2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Za nami 14. seria gier w Lidze Okręgowej (gr. Warszawa I).
W najciekawszym meczu tej kolejki Wilga Garwolin zremisowała z Victorią Zerzeń - 3:3. Zespół z Borkowa bramkę na wagę jednego punktu zdobył w 5.minucie doliczonego czasu gry. Dla Wilgi kolejny, wyjazdowy remis oznacza stratę pozycji lidera.
Na czoło tabeli wskoczyła Józefovia Józefów, która bez problemów pokonała rezerwy OKS-u Otwock - 5:1.
Bramka znanego z boisk Ekstraklasy - Macieja Tataja - nie pomogła Dolcanowi II Ząbki w odniesieniu zwycięstwa w konfrontacji z Legionem Warszawa. Rezerwy I-ligowca zremisowały ze stołecznym zespołem - 2:2.
Rezerwy Mazura Karczew dość niespodziewanie pokonały, wyżej notowanego rywala, Bobra Tłuszcz - 1:0. Jedyna bramka w tym meczu padła w doliczonym czasie gry.
Aż 7:0 Legionovia II rozbiła Promnik Łaskarzew. Dla "Serbów" z Łaskarzewa był to 10. z rzędu mecz bez zwycięstwa.
Tylko tydzień przewodził klasyfikacji strzelców napastnik Legionu Warszawa - Sebastian Wąsowski. Snajper Legionu, który w minionej kolejce powiększył swoje konto bramkowe o jedno trafienie, ustąpił miejsca Danielowi Zdzieszyńskiemu (Józefovia Józefow). Zawodnik "Józy" ustrzelił hattricka w spotkaniu z OKS-em II i ponownie został najlepszym "golleadorem" ligi.
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem 14.kolejki w "Okręgówce".
(Więcej szczegółów w rozwinięciu)
XIV KOLEJKA | ||||||||||
(29-30.10) | ||||||||||
29 października (sobota) g. 11:00 Park Skaryszewski | Drukarz Warszawa | 2 | : | 1 | Mazur Radzymin | |||||
S.Groszek | P.Łupiński | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Chmiel | ||||||||||
Brenda | ||||||||||
Zakrzewski | ||||||||||
29 października (sobota) g. 11:00 Radość - Stadion | PKS Radość | 2 | : | 1 | KS Wesoła | |||||
B.Jaroszewski | P.Kaniowski | |||||||||
Sędziowie: | M.Boniec | |||||||||
Magdziak | ||||||||||
Sierajewski | ||||||||||
M.Przybysz | ||||||||||
29 października (sobota) g. 11:00 Racławicka - Stadion | Gwardia Warszawa | 1 | : | 1 | Sokół Serock | |||||
Ł.Glanowski | M.Karpik | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Merkwa | ||||||||||
M.Zaremba | ||||||||||
Gluba | ||||||||||
29 października (sobota) g. 15:00 Tłuszcz - Stadion | Bóbr Tłuszcz | 0 | : | 1 | Mazur II Karczew | |||||
D.Jakubik | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Formicki | ||||||||||
Kulesza | ||||||||||
Jeż | ||||||||||
30 października (niedziela) g. 11:00 Ząbki - Stadion | Dolcan II Ząbki | 2 | : | 2 | Legion Warszawa | |||||
M.Tataj | S.Wąsowski | |||||||||
Sędziowie: | P.Charzewski | P.Wilczewski | ||||||||
Doskocz | ||||||||||
Lubelski | ||||||||||
Gudyn | ||||||||||
30 października (niedziela) g. 12:00 Otwock - Stadion | OKS Start II Otwock | 1 | : | 5 | Józefovia Józefów | |||||
D.Bąk | A.Krupiński | |||||||||
Sędziowie: | M.Hyliński | |||||||||
Chmiel | D.Zdzieszyński | |||||||||
Dominiak | ||||||||||
Brenda | ||||||||||
30 października (niedziela) g. 12:30 Park Skaryszewski | Victoria Zerzeń | 3 | : | 3 | Wilga Garwolin | |||||
Ł.Rossa | Ł.Korgul | |||||||||
