOŚĆ II | |||||||||
Daniel Urbanowicz | RADOŚĆ II | |||||||||
Maciej Niemczyk | RADOŚĆ II | |||||||||
Jerzy Pędich | RADOŚĆ II | |||||||||
Konrad Kryśkiewicz | RADOŚĆ II | |||||||||
Wojciech Dąbrowski | RADOŚĆ II | |||||||||
Arkadiusz Milewski | RADOŚĆ II | |||||||||
Marcin Fronczak | GROM | |||||||||
Kacper Stępień | GROM | |||||||||
Tomasz Kęsek | GROM | |||||||||
Rafał Radomski | GROM | |||||||||
Kamil Janowicz | GROM | |||||||||
Marcin Hrycajewski | JÓZA II | |||||||||
Mateusz Szymański | JÓZA II | |||||||||
Tomasz Kozłowski | JÓZA II | |||||||||
Patryk Bieńkowski | JÓZA II | |||||||||
Piotr Murawski | JÓZA II | |||||||||
Mateusz Bajszczak | WATRA | |||||||||
Sylwester Kielak | WATRA | |||||||||
Mariusz Miernicki | WATRA | |||||||||
Paweł Zyglarski | WATRA | |||||||||
Daniel Grabowski | WATRA | |||||||||
Robert Włodarczyk | WISŁA | |||||||||
Damian Krupa | WISŁA | |||||||||
Marcin Mańkowski | WISŁA | |||||||||
Damian Grylak | WISŁA | |||||||||
Adrian Misiak | WISŁA | |||||||||
Przemysław Lis | ADVIT | |||||||||
Mateusz Sawiński | ADVIT | |||||||||
Łukasz Hendzel | ADVIT | |||||||||
Mariusz Zegarek | ADVIT | |||||||||
Damian Kasprzak | DZIECINÓW | |||||||||
Sławomir Gaj | DZIECINÓW | |||||||||
Adrian Wrona | DZIECINÓW | |||||||||
Dariusz Młynarczyk | DZIECINÓW | |||||||||
Michał Miłkowski | VULCAN | |||||||||
Piotr Baliński | VULCAN | |||||||||
Tomasz Gackiewicz | VULCAN | |||||||||
Tomasz Baca | VULCAN | |||||||||
Sebastian Olszanko | CKKS | |||||||||
Grzegorz Laskus | CKKS | |||||||||
Adam Lubański | AON | |||||||||
Sławomir Lubelski | AON | |||||||||
Jacek Mierzejewski | AON | |||||||||
Arkadiusz Adamczyk | BÓR | |||||||||
Bartłomiej Masny | BÓR | |||||||||
Antoni Krzemiński | BÓR | |||||||||
Łukasz Rosłaniec | PUZNÓWKA |
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w XV kolejce (31.03-01.04)
XVI KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ | |||||||||
06.04 (Pt) | Bór Regut (10.) | vs | Grom Lipowo (1.) | g.16.00 | Regut | |||||
06.04 (Pt) | Fenix Siennica (4.) | vs | Watra Mrozy (8.) | g.16.00 | Siennica | |||||
07.04 (Sob) | CKKS Sokół (3.) | vs | Burza Pilawa (11.) | g.11.00 | Celestynów | |||||
07.04 (Sob) | Józefovia II Józefów (13.) | vs | Wisła Dziecinów (7.) | g.14.00 | Józefów | |||||
07.04 (Sob) | Wisła Maciejowice (14.) | vs | AON Rembertów (2.) | g.15.00 | Maciejowice | |||||
07.04 (Sob) | PKS II Radość (12.) | vs | KS Puznówka (9.) | g.16.00 | Radość | |||||
07.04 (Sob) | Advit Wiązowna (5.) | vs | Vulcan W.M. (6.) | g.16.00 | Wiązowna |
* - w nawiasie aktualne miejsce drużyny w ligowej tabeli
Coś Wam się popierwiastkowało. Dla Sokoła bramkę strzelił Adrian Broda a nie Bujniak
News zaktualizowany. Dzięki za info. Pzdr.
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 376, wczoraj: 439
ogółem: 5 478 263
statystyki szczegółowe