2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Aż 118 sparingów, w trakcie przygotowań do wiosennej części bieżącego sezonu, rozegrały drużyny występujące na co dzień w pierwszej grupie warszawskiej "Okręgówki". Najwięcej, bo aż 15. gier kontrolnych rozegrał stołeczny Drukarz.
(Więcej szczegółów w rozwinięciu)
Zdecydowanie najlepiej w zimowych meczach kontrolnych prezentował się Promnik Łaskarzew. Zespół z Łaskarzewa wygrał wszystkie osiem gier kontrolnych, pozostawiając w pokonanym polu m.in trzech przedstawicieli siedleckiej LO: Orła Unin, Sępa Żelechów oraz Wilgę Miastków.
Z dużymi nadziejami na wznowienie ligowych rozgrywek mogą czekać także kibice Józefovii oraz Legionu Warszawa. Obydwa zespoły podczas styczniowo-marcowych sparingów nie zaznały goryczy porażki. Zespół znad Świdra zanotował sześć zwycięstw oraz dwa remisy. Natomiast Legion, prowadzony od niedawna przez trenera Ryszarda Brychczego, zimową rywalizację zakończył z bilansem sześciu zwycięstw i jednego remisu.
Dużym rozczarowaniem jest postawa Legionovii II. Rezerwy trzecioligowca w spotkaniach przygotowujących do drugiej części sezonu prezentowały się bardzo przeciętnie. Zespół zajmujący aktualnie trzecie miejsce w ligowej tabeli, wygrał zaledwie dwa mecze i poniósł aż osiem porażek, przegrywając m.in. z juniorskimi drużynami Juniora Ursynów U-19 - 1:6 oraz Polonii Warszawa U-18 - 1:9.
Józefovia Józefów
(1. miejsce)
Bilans spotkań: 6-2-0, bramki: 30:9 (+21)
28.01 (Sob) | Józefovia Józefów | 3:3 | Huragan Wołomin (IV) | |||||
04.02 (Sob) | Józefovia Józefów | 2:1 | OKS Otwock (III) | |||||
12.02 (Ndz) | Józefovia Józefów | 6:0 | KS Raszyn (LO) | |||||
15.02 (Śr) | Józefovia Józefów | 1:1 | Mazur Karczew (III) | |||||
18.02 (Sob) | Józefovia Józefów | 3:0 | Sparta Jazgarzew (LO) | |||||
25.02 (Sob) | Józefovia Józefów | 3:2 | GKP Targówek (IV) | |||||
29.02 (Śr) | Józefovia Józefów | 8:2 | Drukarz Warszawa | |||||
10.03 (Sob) | Józefovia Józefów | 4:0 | UKS Łady (IV) | |||||
Wilga Garwolin
(2. miejsce)
Bilans spotkań: 7-0-2, bramki: 29:17 (+12)
25.01 (Śr) | Wilga Garwolin | 2:1 | Polonia Warszawa '94 | |||||
11.02 (Sob) | Wilga Garwolin | 2:0 | OKS Otwock (III) | |||||
15.02 (Śr) | Wilga Garwolin | 1:2 | Mazovia Mińsk Maz. (LO) | |||||
22.02 (Śr) | Wilga Garwolin | 0:8 | Tur Turek (II) | |||||
24.02 (Pt) | Wilga Garwolin | 8:1 | Andrespolia W.G. (LO) | |||||
28.02 (Wt) | Wilga Garwolin | 4:1 | Ruch Ryki (IV) | |||||
03.03 (Sob) | Wilga Garwolin | 4:1 | Grom Lipowo (A) | |||||
08.03 (Czw) | Wilga Garwolin | 5:1 | GKP Targówek (IV) | |||||
08.03 (Czw) | Wilga Garwolin | 3:2 | Legia Warszawa '93 |
Legionovia II Legionowo
(3. miejsce)
Bilans spotkań: 2-0-8, bramki: 19:38 (-17)
