2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Za nami 15. seria gier w Lidze Okręgowej (gr. Warszawa I).
Dwie najlepsze drużyny obecnego sezonu, po ostatniej jesiennej kolejce, są bogatsze o kolejne trzy punkty. Liderująca Józefovia Józefów bez większych kłopotów pokonała Victorię Zerzeń - 4:0. Zdecydowanie więcej problemów w swoim meczu miała druga w tabeli Wilga Garwolin. Zespół z Garwolina bramkę na wagę zwycięstwa - 2:1 w rywalizacji ze stołecznym Drukarzem zdobył dopiero w czwartej minucie doliczonego czasu gry.
Sporo kontrowersji przyniosła konfrontacja Legionu Warszawa z Bobrem Tłuszcz, która zakończyła się po niecałej godzinie gry. W 55.minucie przy stanie 1:1 goście postanowili opuścić boisko, gdy sędzia "wyrzucił" z placu gry trzeciego zawodnika z Tłuszcza. Jest niemal pewne, że spotkanie zostanie zweryfikowane jako walkower na niekorzyść Bobra.
Ważne trzy punkty, w kwestii walki o utrzymanie, zainkasował Klub Sportowy Wesoła. Zawodnicy trenera Wojciecha Stańczuka pokonali innego kandydata do spadku rezerwy OKS-u Otwock - 5:2.
Marsz w dół tabeli kontynuuje Promnik Łaskarzew. Tym razem "Serbowie" przegrali na własnym boisku z PKS-em Radość - 1:4 i spadli do strefy spadkowej. Dla Promnika był to już jedenasty z rzędu mecz bez zwycięstwa.
W meczu rezerw Mazura Karczew z rezerwami Legionovii lepszym okazał się zespół z Legionowa. Podopieczni trenera Sebastiana Dzisiewicza wygrali na wyjeździe - 2:0 i wskoczyli na czwarte miejsce w ligowej tabeli.
Dotychczasowy najlepszy snajper "Okręgówki" Daniel Zdzieszyński (Józefovia Józefów) w 15.kolejce zdobył kolejne dwie bramki i wciąż prowadzi w klasyfikacji strzelców. Obecnie napastnik "Józy" ma na swoim koncie już 20. bramek i wyprzedza drugiego golleadora ligi Sebastiana Wąsowskiego (Legion Warszawa) o trzy trafienia.
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem 15.kolejki w "Okręgówce".
(Więcej szczegółów w rozwinięciu)
XV KOLEJKA | ||||||||||
(5-6.11) | ||||||||||
5 listopada (sobota) g. 11:00 Józefów - Stadion | Józefovia Józefów | 4 | : | 0 | Victoria Zerzeń | |||||
R.Warakomski | ||||||||||
Sędziowie: | K.Kucharski | |||||||||
Żuber | D.Zdzieszyński | |||||||||
Janota | ||||||||||
M.Przybysz | ||||||||||
5 listopada (sobota) g. 11:00 Tarchomin - Stadion | Legion Warszawa | 3 | : | 0 | Bóbr Tłuszcz | |||||
WALKOWER | Goście przy stanie 1-1 zeszli z boiska | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Gardocki | ||||||||||
A.Prus | ||||||||||
Pawlak | ||||||||||
5 listopada (sobota) g. 13:30 Wesoła - Stadion | KS Wesoła | 5 | : | 2 | OKS Start II Otwock | |||||
S.Tomaszkiewicz | Samobój | |||||||||
Sędziowie: | K.Kowalik | K.Plisikiewicz | ||||||||
