2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
W miniony weekend (17-18.03) zespoły występujące na co dzień w drugiej grupie warszawskiej A-klasy rozegrały ostatnie gry kontrolne przed początkiem rundy wiosennej.
Lider tabeli Grom Lipowo w swojej ostatniej sparingowej potyczce przed inauguracją ligowych rozgrywek w 2012 roku, pokonał Wkrę Pomiechówek (A-klasa, gr. Warszawa I - 5. miejsce) - 4:3.
Zdecydowanie gorzej w sobotnio-niedzielnych meczach zaprezentowały się drużyny AON-u Rembertów oraz CKKS-u Sokół, które w tabeli ligowej zajmują odpowiednio drugie i trzecie miejsce. "Wojskowi" zostali rozgromieni przez Wicher Kobyłka (A-klasa, gr. Warszawa I - 1. miejsce) - 1:8. Natomiast Celestynowsko-Kołbielski Klub Sportowy przegrał na własnym boisku z Tęczą Stanisławów (A-klasa, gr. Siedlce - 2. miejsce) - 1:3.
Najbliższy ligowy rywal "Dwójki" - Watra Mrozy - w "próbie generalnej" przed konfrontacją z podopiecznymi trenera Krzysztofa Siecińskiego wygrał z Jutrzenką Cegłów (A-klasa, gr. Siedlce - 10. miejsce) - 1:0.
Wysokim zwycięstwem zmagania w zimowych sparingach zakończyła Burza Pilawa. Pilawianie na własnym boisku pokonali wyżej notowany Ludowy Klub Sportowy Dwernicki Stoczek Łukowski (LO, gr. Biała Podlaska - 3. miejsce) - 5:1.
W niedzielę swój pierwszy i jednocześnie ostatni mecz kontrolny przed inauguracją piłkarskiej wiosny w "Serie A" rozegrały rezerwy Józefovii Józefów. Drugi zespół "Józy" w spotkaniu rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Otwocku, wygrał z ligowym rywalem - Advitem Wiązowna - 4:2.
W pozostałych meczach Vulcan Wólka Mlądzka zremisował z Mazurem II Karczew (LO, gr. Warszawa I - 9. miejsce) - 2:2, Fenix Siennica pokonał Hutnika Huta Czechy (A-klasa, gr. Siedlce - 3. miejsce) - 4:3, PKS II Radość zremisował z Dolcan Ząbki '94 - 2:2, Wisła Maciejowice wysoko przegrała z Victorią II Sulejówek (B-klasa, gr. Warszawa II - 1. miejsce) - 2:7, a Bór Regut skutecznie rozprawił się z Klubem Sportowym Sobienie Jeziory (B-klasa, gr. Warszawa II - 4. miejsce), wygrywając - 5:3.