25.01 (Śr) | Legionovia II | 5:0 | Dąb Wieliszew (A) | |||||
28.01 (Sob) | Legionovia II | 1:2 | Ożarowianka (LO) | |||||
08.02 (Śr) | Legionovia II | 3:4 | Bóbr Tłuszcz | |||||
11.02 (Sob) | Legionovia II | 1:4 | Olimpia W-wa (LO) | |||||
15.02 (Śr) | Legionovia II | 1:6 | Junior Ursynów '93 | |||||
21.02 (Wt) | Legionovia II | 5:3 | Kosa Konstancin (A) | |||||
25.02 (Sob) | Legionovia II | 0:1 | Huragan II Wołomin (B) | |||||
29.02 (Śr) | Legionovia II | 1:9 | Polonia Warszawa '94 | |||||
03.03 (Sob) | Legionovia II | 1:6 | Marcovia Marki (IV) | |||||
10.03 (Sob) | Legionovia II | 1:3 | Sokół Serock |
Drukarz Warszawa
(4. miejsce)
Bilans spotkań: 5-1-9, bramki: 58:68 (-10)
14.01 (Sob) | Drukarz Warszawa | 6:3 | Gwardia Warszawa | |||||
21.01 (Sob) | Drukarz Warszawa | 4:6 | Marcovia Marki (IV) | |||||
24.01 (Śr) | Drukarz Warszawa | 2:7 | GKP Targówek (IV) | |||||
28.01 (Sob) | Drukarz Warszawa | 3:5 | Agrykola W-wa '95 | |||||
08.02 (Śr) | Drukarz Warszawa | 3:4 | Dolcan Ząbki '93 | |||||
11.02 (Sob) | Drukarz Warszawa | 2:1 | Marcovia Marki (IV) | |||||
15.02 (Śr) | Drukarz Warszawa | 9:4 | Dolcan Ząbki '94 | |||||
18.02 (Sob) | Drukarz Warszawa | 5:6 | Agrykola W-wa '94 | |||||
22.02 (Śr) | Drukarz Warszawa | 4:4 | Grom Lipowo (A) | |||||
25.02 (Sob) | Drukarz Warszawa | 2:6 | Legion Warszawa | |||||
29.02 (Śr) | Drukarz Warszawa | 2:8 | Józefovia Józefów | |||||
03.03 (Sob) | Drukarz Warszawa | 1:5 | Okęcie Warszawa (IV) | |||||
07.02 (Śr) | Drukarz Warszawa | 5:1 | KS Wesoła | |||||
10.03 (Sob) | Drukarz Warszawa | 4:7 | AON Rembertów (A) | |||||
11.03 (Ndz) | Drukarz Warszawa | 6:1 | Mazovia Mińsk Maz. (LO) |
PKS Radość
(5. miejsce)
Bilans spotkań: 3-4-3, bramki: 25:24 (+1)
21.01 (Sob) | PKS Radość | 1:2 | Okęcie Warszawa (IV) | |||||
28.01 (Sob) | PKS Radość | 1:1 | UKS Łady (IV) | |||||
08.02 (Śr) | PKS Radość | 3:3 | Victoria Sulejówek (IV) | |||||
11.02 (Sob) | PKS Radość | 2:1 | Mazowsze Grójec (IV) | |||||
18.02 (Sob) | PKS Radość | 1:1 | OKS Otwock (III) | |||||
25.02 (Sob) | PKS Radość | 2:2 | GKP Targówek (IV) | |||||
29.02 (Śr) | PKS Radość | 7:3 | SEMP Ursynów '95 | |||||
03.03 (Sob) | PKS Radość | 0:3 | Sparta Jazgarzew (LO) | |||||
10.03 (Sob) | PKS Radość | 1:5 | OKS Otwock (III) | |||||
14.03 (Śr) | PKS Radość | 7:3 | SEMP Ursynów '95 |
Legion Warszawa
(6. miejsce)
Bilans spotkań: 6-1-0, bramki: 35:12 (+23)
29.01 (Sob) | Legion Warszawa | 4:3 | Zaborowianka (B) | |||||
11.02 (Sob) | Legion Warszawa | 2:1 | Marcovia Marki (IV) | |||||
18.02 (Sob) | Legion Warszawa | 13:1 | LKS Zatory (B) | |||||
25.02 (Sob) | Legion Warszawa | 6:2 | Drukarz Warszawa | |||||
28.02 (Wt) | Legion Warszawa | 4:2 | Wkra Pomiechówek (A) | |||||