Hasselbusch | Z.Banaszek | |||||||||
Bors | R.Nowak | |||||||||
Ornoch | Ł.Girjotas | |||||||||
5 listopada (sobota) g. 13:30 Serock - Stadion | Sokół Serock | 3 | : | 1 | Dolcan II Ząbki | |||||
B.Szydłowski | T.Wełna | |||||||||
Sędziowie: | K.Grotte | |||||||||
Kopania | N.Smyk | |||||||||
Przepióra | ||||||||||
Cieśliński | ||||||||||
5 listopada (sobota) g. 13:30 Radzymin - Stadion | Mazur Radzymin | 1 | : | 1 | Gwardia Warszawa | |||||
K.Suchocki | G.Brzeski | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Wroński | ||||||||||
M.Malinowski | ||||||||||
J.Lewandowski | ||||||||||
6 listopada (niedziela) g. 13:00 Łaskarzew - Stadion | Promnik Łaskarzew | 1 | : | 4 | PKS Radość | |||||
M.Sierański | M.Boniec | |||||||||
Sędziowie: | D.Dukalski | |||||||||
Skotarczyk | G.Bielecki | |||||||||
Żuber | D.Wolski | |||||||||
Janota | ||||||||||
6 listopada (niedziela) g. 13:30 Garwolin - Stadion | Wilga Garwolin | 2 | : | 1 | Drukarz Warszawa | |||||
B.Sitarek | P.Markowski | |||||||||
Sędziowie: | K.Zawadka | |||||||||
Ciecierski | ||||||||||
Wroński | ||||||||||
K.Chmielewski | ||||||||||
6 listopada (niedziela) g. 13:30 Karczew - Stadion | Mazur II Karczew | 0 | : | 2 | Legionovia II | |||||
H.Koński | ||||||||||
Sędziowie: | P.Broniszewski | |||||||||
Hasselbusch | ||||||||||
Gardocki | ||||||||||
Ornoch | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 27 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 3,86 |
TABELA LIGI OKRĘGOWEJ (gr. Warszawa I)
1. | Józefovia Józefów | 15 | 47-12 | 37 | 0 Awans | |||||
2. | Wilga Garwolin | 15 | 48-18 | 37 | 0 Baraże | |||||
3. | PKS Radość | 15 | 37-27 | 30 | 2 | |||||
4. | Legionovia II | 15 | 47-24 | 29 | 2 | |||||
5. | Drukarz Warszawa | 15 | 44-27 | 29 | 2 | |||||
6. | Victoria Zerzeń | 15 | 35-28 | 29 | 2 | |||||
7. | Legion Warszawa | 15 | 40-31 | 23 | 1 | |||||
8. | Bóbr Tłuszcz | 15 | 20-21 | 21 | 1 | |||||
9. | Sokół Serock | 15 | 38-28 | 20 | 1 | |||||
10. | Dolcan II Ząbki | 15 | 38-36 | 19 | 1 | |||||
11. | Mazur II Karczew | 15 | 22-28 | 17 | 0 | |||||
12. | Gwardia Warszawa | 15 | 18-33 | 17 | 0 | |||||
13. | KS Wesoła | 15 | 22-46 | 10 | 1 | |||||
14. | Promnik Łaskarzew | 15 | 23-47 | 8 | 1 Spadek | |||||
15. | Mazur Radzymin | 15 | 22-51 | 8 | 0 Spadek | |||||
16. | OKS Start II Otwock | 15 | 19-64 | 7 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do IV ligi | ||||||||||
B - miejsce premiujące grą w barażach o IV ligę | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do A-klasy |