Sędziowie: | J.Pryjomski | J.Kajtowski | ||||||||
Szabat | ||||||||||
K.Wójcik | ||||||||||
R.Roguski | ||||||||||
30 października (niedziela) g. 14:00 Legionowo - Stadion | Legionovia II | 7 | : | 0 | Promnik Łaskarzew | |||||
M.Kopeć | ||||||||||
Sędziowie: | P.Wójcik | |||||||||
Formicki | K.Ziąbski | |||||||||
Kulesza | E.Łotowski | |||||||||
Zakrzewski | P.Madej | |||||||||
Łączna liczba bramek : 32 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 4,00 |
TABELA LIGI OKRĘGOWEJ (gr. Warszawa I)
1. | Józefovia Józefów | 14 | 43-12 | 34 | 1 Awans | |||||
2. | Wilga Garwolin | 14 | 46-17 | 34 | 1 Baraże | |||||
3. | Drukarz Warszawa | 14 | 43-25 | 29 | 1 | |||||
4. | Victoria Zerzeń | 14 | 35-24 | 29 | 1 | |||||
5. | PKS Radość | 14 | 33-26 | 27 | 0 | |||||
6. | Legionovia II | 14 | 45-24 | 26 | 0 | |||||
7. | Bóbr Tłuszcz | 14 | 20-18 | 21 | 0 | |||||
8. | Legion Warszawa | 14 | 37-31 | 20 | 0 | |||||
9. | Dolcan II Ząbki | 14 | 37-33 | 19 | 0 | |||||
10. | Sokół Serock | 14 | 35-27 | 17 | 0 | |||||
11. | Mazur II Karczew | 14 | 22-36 | 17 | 1 | |||||
12. | Gwardia Warszawa | 14 | 17-31 | 16 | 1 | |||||
13. | Promnik Łaskarzew | 14 | 22-43 | 8 | 0 | |||||
14. | KS Wesoła | 14 | 17-44 | 7 | 0 Spadek | |||||
15. | Mazur Radzymin | 14 | 21-50 | 7 | 0 Spadek | |||||
16. | OKS Start II Otwock | 14 | 17-59 | 7 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do IV ligi | ||||||||||
B - miejsce premiujące grą w barażach o IV ligę | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do A-klasy |
Uwaga!! Dla celów ustalania tabeli po poszczególnych kolejkach rozgrywek w trakcie sezonu, w przypadku równej liczby punktów przez drużyny, zastosowanie mają: 1) w przypadku rozegrania wszystkich spotkań między drużynami (mecz i rewanż) kolejno: a) liczba punktów w meczach pomiędzy tymi drużynami, b) korzystniejsza różnica bramek, c) większa liczba zdobytych bramek w spotkaniach tych drużyn, d) większa liczba bramek zdobytych w całym sezonie; 2) w przypadku nierozegrania wszystkich spotkań między drużynami (mecz i rewanż) kolejno: a) korzystniejsza różnica bramek, b) większa liczba bramek zdobytych w całym sezonie
Klasyfikacja strzelców:
18 | Daniel Zdzieszyński | JÓZEFOVIA | ( + 3 ) | |||||||
17 | Sebastian Wąsowski | LEGION | ( + 1 ) | |||||||
12 | Kamil Suchocki | MAZUR | ||||||||
11 | Karol Ziąbski | LEGIONOVIA | ( + 3 ) | |||||||
Jacek Kajtowski | WILGA | ( + 1 ) | ||||||||
10 | Dominik Dukalski | RADOŚĆ | ||||||||
Piotr Piorun | WILGA | |||||||||
9 | Sebastian Groszek | DRUKARZ | ( + 2 ) | |||||||
Grzegorz Pytko | DRUKARZ | |||||||||
8 | Łukasz Rossa | VICTORIA | ( + 1 ) | |||||||
Michał Kowalski | VICTORIA | |||||||||
7 | Norbert Smyk | SOKÓŁ | ||||||||
6 | Emil Łotowski | LEGIONOVIA | ( + 1 ) | |||||||
Kazimierz Grotte | SOKÓŁ | |||||||||
Sebastian Ściechowicz | SOKÓŁ | |||||||||
Kamil Kucharski | JÓZEFOVIA | |||||||||
Robert Warakomski | JÓZEFOVIA | |||||||||
Rafał Wielądek | DOLCAN II | |||||||||
5 | Łukasz Korgul | WILGA | ( + 2 ) | |||||||