(Wyniki sparingów z okresu 14.01 - 18.03 oraz zapowiedź pierwszej wiosennej kolejki w rozwinięciu)
Data | Godzina rozpoczęcia | Miejsce rozegrania spotkania | ||||||||
WYNIKI | ||||||||||
06.01 (Pt) | Watra Mrozy | 5:0 | Świt Barcząca (A) | g.13.00 | Mińsk Maz. | |||||
14.01 (Sob) | Bór Regut | 10:2 | Snajper Sośninka (B) | g.13.30 | Krzywda | |||||
21.01 (Sob) | AON Rembertów | 7:0 | OKS II Otwock (LO) | g.10.00 | Otwock | |||||
22.01 (Ndz) | AON Rembertów | 5:1 | Dąb Wieliszew (A) | g.10.00 | Legionowo | |||||
28.01 (Sob) | Wisła Dziecinów | 2:8 | Bór Regut | g.14.00 | Dziecinów | |||||
28.01 (Sob) | PKS II Radość | 0:4 | KS Wesoła (LO) | g.19.00 | Sulejówek | |||||
29.01 (Ndz) | Burza Pilawa | 7:4 | Amur Wilga (B) | g.11.30 | Sobolew | |||||
29.01 (Ndz) | AON Rembertów | 7:0 | Wisła Jabłonna (A) | g.14.00 | Legionowo | |||||
04.02 (Sob) | Advit Wiązowna | 4:0 | OKS II Otwock (LO) | g.12.00 | Otwock | |||||
04.02 (Sob) | AON Rembertów | 3:3 | Huragan II Wołomin (B) | g.14.00 | Wołomin | |||||
08.02 (Śr) | Wisła Maciejowice | 7:2 | Orzeł Unin (LO) | g.18.00 | Sobolew | |||||
11.02 (Sob) | CKKS Sokół | 4:0 | Hutnik Huta Czechy (A) | g.12.00 | Miętne | |||||
11.02 (Sob) | Burza Pilawa | 4:13 | Promnik Łaskarzew (LO) | g.13.00 | Sobolew | |||||
11.02 (Sob) | Advit Wiązowna | 1:7 | KS Wesoła (LO) | g.17.00 | Sulejówek | |||||
11.02 (Sob) | PKS II Radość | 1:4 | Bór Regut | g.20.00 | Sulejówek | |||||
12.02 (Ndz) | AON Rembertów | 0:0 | Błyskawica Warszawa (B) | g.11.00 | Kawęczyńska | |||||
12.02 (Ndz) | CKKS Sokół | 5:4 | Orzeł Unin (LO) | g.12.00 | Miętne | |||||
12.02 (Ndz) | Wisła Dziecinów | 3:4 | Jedność Żabieniec (A) | g.14.00 | Mogielnica | |||||
12.02 (Ndz) | Wisła Maciejowice | 3:2 | Rokola Otwock Wlk. (B) | g.14.00 | Otwock | |||||
17.02 (Pt) | Fenix Siennica | 5:4 | Tęcza Stanisławów (A) | g.19.00 | Sulejówek | |||||
18.02 (Sob) | PKS II Radość | 2:4 | Dolcan Ząbki '94 | g.13.00 | Drukarz | |||||
18.02 (Sob) | CKKS Sokół | 3:1 | Hutnik Huta Czechy (A) | g.14.00 | Miętne | |||||
18.02 (Sob) | Vulcan W.M. | 3:1 | Advit Wiązowna | g.15.00 | Otwock | |||||
18.02 (Sob) | Grom Lipowo | 1:6 | KS Wesoła (LO) | g.18.30 | Drukarz | |||||
19.02 (Ndz) | AON Rembertów | 3:1 | Victoria II Sulejówek (B) | g.13.00 | Sulejówek | |||||
19.02 (Ndz) | Bór Regut | 6:3 | Rokola Otwock Wlk. (B) | g.14.00 | Otwock | |||||
19.02 (Ndz) | Watra Mrozy | 1:1 | Orzeł Unin (LO) | g.14.00 | Miętne | |||||
19.02 (Ndz) | CKKS Sokół | 5:2 | OKS II Otwock (LO) | g.16.30 | Otwock | |||||
22.02 (Śr) | Grom Lipowo | 4:4 | Drukarz Warszawa (LO) | g.18.30 | Drukarz | |||||