Uwaga!! Dla celów ustalania tabeli po poszczególnych kolejkach rozgrywek w trakcie sezonu, w przypadku równej liczby punktów przez drużyny, zastosowanie mają: 1) w przypadku rozegrania wszystkich spotkań między drużynami (mecz i rewanż) kolejno: a) liczba punktów w meczach pomiędzy tymi drużynami, b) korzystniejsza różnica bramek, c) większa liczba zdobytych bramek w spotkaniach tych drużyn, d) większa liczba bramek zdobytych w całym sezonie; 2) w przypadku nierozegrania wszystkich spotkań między drużynami (mecz i rewanż) kolejno: a) korzystniejsza różnica bramek, b) większa liczba bramek zdobytych w całym sezonie
Klasyfikacja strzelców:
20 | Daniel Zdzieszyński | JÓZEFOVIA | ( + 2 ) | |||||||
17 | Sebastian Wąsowski | LEGION | ||||||||
13 | Kamil Suchocki | MAZUR | ( + 1 ) | |||||||
11 | Dominik Dukalski | RADOŚĆ | ( + 1 ) | |||||||
Karol Ziąbski | LEGIONOVIA | |||||||||
Jacek Kajtowski | WILGA | |||||||||
10 | Piotr Piorun | WILGA | ||||||||
9 | Sebastian Groszek | DRUKARZ | ||||||||
Grzegorz Pytko | DRUKARZ | |||||||||
8 | Norbert Smyk | SOKÓŁ | ( + 1 ) | |||||||
Łukasz Rossa | VICTORIA | |||||||||
Michał Kowalski | VICTORIA | |||||||||
7 | Robert Warakomski | JÓZEFOVIA | ( + 1 ) | |||||||
Kamil Kucharski | JÓZEFOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Kazimierz Grotte | SOKÓŁ | ( + 1 ) | ||||||||
6 | Emil Łotowski | LEGIONOVIA | ||||||||
Sebastian Ściechowicz | SOKÓŁ | |||||||||
Rafał Wielądek | DOLCAN II | |||||||||
5 | Robert Nowak | WESOŁA | ( + 1 ) | |||||||
Piotr Wołowicz | DRUKARZ | |||||||||
Artur Langier | DRUKARZ | |||||||||
Paweł Madej | LEGIONOVIA | |||||||||
Łukasz Korgul | WILGA | |||||||||
Krzysztof Białkowski | WESOŁA | |||||||||
Marcin Mańko | DOLCAN II | |||||||||
Marcin Wojciechowski | MAZUR II | |||||||||
Adam Krupiński | JÓZEFOVIA | |||||||||
Igor Mińkowski | GWARDIA | |||||||||
4 | Mariusz Boniec | RADOŚĆ | ( + 1 ) | |||||||
Karol Kowalik | WESOŁA | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Charzewski | DOLCAN II | |||||||||
Michał Lementowicz | DOLCAN II | |||||||||
Piotr Wójcik | LEGIONOVIA | |||||||||
Jakub Łotowski | LEGIONOVIA | |||||||||
Michał Knajdrowski | DRUKARZ | |||||||||
Daniel Iwan | RADOŚĆ | |||||||||
Tomasz Sielski | MAZUR II | |||||||||
Patryk Babańczyk | BÓBR | |||||||||
Paweł Łupiński | MAZUR | |||||||||
Jakub Witkowski | OKS II | |||||||||
Michał Charzyński | VICTORIA | |||||||||
Marcin Zgórzak | GWARDIA | |||||||||
Dominik Radzewicz | LEGION | |||||||||
3 | Paweł Broniszewski | LEGIONOVIA | ( + 1 ) | |||||||
Bartosz Szydłowski | SOKÓŁ | ( + 1 ) | ||||||||
Krzysztof Jankowski | PROMNIK | |||||||||
Dariusz Winek | PROMNIK | |||||||||
Daniel Paziewski | PROMNIK | |||||||||
Grzegorz Opieka | PROMNIK | |||||||||
Kamil Kurach | PROMNIK | |||||||||
Piotr Baranowski | WILGA | |||||||||
Mateusz Leszek | WILGA | |||||||||
Rafał Goławski | WILGA | |||||||||
Jacek Pryjomski | VICTORIA | |||||||||
