2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
W rozegranych w miniony weekend (03-04.03) meczach sparingowych dobrą formę przed inauguracją wiosennej części bieżącego sezonu potwierdziła Wilga Garwolin. Zespół trenera Jacka Paśnika pewnie pokonał lidera drugiej grupy warszawskiej A-klasy Grom Lipowo - 4:1. Dwa gole dla garwolinian zdobył nowy nabytek Wilgi - Jan Endzelm.
Ósme z rzędu zwycięstwo w zimowych spotkaniach kontrolnych odniósł Promnik Łaskarzew. W sobotę "Serbowie" wygrali z Celestynowsko - Kołbielskim Klubem Sportowym Sokół (A-klasa, gr. Warszawa II - 3. miejsce) - 7:3.
Najbliższy ligowy rywal PKS-u - Sokół Serock - przegrał z Milanem Milanówek (LO, gr. Warszawa II - 9. miejsce) - 1:4.
Niezbyt dobrze w swoich ostatnich grach kontrolnych prezentuję się Legionovia II. Rezerwy III-ligowca w przeciągu trzech dni zanotowały dwie wysokie porażki. W środę zespół z Legionowa został rozgromiony przez Polonię Warszawa '94 - 1:9. Natomiast w sobotę "Biało-Zółto-Czerwoni" przegrali z Marcovią Marki (IV liga, gr. Mazowiecka Północ - 17. miejsce) - 1:6.
Zwycięstwo i porażkę w sobotnio-niedzielnych potyczkach zanotowały rezerwy Mazura Karczew. Zespół prowadzony przez trenera Jacka Goleniewskiego w sobotę przegrał z Borem Regut (A-klasa, gr. Warszawa II - 13. miejsce) - 0:1, a dzień później wygrał z Vulcanem Wólka Mlądzka (A-klasa, gr. Warszawa II - 9. miejsce) - 3:1.
W pozostałych meczach Dolcan II Ząbki pokonał rezerwy Legionu Warszawa (A-klasa, gr. Warszawa I - 11. miejsce) - 1:0. Sąsiad PKS-u w ligowej tabeli Drukarz Warszawa przegrał z Okęciem Warszawa (IV liga, gr. Mazowiecka Południe - 6. miejsce) - 1:5, a OKS II Otwock wygrał z Watrą Mrozy (A-klasa, gr. Warszawa II - 11. miejsce) - 3:2.
(Wyniki sparingów z okresu 14.01 - 04.03 oraz zapowiedź najbliższych meczów w rozwinięciu)
Data | Godzina rozpoczęcia | Miejsce rozegrania spotkania | ||||||||
WYNIKI | ||||||||||
14.01 (Sob) | Drukarz Warszawa | 6:3 | Gwardia Warszawa | g.13.00 | Drukarz | |||||
15.01 (Ndz) | KS Wesoła | 0:4 | Mewa Krubin (A) | g.12.00 | Krubin | |||||
21.01 (Sob) | OKS II Otwock | 0:7 | AON Rembertów (A) | g.10.00 | Otwock | |||||
21.01 (Sob) | PKS Radość | 1:2 | Okęcie Warszawa (IV) | g.12.00 | Otwock | |||||
21.01 (Sob) | Bóbr Tłuszcz | 9:0 | Dolcan Ząbki '94 | g.13.00 | Ząbki | |||||
21.01 (Sob) | Mazur Radzymin | 3:1 | Zaborowianka (B) | g.14.00 | Zielonki | |||||
21.01 (Sob) | Drukarz Warszawa | 4:6 | Marcovia Marki (IV) | g.14.00 | Drukarz | |||||
22.01 (Ndz) | Promnik Łaskarzew | 5:2 | Orzeł Unin (LO) | g.13.00 | Sobolew | |||||
24.01 (Śr) | Drukarz Warszawa | 2:7 | GKP Targówek (IV) | g.18.30 | Drukarz | |||||
25.01 (Śr) | Wilga Garwolin | 2:1 | Polonia Warszawa '94 | g.18.00 | Miętne | |||||
25.01 (Śr) | Legionovia II | 5:0 | Dąb Wieliszew (A) | g.20.00 | Legionowo | |||||
26.01 (Czw) | Sokół Serock | 10:3 | Świt II N.D.M. (A) | g.18.30 | N.D.M. | |||||
28.01 (Sob) | Legionovia II | 1:2 | Ożarowianka (LO) | g.10.00 | Legionowo | |||||