22.02 (Śr) | Wisła Maciejowice | 3:3 | Amur Wilga (B) | g.20.00 | Sobolew | |||||
22.02 (Śr) | Advit Wiązowna | 5:1 | OKS II Otwock (LO) | g.20.30 | Otwock | |||||
23.02 (Czw) | Watra Mrozy | 2:0 | Wilga Miastków (LO) | g.19.30 | Miętne | |||||
25.02 (Sob) | Wisła Dziecinów | 4:1 | Amur Wilga (B) | g.10.00 | Miętne | |||||
25.02 (Sob) | Burza Pilawa | 4:3 | Bizon Jeleniec (LO) | g.12.30 | Miętne | |||||
25.02 (Sob) | Vulcan W.M. | 1:0 | Mazovia Mińsk Maz. (LO) | g.15.00 | Otwock | |||||
25.02 (Sob) | CKKS Sokół | 2:0 | Zryw Sobolew (LO) | g.18.00 | Miętne | |||||
25.02 (Sob) | PKS II Radość | 5:1 | Victoria Zerzeń (B) | g.19.00 | Drukarz | |||||
25.02 (Sob) | AON Rembertów | 8:1 | Tęcza Stanisławów (A) | g.19.00 | Sulejówek | |||||
25.02 (Sob) | Wisła Maciejowice | 1:4 | Mazowsze Stężyca (A) | g.20.00 | Puławy | |||||
26.02 (Ndz) | Fenix Siennica | 4:3 | Snajper Sośninka (B) | g.15.00 | Krzywda | |||||
26.02 (Ndz) | Grom Lipowo | 2:5 | Mazur II Karczew (LO) | g.19.00 | Otwock | |||||
27.02 (Pn) | KS Puznówka | 1:1 | Sęp Żelechów (LO) | g.19.00 | Miętne | |||||
02.03 (Pt) | Fenix Siennica | 7:1 | Wilga Miastków (LO) | g.19.30 | Miętne | |||||
03.03 (Sob) | Grom Lipowo | 1:4 | Wilga Garwolin (LO) | g.12.00 | Miętne | |||||
03.03 (Sob) | CKKS Sokół | 3:7 | Promnik Łaskarzew (LO) | g.13.00 | Sobolew | |||||
03.03 (Sob) | Wisła Dziecinów | 6:3 | Rokola Otwock Wlk. (B) | g.15.00 | Otwock | |||||
03.03 (Sob) | Bór Regut | 1:0 | Mazur II Karczew (LO) | g.20.00 | Otwock | |||||
04.03 (Ndz) | Watra Mrozy | 2:3 | OKS II Otwock (LO) | g.12.00 | Otwock | |||||
04.03 (Ndz) | KS Puznówka | 4:1 | KS Sobienie Jeziory (B) | g.12.00 | Miętne | |||||
04.03 (Ndz) | Advit Wiązowna | 2:5 | Victoria II Sulejówek (B) | g.13.00 | Sulejówek | |||||
04.03 (Ndz) | Wisła Maciejowice | 0:3 | Kosa Konstancin (A) | g.14.00 | Maciejowice | |||||
04.03 (Ndz) | Burza Pilawa | 4:1 | Wilga Miastków (LO) | g.14.30 | Miętne | |||||
04.03 (Ndz) | Vulcan W.M. | 1:3 | Mazur II Karczew (LO) | g.15.00 | Otwock | |||||
04.03 (Ndz) | AON Rembertów | 6:1 | UKS Siekierki (A) | g.16.00 | Legionowo | |||||
04.03 (Ndz) | Bór Regut | 5:4 | Przelew Glininka (B) | g.17.00 | Otwock | |||||
07.03 (Śr) | Watra Mrozy | 3:0 | Victoria Kałuszyn (LO) | g.19.30 | Kałuszyn | |||||
07.03 (Śr) | PKS II Radość | 3:4 | OKS II Otwock (LO) | g.20.30 | Otwock | |||||
09.03 (Pt) | Wisła Dziecinów | 2:1 | Junior Ursynów '93 | g.20.00 | Miętne | |||||
10.03 (Sob) | PKS II Radość | 3:2 | OKS Otwock (III) | g.15.30 | Radość | |||||