Michał Konopka | VICTORIA | |||||||||
Karol Siara | VICTORIA | |||||||||
Patryk Koziara | DOLCAN II | |||||||||
Michał Zapaśnik | DOLCAN II | |||||||||
Arkadiusz Milewski | RADOŚĆ | |||||||||
Andrzej Kociński | RADOŚĆ | |||||||||
Piotr Żegliński | LEGION | |||||||||
Piotr Kieliszczyk | LEGION | |||||||||
Artur Kowalczyk | OKS II | |||||||||
Mateusz Powałka | OKS II | |||||||||
Łukasz Sasin | BÓBR | |||||||||
Paweł Dzięcioł | BÓBR | |||||||||
Jakub Lewicki | DRUKARZ | |||||||||
Paweł Badenko | SOKÓŁ | |||||||||
Piotr Białek | JÓZEFOVIA | |||||||||
2 | Kamil Zawadka | WILGA | ( + 1 ) | |||||||
Piotr Markowski | DRUKARZ | ( + 1 ) | ||||||||
Hubert Koński | LEGIONOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Grzegorz Brzeski | GWARDIA | ( + 1 ) | ||||||||
Krzysztof Szymański | SOKÓŁ | |||||||||
Tomasz Luks | SOKÓŁ | |||||||||
Adam Zych | SOKÓŁ | |||||||||
Janusz Lasecki | RADOŚĆ | |||||||||
Marcin Skrzyński | RADOŚĆ | |||||||||
Konrad Kryśkiewicz | RADOŚĆ | |||||||||
Mariusz Jesiotr | MAZUR II | |||||||||
Cezary Słocki | MAZUR II | |||||||||
Mateusz Bobis | MAZUR II | |||||||||
Daniel Bogusz | WILGA | |||||||||
Arkadiusz Zalewski | WILGA | |||||||||
Jakub Ochnik | WILGA | |||||||||
Radosław Bembenkowski | BÓBR | |||||||||
Adrian Dąbrowski | BÓBR | |||||||||
Konrad Bylak | BÓBR | |||||||||
Paweł Głowacki | DOLCAN II | |||||||||
Maciej Krawczyk | DOLCAN II | |||||||||
Wojciech Jaworski | LEGIONOVIA | |||||||||
Ifeanyi Uwadizu | LEGIONOVIA | |||||||||
Michał Hyliński | JÓZEFOVIA | |||||||||
Robert Rokicki | JÓZEFOVIA | |||||||||
Patryk Wilczewski | LEGION | |||||||||
Bartłomiej Mikulski | LEGION | |||||||||
Damian Bąk | OKS II | |||||||||
Łukasz Glanowski | GWARDIA | |||||||||
Grzegorz Korycki | PROMNIK | |||||||||
Paweł Podwysocki | VICTORIA | |||||||||
Michał Więckowski | DRUKARZ | |||||||||
Piotr Augustyniak | MAZUR | |||||||||
1 | Sebastian Tomaszkiewicz | WESOŁA | ( + 1 ) | |||||||
Zygmunt Banaszek | WESOŁA | ( + 1 ) | ||||||||
Łukasz Girjotas | WESOŁA | ( + 1 ) | ||||||||
Damian Wolski | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Grzegorz Bielecki | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Marek Sierański | PROMNIK | ( + 1 ) | ||||||||
Tomasz Wełna | DOLCAN II | ( + 1 ) | ||||||||
Bartłomiej Sitarek | WILGA | ( + 1 ) | ||||||||
Kamil Plisikiewicz | OKS II | ( + 1 ) | ||||||||
Tomasz Pietrasiński | LEGION | |||||||||
Mateusz Biljenko | LEGION | |||||||||
Łukasz Gubała | LEGION | |||||||||
Paweł Oleszczuk | LEGION | |||||||||
Sebastian Galiński | LEGION | |||||||||
Robert Gozdowski | LEGION | |||||||||
Mariusz Zaranek | LEGIONOVIA | |||||||||
Łukasz Barankiewicz | LEGIONOVIA | |||||||||
Michał Kopeć | LEGIONOVIA | |||||||||