28.01 (Sob) | Gwardia Warszawa | 4:5 | SEMP Ursynów '95 | g.11.00 | ul. Koncertowa | |||||
28.01 (Sob) | Józefovia Józefów | 3:3 | Huragan Wołomin (IV) | g.11.00 | Wołomin | |||||
28.01 (Sob) | PKS Radość | 1:1 | UKS Łady (IV) | g.13.00 | Otwock | |||||
28.01 (Sob) | Promnik Łaskarzew | 7:2 | Sęp Żelechów (LO) | g.13.00 | Sobolew | |||||
28.01 (Sob) | Drukarz Warszawa | 3:5 | Agrykola W-wa '95 | g.13.00 | Drukarz | |||||
28.01 (Sob) | Legion Warszawa | 4:3 | Zaborowianka (B) | g.14.00 | Zielonki | |||||
28.01 (Sob) | KS Wesoła | 4:0 | PKS II Radość (A) | g.19.00 | Sulejówek | |||||
29.01 (Ndz) | OKS II Otwock | 3:1 | Rokola Otwock Wlk. (B) | g.14.00 | Otwock | |||||
29.01 (Ndz) | Sokół Serock | 2:2 | Marcovia Marki (IV) | g.16.00 | Legionowo | |||||
02.02 (Czw) | Gwardia Warszawa | 1:3 | LKS Chlebnia (LO) | g.20.30 | Grodzisk Maz. | |||||
04.02 (Sob) | Józefovia Józefów | 2:1 | OKS Otwock (III) | g.10.00 | Otwock | |||||
04.02 (Sob) | OKS II Otwock | 0:4 | Advit Wiązowna (A) | g.12.00 | Otwock | |||||
05.02 (Sob) | KS Wesoła | 8:1 | Victoria II Sulejówek (B) | g.16.00 | Sulejówek | |||||
08.02 (Śr) | Drukarz Warszawa | 3:4 | Dolcan Ząbki '93 | g.18.30 | Drukarz | |||||
08.02 (Śr) | Promnik Łaskarzew | 8:2 | Amur Wilga (B) | g.19.00 | Sobolew | |||||
08.02 (Śr) | Dolcan II Ząbki | 4:3 | SEMP Ursynów '95 | g.19.00 | ul. Koncertowa | |||||
08.02 (Śr) | PKS Radość | 3:3 | Victoria Sulejówek (IV) | g.19.00 | Sulejówek | |||||
08.02 (Śr) | Legionovia II | 3:4 | Bóbr Tłuszcz | g.20.00 | Legionowo | |||||
09.02 (Czw) | Gwardia Warszawa | 1:5 | Varsovia Warszawa '94 | g.18.30 | Varsovia | |||||
09.02 (Czw) | Sokół Serock | 4:6 | Wisła Jabłonna (A) | g.20.00 | Legionowo | |||||
11.02 (Sob) | Mazur Radzymin | 4:2 | Naprzód Zielonki (IV) | g.10.00 | Zielonki | |||||
11.02 (Sob) | Bóbr Tłuszcz | 2:2 | Mazovia Mińsk Maz. (LO) | g.10.00 | Sulejówek | |||||
11.02 (Sob) | Legionovia II | 1:4 | Olimpia W-wa (LO) | g.10.00 | Legionowo | |||||
11.02 (Sob) | Drukarz Warszawa | 2:1 | Marcovia Marki (IV) | g.11.00 | Drukarz | |||||
11.02 (Sob) | Wilga Garwolin* | 2:0 | OKS Otwock (III)* | g.12.30 | Otwock* | |||||
11.02 (Sob) | Promnik Łaskarzew | 13:4 | Burza Pilawa (A) | g.13.00 | Sobolew | |||||
11.02 (Sob) | PKS Radość | 2:1 | Mazowsze Grójec (IV) | g.14.45 | Otwock | |||||
11.02 (Sob) | Legion Warszawa | 2:1 | Marcovia Marki (IV) | g.16.00 | Zielonki | |||||
11.02 (Sob) | Gwardia Warszawa | 6:3 | Dolcan Ząbki '93 | g.17.00 | Drukarz | |||||
11.02 (Sob) | KS Wesoła | 7:1 | Advit Wiązowna (A) | g.17.00 | Sulejówek | |||||
12.02 (Ndz) | Mazur II Karczew | 2:5 | Hutnik Huta Czechy (A) | g.10.00 | Miętne | |||||
12.02 (Ndz) | OKS II Otwock | 3:1 | Vulcan II W.M. (B) | g.11.30 | Otwock | |||||
12.02 (Ndz) | Mazur Radzymin | 2:2 | Victoria II Sulejówek (B) | g.13.00 | Sulejówek | |||||
12.02 (Ndz) | Józefovia Józefów | 6:0 | KS Raszyn (LO) | g.15.00 | Pruszków | |||||
15.02 (Śr) | Wilga Garwolin | 1:2 | Mazovia Mińsk Maz. (LO) | g.18.00 | Miętne | |||||