08.03 (Czw) | Legion Warszawa | 4:1 | Varsovia Warszawa '94 | |||||
11.03 (Sob) | Legion Warszawa | 2:2 | GKP II Targówek (B) | |||||
Bóbr Tłuszcz
(7. miejsce)
Bilans spotkań: 4-1-2, bramki: 27:16 (+11)
21.01 (Sob) | Bóbr Tłuszcz | 9:0 | Dolcan Ząbki '94 | |||||
08.02 (Śr) | Bóbr Tłuszcz | 4:3 | Legionovia II | |||||
11.02 (Sob) | Bóbr Tłuszcz | 2:2 | Mazovia Mińsk Maz. (LO) | |||||
01.03 (Czw) | Bóbr Tłuszcz | 2:4 | Sokół Serock | |||||
03.03 (Sob) | Bóbr Tłuszcz | 5:3 | Bug II Wyszków (A) | |||||
07.03 (Śr) | Bóbr Tłuszcz | 0:1 | Victoria Sulejówek (IV) | |||||
10.03 (Sob) | Bóbr Tłuszcz | 5:3 | Dolcan II Ząbki | |||||
Sokół Serock
(8. miejsce)
Bilans spotkań: 5-1-4, bramki: 38:28 (+10)
26.01 (Czw) | Sokół Serock | 10:3 | Świt II N.D.M. (A) | |||||
29.01 (Ndz) | Sokół Serock | 2:2 | Marcovia Marki (IV) | |||||
09.02 (Czw) | Sokół Serock | 4:6 | Wisła Jabłonna (A) | |||||
15.02 (Śr) | Sokół Serock | 5:4 | Mewa Krubin (A) | |||||
18.02 (Sob) | Sokół Serock | 0:1 | Dąb Wieliszew (A) | |||||
22.02 (Śr) | Sokół Serock | 7:2 | GKS Pokrzywnica (A) | |||||
26.02 (Ndz) | Sokół Serock | 2:3 | Makowianka M.M. (LO) | |||||
01.03 (Czw) | Sokół Serock | 4:2 | Bóbr Tłuszcz | |||||
03.03 (Sob) | Sokół Serock | 1:4 | Milan Milanówek (LO) | |||||
10.03 (Sob) | Sokół Serock | 3:1 | Legionovia II |
Mazur II Karczew
(9. miejsce)
Bilans spotkań: 3-0-4, bramki: 18:17 (+1)
12.02 (Ndz) | Mazur II Karczew | 2:5 | Hutnik Huta Czechy (A) | |||||
19.02 (Ndz) | Mazur II Karczew | 3:4 | Promnik Łaskarzew | |||||
26.02 (Ndz) | Mazur II Karczew | 5:2 | Grom Lipowo (A) | |||||
03.03 (Sob) | Mazur II Karczew | 0:1 | Bór Regut (A) | |||||
04.03 (Ndz) | Mazur II Karczew | 3:1 | Vulcan W.M. (A) | |||||
07.03 (Śr) | Mazur II Karczew | 0:1 | Victoria Sulejówek (IV) | |||||
11.03 (Ndz) | Mazur II Karczew | 5:3 | CKKS Sokół (A) | |||||
18.03 (Ndz) | Mazur II Karczew | vs | Vulcan W.M. (A) | |||||
Gwardia Warszawa
(10. miejsce)
Bilans spotkań: 3-4-1, bramki: 24:26 (-2)
24.01 (Sob) | Gwardia Warszawa | 3:6 | Drukarz Warszawa | |||||
28.01 (Sob) | Gwardia Warszawa | 4:5 | SEMP Ursynów '95 | |||||
02.02 (Czw) | Gwardia Warszawa | 1:3 | LKS Chlebnia (LO) | |||||
09.02 (Czw) | Gwardia Warszawa | 1:5 | Varsovia Warszawa '94 | |||||
11.02 (Sob) | Gwardia Warszawa | 6:3 | Dolcan Ząbki '93 | |||||
19.02 (Ndz) | Gwardia Warszawa | 7:3 | Perła Złotokłos (LO) | |||||
23.02 (Czw) | Gwardia Warszawa | 1:0 | LKS Chlebnia (LO) | |||||
26.02 (Ndz) | Gwardia Warszawa | 1:1 | Korona G.K. (A) | |||||
Dolcan II Ząbki
(11. miejsce)
Bilans spotkań: 2-0-2, bramki: 9:10 (-1)
08.02 (Śr) | Dolcan II Ząbki | 4:3 | SEMP Ursynów '95 | |||||
25.02 (Sob) | Dolcan II Ząbki | 1:2 | Wicher Kobyłka (A) | |||||