Paweł Madej | LEGIONOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Adam Krupiński | JÓZEFOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Wołowicz | DRUKARZ | |||||||||
Artur Langier | DRUKARZ | |||||||||
Krzysztof Białkowski | WESOŁA | |||||||||
Marcin Mańko | DOLCAN II | |||||||||
Marcin Wojciechowski | MAZUR II | |||||||||
Igor Mińkowski | GWARDIA | |||||||||
4 | Piotr Charzewski | DOLCAN II | ( + 1 ) | |||||||
Paweł Łupiński | MAZUR | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Wójcik | LEGIONOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Michał Lementowicz | DOLCAN II | |||||||||
Jakub Łotowski | LEGIONOVIA | |||||||||
Michał Knajdrowski | DRUKARZ | |||||||||
Daniel Iwan | RADOŚĆ | |||||||||
Tomasz Sielski | MAZUR II | |||||||||
Patryk Babańczyk | BÓBR | |||||||||
Robert Nowak | WESOŁA | |||||||||
Jakub Witkowski | OKS II | |||||||||
Michał Charzyński | VICTORIA | |||||||||
Marcin Zgórzak | GWARDIA | |||||||||
Dominik Radzewicz | LEGION | |||||||||
3 | Jacek Pryjomski | VICTORIA | ( + 2 ) | |||||||
Mariusz Boniec | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Krzysztof Jankowski | PROMNIK | |||||||||
Dariusz Winek | PROMNIK | |||||||||
Daniel Paziewski | PROMNIK | |||||||||
Grzegorz Opieka | PROMNIK | |||||||||
Kamil Kurach | PROMNIK | |||||||||
Piotr Baranowski | WILGA | |||||||||
Mateusz Leszek | WILGA | |||||||||
Rafał Goławski | WILGA | |||||||||
Patryk Koziara | DOLCAN II | |||||||||
Michał Zapaśnik | DOLCAN II | |||||||||
Karol Siara | VICTORIA | |||||||||
Michał Konopka | VICTORIA | |||||||||
Arkadiusz Milewski | RADOŚĆ | |||||||||
Andrzej Kociński | RADOŚĆ | |||||||||
Piotr Żegliński | LEGION | |||||||||
Piotr Kieliszczyk | LEGION | |||||||||
Artur Kowalczyk | OKS II | |||||||||
Mateusz Powałka | OKS II | |||||||||
Łukasz Sasin | BÓBR | |||||||||
Paweł Dzięcioł | BÓBR | |||||||||
Jakub Lewicki | DRUKARZ | |||||||||
Paweł Badenko | SOKÓŁ | |||||||||
Karol Kowalik | WESOŁA | |||||||||
Piotr Białek | JÓZEFOVIA | |||||||||
2 | Łukasz Glanowski | GWARDIA | ( + 1 ) | |||||||
Patryk Wilczewski | LEGION | ( + 1 ) | ||||||||
Damian Bąk | OKS II | ( + 1 ) | ||||||||
Michał Hyliński | JÓZEFOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Krzysztof Szymański | SOKÓŁ | |||||||||
Tomasz Luks | SOKÓŁ | |||||||||
Bartosz Szydłowski | SOKÓŁ | |||||||||
Adam Zych | SOKÓŁ | |||||||||
Janusz Lasecki | RADOŚĆ | |||||||||
Marcin Skrzyński | RADOŚĆ | |||||||||
Konrad Kryśkiewicz | RADOŚĆ | |||||||||
Mariusz Jesiotr | MAZUR II | |||||||||
Cezary Słocki | MAZUR II | |||||||||
Mateusz Bobis | MAZUR II | |||||||||
Paweł Broniszewski | LEGIONOVIA | |||||||||
Wojciech Jaworski | LEGIONOVIA | |||||||||
Ifeanyi Uwadizu | LEGIONOVIA | |||||||||
Daniel Bogusz | WILGA | |||||||||
Arkadiusz Zalewski | WILGA | |||||||||
Jakub Ochnik | WILGA | |||||||||
Radosław Bembenkowski | BÓBR | |||||||||
Adrian Dąbrowski | BÓBR | |||||||||
Konrad Bylak | BÓBR | |||||||||
Paweł Głowacki | DOLCAN II | |||||||||
Maciej Krawczyk | DOLCAN II | |||||||||
Grzegorz Korycki | PROMNIK | |||||||||
Paweł Podwysocki | VICTORIA | |||||||||
Bartłomiej Mikulski | LEGION | |||||||||
Robert Rokicki | JÓZEFOVIA | |||||||||