15.02 (Śr) | Józefovia Józefów | 1:1 | Mazur Karczew (III) | g.18.30 | Drukarz | |||||
15.02 (Śr) | Sokół Serock | 5:4 | Mewa Krubin (A) | g.19.00 | N.D.M. | |||||
15.02 (Śr) | Legionovia II | 1:6 | Junior Ursynów '93 | g.20.00 | Legionowo | |||||
15.02 (Śr) | Drukarz Warszawa | 9:4 | Dolcan Ząbki '94 | g.20.30 | Drukarz | |||||
18.02 (Sob) | PKS Radość | 1:1 | OKS Otwock (III) | g.10.30 | Otwock | |||||
18.02 (Sob) | Mazur Radzymin | 2:11 | Huragan Wołomin (IV) | g.11.00 | Wołomin | |||||
18.02 (Sob) | Sokół Serock | 0:1 | Dąb Wieliszew (A) | g.14.00 | Legionowo | |||||
18.02 (Sob) | Drukarz Warszawa | 5:6 | Agrykola W-wa '94 | g.15.00 | Drukarz | |||||
18.02 (Sob) | Józefovia Józefów | 3:0 | Sparta Jazgarzew (LO) | g.17.00 | Otwock | |||||
18.02 (Sob) | Legion Warszawa | 13:1 | LKS Zatory (B) | g.18.00 | Zielonki | |||||
18.02 (Sob) | KS Wesoła | 6:1 | Grom Lipowo (A) | g.18.30 | Drukarz | |||||
19.02 (Ndz) | Mazur II Karczew | 3:4 | Promnik Łaskarzew | g.10.00 | Otwock | |||||
19.02 (Ndz) | Gwardia Warszawa | 7:3 | Perła Złotokłos (LO) | g.12.00 | Milanówek | |||||
19.02 (Ndz) | Mazur Radzymin | 4:4 | Rządza Załubice (A) | g.13.00 | Wołomin | |||||
19.02 (Ndz) | OKS II Otwock | 2:5 | CKKS Sokół (A) | g.16.30 | Otwock | |||||
21.02 (Wt) | Legionovia II | 5:3 | Kosa Konstancin (A) | g.20.00 | Legionowo | |||||
22.02 (Śr) | Wilga Garwolin | 0:8 | Tur Turek (II) | g.11.00 | Łódź | |||||
22.02 (Śr) | Promnik Łaskarzew | 4:3 | Czarni Dęblin (LO) | g.18.00 | Sobolew | |||||
22.02 (Śr) | Drukarz Warszawa | 4:4 | Grom Lipowo (A) | g.18.30 | Drukarz | |||||
22.02 (Śr) | Sokół Serock | 7:2 | GKS Pokrzywnica (A) | g.20.00 | Legionowo | |||||
22.02 (Śr) | OKS II Otwock | 1:5 | Advit Wiązowna (A) | g.20.30 | Otwock | |||||
23.02 (Czw) | Gwardia Warszawa | 1:0 | LKS Chlebnia (LO) | g.20.00 | Grodzisk Maz. | |||||
24.02 (Pt) | Wilga Garwolin | 8:1 | Andrespolia W.G. (LO) | g.17.00 | Łódź | |||||
25.02 (Sob) | PKS Radość | 2:2 | GKP Targówek (IV) | g.10.00 | Otwock | |||||
25.02 (Sob) | Drukarz Warszawa | 2:6 | Legion Warszawa | g.11.00 | Drukarz | |||||
25.02 (Sob) | Józefovia Józefów | 3:2 | GKP Targówek (IV) | g.13.00 | Otwock | |||||
25.02 (Sob) | Legionovia II | 0:1 | Huragan II Wołomin (B) | g.14.00 | Legionowo | |||||
25.02 (Sob) | Dolcan II Ząbki | 1:2 | Wicher Kobyłka (A) | g.15.30 | Kobyłka | |||||
25.02 (Sob) | KS Wesoła | 5:0 | Olimpia Warszawa '93 | g.16.00 | Sulejówek | |||||
26.02 (Ndz) | Promnik Łaskarzew | 2:0 | Wilga Miastków (LO) | g.14.00 | Miętne | |||||
26.02 (Ndz) | Gwardia Warszawa | 1:1 | Korona G.K. (A) | g.17.00 | Drukarz | |||||
26.02 (Ndz) | Sokół Serock | 2:3 | Makowianka M.M. (LO) | g.18.00 | Legionowo | |||||
26.02 (Ndz) | Mazur II Karczew | 5:2 | Grom Lipowo (A) | g.19.00 | Otwock | |||||
28.02 (Wt) | Wilga Garwolin | 4:1 | Ruch Ryki (IV) | g.19.00 | Miętne | |||||
28.02 (Wt) | Legion Warszawa | 4:2 | Wkra Pomiechówek (A) | g.20.00 | Zielonki | |||||