10.03 (Sob) | Advit Wiązowna | 2:3 | Jedność Żabieniec (A) | g.16.30 | Otwock | |||||
10.03 (Sob) | AON Rembertów | 7:4 | Drukarz Warszawa (LO) | g.19.00 | Drukarz | |||||
11.03 (Ndz) | Wisła Dziecinów | 0:4 | Korona G.K. (A) | g.12.00 | Góra Kalwaria | |||||
11.03 (Ndz) | Fenix Siennica | 5:1 | Orzeł Unin (LO) | g.12.00 | Miętne | |||||
11.03 (Ndz) | Grom Lipowo | 6:1 | Victoria II Sulejówek (B) | g.13.00 | Sulejówek | |||||
11.03 (Ndz) | Burza Pilawa | 0:3 | Sęp Żelechów (LO) | g.14.30 | Sobolew | |||||
11.03 (Ndz) | Watra Mrozy | 0:1 | Tygrys Huta Mińska (LO) | g.14.30 | Huta Mińska | |||||
11.03 (Ndz) | Bór Regut | 1:2 | OKS II Otwock (LO) | g.15.30 | Otwock | |||||
11.03 (Ndz) | CKKS Sokół | 3:5 | Mazur II Karczew (LO) | g.16.00 | Miętne | |||||
11.03 (Ndz) | Wisła Maciejowice | 5:2 | KS Sobienie Jeziory (B) | g.18.00 | Miętne | |||||
17.03 (Sob) | Vulcan W.M. | 2:2 | Mazur II Karczew (LO) | g.12.30 | Wólka Mlądzka | |||||
17.03 (Sob) | CKKS Sokół | 1:3 | Tęcza Stanisławów (A) | g.13.30 | Celestynów | |||||
17.03 (Sob) | AON Rembertów | 1:8 | Wicher Kobyłka (A) | g.15.00 | Kobyłka | |||||
17.03 (Sob) | Wisła Dziecinów | 1:0 | Hutnik Huta Czechy (A) | g.15.00 | Trąbki | |||||
17.03 (Sob) | Grom Lipowo | 4:3 | Wkra Pomiechówek (A) | g.17.00 | Drukarz | |||||
18.03 (Ndz) | Advit Wiązowna | 2:4 | Józefovia II Józefów | g.12.00 | Otwock | |||||
18.03 (Ndz) | PKS II Radość | 2:2 | Dolcan Ząbki '94 | g.13.00 | Drukarz | |||||
18.03 (Ndz) | Burza Pilawa | 5:1 | Dwernicki S.Ł. (LO) | g.13.00 | Pilawa | |||||
18.03 (Ndz) | Wisła Maciejowice | 2:7 | Victoria II Sulejówek (B) | g.13.00 | Sulejówek | |||||
18.03 (Ndz) | Watra Mrozy | 1:0 | Jutrzenka Cegłów (A) | g.13.30 | Cegłów | |||||
18.03 (Ndz) | Fenix Siennica | 4:3 | Hutnik Huta Czechy (A) | g.14.30 | Trąbki | |||||
18.03 (Ndz) | Bór Regut | 5:3 | KS Sobienie Jeziory (B) | g.16.00 | Regut | |||||
XIV KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ | |||||||||
24.03 (Sob) | AON Rembertów | vs | KS Puznówka | g.15.00 | Rembertów | |||||
24.03 (Sob) | Józefovia II Józefów | vs | Bór Regut | g.15.30 | Józefów | |||||
24.03 (Sob) | Advit Wiązowna | vs | Burza Pilawa | g.15.30 | Wiązowna | |||||
25.03 (Ndz) | Wisła Maciejowice | vs | Vulcan W.M. | g.15.00 | Maciejowice | |||||
25.03 (Ndz) | Fenix Siennica | vs | Grom Lipowo | g.15.00 | Siennica | |||||
25.03 (Ndz) | PKS II Radość | vs | Watra Mrozy | g.15.00 | Radość | |||||
25.03 (Ndz) | CKKS Sokół | vs | Wisła Dziecinów | g.15.30 | Celestynów |
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 272, wczoraj: 439
ogółem: 5 478 159
statystyki szczegółowe