Patryk Kalinowski | LEGIONOVIA | |||||||||
Przemysław Wysocki | LEGIONOVIA | |||||||||
Bartosz Koperkiewicz | LEGIONOVIA | |||||||||
Adrian Górny | DOLCAN II | |||||||||
Marcin Korkuć | DOLCAN II | |||||||||
Paweł Pytkowski | DOLCAN II | |||||||||
Adrian Wójcik | DOLCAN II | |||||||||
Maciej Tataj | DOLCAN II | |||||||||
Mariusz Kwiatkowski | DOLCAN II | |||||||||
Michał Trzaskowski | MAZUR II | |||||||||
Mariusz Kopka | MAZUR II | |||||||||
Damian Jakubik | MAZUR II | |||||||||
Maciej Dąbrowski | MAZUR II | |||||||||
Mateusz Żebrowski | MAZUR II | |||||||||
Piotr Trzaskowski | MAZUR II | |||||||||
Konrad Telakowiec | GWARDIA | |||||||||
Kamil Bereda | GWARDIA | |||||||||
Emil Rusek | GWARDIA | |||||||||
Konrad Szczepański | GWARDIA | |||||||||
Robert Kulesza | GWARDIA | |||||||||
Rafał Wargocki | OKS II | |||||||||
Przemysław Krogulec | OKS II | |||||||||
Patryk Kisiel | OKS II | |||||||||
Szymon Maliszewski | OKS II | |||||||||
Jakub Birecki | OKS II | |||||||||
Wojciech Borkowski | PROMNIK | |||||||||
Przemysław Poświata | PROMNIK | |||||||||
Grzegorz Wolski | PROMNIK | |||||||||
Daniel Wójcik | PROMNIK | |||||||||
Tomasz Baca | PROMNIK | |||||||||
Arkadiusz Kaniowski | WESOŁA | |||||||||
Paweł Kaniowski | WESOŁA | |||||||||
Michał Kucharczyk | WESOŁA | |||||||||
Jakub Gardziejewski | WESOŁA | |||||||||
Rafał Sosnowski | WESOŁA | |||||||||
Grzegorz Bajszczak | DRUKARZ | |||||||||
Artur Szleżanowski | DRUKARZ | |||||||||
Piotr Cygan | DRUKARZ | |||||||||
Maciej Kryśkiewicz | DRUKARZ | |||||||||
Mateusz Zalewski | BÓBR | |||||||||
Damian Wawryło | BÓBR | |||||||||
Bartosz Matejak | BÓBR | |||||||||
Konrad Wołosiewicz | BÓBR | |||||||||
Piotr Bąk | VICTORIA | |||||||||
Grzegorz Zaleski | VICTORIA | |||||||||
Zbigniew Dzięcioł | VICTORIA | |||||||||
Maciej Lament | VICTORIA | |||||||||
Adrian Koza | SOKÓŁ | |||||||||
Maciej Karpik | SOKÓŁ | |||||||||
Paweł Calak | SOKÓŁ | |||||||||
Szymon Salwin | SOKÓŁ | |||||||||
Krzysztof Romaszko | RADOŚĆ | |||||||||
Bartłomiej Jaroszewski | RADOŚĆ | |||||||||
Adam Zagórny | RADOŚĆ | |||||||||
Kamil Rosłon | MAZUR | |||||||||
Cezary Urbanowski | MAZUR | |||||||||
Karol Zawadka | WILGA | |||||||||
Aleksander Graff | JÓZEFOVIA |
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w XV kolejce (5-6.11)
prosze zmienić bo Drukarz powinien być na 4 miejscu a nie na 5 ponieważ bezpośrednią potyczke z legionovia wygrał 3:2 także DRUKARZ JEST NA 4 MIEJSCU. prosze o zmiane
Zachęcam do zapoznania się z wyjaśnieniem umieszczonym pod tabelą. Pozdrawiam.
to prosze zobaczyć na 90 minut jak jest. pozdrawiam
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 413, wczoraj: 146
ogółem: 5 477 861
statystyki szczegółowe