29.02 (Śr) | Legionovia II | 1:9 | Polonia Warszawa '94 | g.18.00 | Legionowo | |||||
29.02 (Śr) | Drukarz Warszawa | 2:8 | Józefovia Józefów | g.18.30 | Drukarz | |||||
29.02 (Śr) | KS Wesoła | 3:1 | Wisła Jabłonna (A) | g.19.00 | Kawęczyńska | |||||
29.02 (Śr) | PKS Radość | 7:3 | SEMP Ursynów '95 | g.19.00 | ul. Koncertowa | |||||
01.03 (Czw) | Sokół Serock | 4:2 | Bóbr Tłuszcz | g.20.00 | Legionowo | |||||
03.03 (Sob) | Legionovia II | 1:6 | Marcovia Marki (IV) | g.10.00 | Legionowo | |||||
03.03 (Sob) | Sokół Serock | 1:4 | Milan Milanówek (LO) | g.10.00 | Milanówek | |||||
03.03 (Sob) | Bóbr Tłuszcz | 5:3 | Bug II Wyszków (A) | g.10.00 | Sulejówek | |||||
03.03 (Sob) | Mazur Radzymin | 5:2 | GKS Dąbrówka (A) | g.10.30 | Wołomin | |||||
03.03 (Sob) | Drukarz Warszawa | 1:5 | Okęcie Warszawa (IV) | g.11.00 | Drukarz | |||||
03.03 (Sob) | Wilga Garwolin | 4:1 | Grom Lipowo (A) | g.12.00 | Miętne | |||||
03.03 (Sob) | PKS Radość | 0:3 | Sparta Jazgarzew (LO) | g.12.45 | Otwock | |||||
03.03 (Sob) | Promnik Łaskarzew | 7:3 | CKKS Sokół (A) | g.13.00 | Sobolew | |||||
03.03 (Sob) | Dolcan II Ząbki | 1:0 | Legion II Warszawa (A) | g.13.00 | Zielonki | |||||
03.03 (Sob) | Mazur II Karczew | 0:1 | Bór Regut (A) | g.20.00 | Otwock | |||||
04.03 (Ndz) | OKS II Otwock | 3:2 | Watra Mrozy (A) | g.12.00 | Otwock | |||||
04.03 (Ndz) | Mazur II Karczew | 3:1 | Vulcan W.M. (A) | g.14.00 | Otwock | |||||
NAJBLIŻSZE MECZE | ||||||||||
04.03 (Ndz) | Legion Warszawa | vs | Korona G.K. (A) | g.13.00 | Góra Kalwaria | |||||
07.03 (Śr) | Bóbr Tłuszcz | vs | Victoria Sulejówek (IV) | g.19.00 | Sulejówek | |||||
07.03 (Śr) | Drukarz Warszawa | vs | KS Wesoła | g.19.30 | Drukarz | |||||
07.03 (Śr) | OKS II Otwock | vs | PKS II Radość (A) | g.20.30 | Otwock | |||||
08.03 (Czw) | Legion Warszawa | vs | Varsovia Warszawa '94 | g.18.30 | Varsovia | |||||
08.03 (Czw) | Wilga Garwolin | vs | GKP Targówek (IV) | g.19.00 | Miętne | |||||
10.03 (Sob) | OKS II Otwock | vs | Vulcan W.M. (A) | g.11.00 | Otwock | |||||
10.03 (Sob) | Mazur Radzymin | vs | Rotavia Nieporęt (A) | g.13.00 | Wołomin | |||||
10.03 (Sob) | Legionovia II | vs | Sokół Serock | g.14.00 | Legionowo | |||||
10.03 (Sob) | PKS Radość | vs | OKS Otwock (III) | g.14.00 | Radość | |||||
10.03 (Sob) | Drukarz Warszawa | vs | AON Rembertów (A) | g.19.00 | Drukarz | |||||
10.03 (Sob) | Bóbr Tłuszcz | vs | Dolcan II Ząbki | g.??.?? | ?????? | |||||
10.03 (Sob) | Józefovia Józefów | vs | UKS Łady (IV) | g.??.?? | ?????? | |||||
11.03 (Ndz) | KS Wesoła | vs | Huragan Wołomin (IV) | g.11.00 | Wesoła | |||||
11.03 (Ndz) | Drukarz Warszawa | vs | Mazovia Mińsk Maz. (LO) | g.14.00 | Mińsk Maz. | |||||
11.03 (Ndz) | Mazur II Karczew | vs | CKKS Sokół (A) | g.16.00 | Miętne |
* - Wilga Garwolin vs OKS Otwock - mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 2-0 dla Wilgi
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 133, wczoraj: 439
ogółem: 5 478 020
statystyki szczegółowe