Michał Więckowski | DRUKARZ | |||||||||
Piotr Augustyniak | MAZUR | |||||||||
1 | Maciej Tataj | DOLCAN II | ( + 1 ) | |||||||
Bartłomiej Jaroszewski | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Paweł Kaniowski | WESOŁA | ( + 1 ) | ||||||||
Maciej Karpik | SOKÓŁ | ( + 1 ) | ||||||||
Damian Jakubik | MAZUR II | ( + 1 ) | ||||||||
Michał Kopeć | LEGIONOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Tomasz Pietrasiński | LEGION | |||||||||
Mateusz Biljenko | LEGION | |||||||||
Łukasz Gubała | LEGION | |||||||||
Paweł Oleszczuk | LEGION | |||||||||
Sebastian Galiński | LEGION | |||||||||
Robert Gozdowski | LEGION | |||||||||
Mariusz Zaranek | LEGIONOVIA | |||||||||
Łukasz Barankiewicz | LEGIONOVIA | |||||||||
Hubert Koński | LEGIONOVIA | |||||||||
Patryk Kalinowski | LEGIONOVIA | |||||||||
Przemysław Wysocki | LEGIONOVIA | |||||||||
Bartosz Koperkiewicz | LEGIONOVIA | |||||||||
Konrad Telakowiec | GWARDIA | |||||||||
Kamil Bereda | GWARDIA | |||||||||
Emil Rusek | GWARDIA | |||||||||
Konrad Szczepański | GWARDIA | |||||||||
Robert Kulesza | GWARDIA | |||||||||
Grzegorz Brzeski | GWARDIA | |||||||||
Rafał Wargocki | OKS II | |||||||||
Przemysław Krogulec | OKS II | |||||||||
Patryk Kisiel | OKS II | |||||||||
Szymon Maliszewski | OKS II | |||||||||
Jakub Birecki | OKS II | |||||||||
Piotr Markowski | DRUKARZ | |||||||||
Artur Szleżanowski | DRUKARZ | |||||||||
Maciej Kryśkiewicz | DRUKARZ | |||||||||
Piotr Cygan | DRUKARZ | |||||||||
Grzegorz Bajszczak | DRUKARZ | |||||||||
Michał Trzaskowski | MAZUR II | |||||||||
Piotr Trzaskowski | MAZUR II | |||||||||
Mariusz Kopka | MAZUR II | |||||||||
Maciej Dąbrowski | MAZUR II | |||||||||
Mateusz Żebrowski | MAZUR II | |||||||||
Mariusz Kwiatkowski | DOLCAN II | |||||||||
Marcin Korkuć | DOLCAN II | |||||||||
Paweł Pytkowski | DOLCAN II | |||||||||
Adrian Górny | DOLCAN II | |||||||||
Adrian Wójcik | DOLCAN II | |||||||||
Wojciech Borkowski | PROMNIK | |||||||||
Przemysław Poświata | PROMNIK | |||||||||
Grzegorz Wolski | PROMNIK | |||||||||
Daniel Wójcik | PROMNIK | |||||||||
Tomasz Baca | PROMNIK | |||||||||
Arkadiusz Kaniowski | WESOŁA | |||||||||
Michał Kucharczyk | WESOŁA | |||||||||
Jakub Gardziejewski | WESOŁA | |||||||||
Rafał Sosnowski | WESOŁA | |||||||||
Mateusz Zalewski | BÓBR | |||||||||
Damian Wawryło | BÓBR | |||||||||
Bartosz Matejak | BÓBR | |||||||||
Konrad Wołosiewicz | BÓBR | |||||||||
Piotr Bąk | VICTORIA | |||||||||
Grzegorz Zaleski | VICTORIA | |||||||||
Zbigniew Dzięcioł | VICTORIA | |||||||||
Maciej Lament | VICTORIA | |||||||||
Adrian Koza | SOKÓŁ | |||||||||
Paweł Calak | SOKÓŁ | |||||||||
Szymon Salwin | SOKÓŁ | |||||||||
Krzysztof Romaszko | RADOŚĆ | |||||||||
Adam Zagórny | RADOŚĆ | |||||||||
Kamil Zawadka | WILGA | |||||||||
Karol Zawadka | WILGA | |||||||||
Kamil Rosłon | MAZUR | |||||||||
Cezary Urbanowski | MAZUR | |||||||||
Aleksander Graff | JÓZEFOVIA |
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w XIV kolejce (29-30.10)
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 65, wczoraj: 439
ogółem: 5 477 952
statystyki szczegółowe