03.03 (Sob) | Dolcan II Ząbki | 1:0 | Legion II Warszawa (A) | |||||
10.03 (Sob) | Dolcan II Ząbki | 3:5 | Bóbr Tłuszcz | |||||
Promnik Łaskarzew
(12. miejsce)
Bilans spotkań: 8-0-0, bramki: 50:19 (+31)
22.01 (Ndz) | Promnik Łaskarzew | 5:2 | Orzeł Unin (LO) | |||||
28.01 (Sob) | Promnik Łaskarzew | 7:2 | Sęp Żelechów (LO) | |||||
08.02 (Śr) | Promnik Łaskarzew | 8:2 | Amur Wilga (B) | |||||
11.02 (Sob) | Promnik Łaskarzew | 13:4 | Burza Pilawa (A) | |||||
19.02 (Ndz) | Promnik Łaskarzew | 4:3 | Mazur II Karczew | |||||
22.02 (Śr) | Promnik Łaskarzew | 4:3 | Czarni Dęblin (LO) | |||||
26.02 (Ndz) | Promnik Łaskarzew | 2:0 | Wilga Miastków (LO) | |||||
03.03 (Sob) | Promnik Łaskarzew | 7:3 | CKKS Sokół (A) | |||||
Mazur Radzymin
(13. miejsce)
Bilans spotkań: 3-2-2, bramki: 25:30 (-5)
21.01 (Sob) | Mazur Radzymin | 3:1 | Zaborowianka (B) | |||||
11.02 (Sob) | Mazur Radzymin | 4:2 | Naprzód Zielonki (IV) | |||||
12.02 (Ndz) | Mazur Radzymin | 2:2 | Victoria II Sulejówek (B) | |||||
18.02 (Sob) | Mazur Radzymin | 2:11 | Huragan Wołomin (IV) | |||||
19.02 (Ndz) | Mazur Radzymin | 4:4 | Rządza Załubice (A) | |||||
03.03 (Sob) | Mazur Radzymin | 5:2 | GKS Dąbrówka (A) | |||||
10.03 (Sob) | Mazur Radzymin | 5:8 | Rotavia Nieporęt (A) | |||||
KS Wesoła
(14. miejsce)
Bilans spotkań: 6-0-3, bramki: 34:14 (+20)
15.01 (Ndz) | KS Wesoła | 0:4 | Mewa Krubin (A) | |||||
28.01 (Sob) | KS Wesoła | 4:0 | PKS II Radość (A) | |||||
05.02 (Sob) | KS Wesoła | 8:1 | Victoria II Sulejówek (B) | |||||
11.02 (Sob) | KS Wesoła | 7:1 | Advit Wiązowna (A) | |||||
18.02 (Sob) | KS Wesoła | 6:1 | Grom Lipowo (A) | |||||
25.02 (Sob) | KS Wesoła | 5:0 | Olimpia Warszawa '93 | |||||
29.02 (Śr) | KS Wesoła | 3:1 | Wisła Jabłonna (A) | |||||
07.03 (Śr) | KS Wesoła | 1:5 | Drukarz Warszawa | |||||
11.03 (Ndz) | KS Wesoła | 0:1 | Huragan Wołomin (IV) |
OKS II Otwock
(15. miejsce)
Bilans spotkań: 5-0-4, bramki: 15:29 (-14)
21.01 (Sob) | OKS II Otwock | 0:7 | AON Rembertów (A) | |||||
29.01 (Ndz) | OKS II Otwock | 3:1 | Rokola Otwock Wlk. (B) | |||||
04.02 (Sob) | OKS II Otwock | 0:4 | Advit Wiązowna (A) | |||||
12.02 (Ndz) | OKS II Otwock | 3:1 | Vulcan II W.M. (B) | |||||
19.02 (Ndz) | OKS II Otwock | 2:5 | CKKS Sokół (A) | |||||
22.02 (Śr) | OKS II Otwock | 1:5 | Advit Wiązowna (A) | |||||
04.03 (Ndz) | OKS II Otwock | 3:2 | Watra Mrozy (A) | |||||
07.03 (Śr) | OKS II Otwock | 4:3 | PKS II Radość (A) | |||||
11.03 (Ndz) | OKS II Otwock | 2:1 | Bór Regut (A) |
Victoria Zerzeń
(16. miejsce)
Zespół wycofał się z rozgrywek i został automatycznie przesunięty na ostatnie miejsce w ligowej tabeli
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 502, wczoraj: 439
ogółem: 5 478 389
statystyki szczegółowe