2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
W drugiej grupie warszawskiej A-klasy została rozegrana 7.kolejka. W hicie kolejki CKKS Sokół pokonał AON Rembertów - 3:1. Dobrą formę potwierdziły Grom Lipowo i Fenix Siennica. Obydwa zespoły odniosły pewne zwycięstwa, aplikując swoim rywalom po cztery bramki.
W klasyfikacji strzelców bez większych zmian. Żaden z "topowych" snajperów nie zdołał powiększyć swojego konta bramkowego. Wciąż na czele znajduje się napastnik KS-u Puznówka - Daniel Celiński, który o jedną bramkę wyprzedza Adama Bassinę Djato z Gromu Lipowo.
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem weekendowych gier w "Serie A"
(Więcej szczegółów w rozwinięciu)
VII KOLEJKA | ||||||||||
(01-02.10) | ||||||||||
1 października (sobota) g. 11:00 Otwock - Stadion | Vulcan Wólka Mlądzka | 1 | : | 2 | Wisła Dziecinów | |||||
Ł.Konowrocki | D.Młynarczyk | |||||||||
Sędziowie: | M.Hawryluk | |||||||||
P.Lewandowski | ||||||||||
Paczuski | ||||||||||
Sadowski | ||||||||||
1 października (sobota) g. 16:00 Pilawa - Stadion | Burza Pilawa | 2 | : | 1 | Józefovia II Józefów | |||||
A.Piętka | M.Napieraj | |||||||||
Sędziowie: | M.Piętka | |||||||||
Ściseł | ||||||||||
P.Lewandowski | ||||||||||
Sadowski | ||||||||||
1 października (sobota) g. 16:00 Mrozy - Stadion | Watra Mrozy | 0 | : | 4 | Grom Lipowo | |||||
K.Janowicz | ||||||||||
Sędziowie: | T.Cichy | |||||||||
G.Borkowski | M.Adamkiewicz | |||||||||
Rogala | ||||||||||
Pieniążek | ||||||||||
1 października (sobota) g. 16:00 Rembertów - Stadion | AON Rembertów | 1 | : | 3 | CKKS Sokół | |||||
P.Kowalski | D.Dąbrowski | |||||||||
Sędziowie: | A.Święch | |||||||||
Gnyla | ||||||||||
Suchenek | ||||||||||
M.Paszkowski | ||||||||||
2 października (niedziela) g. 15:00 Maciejowice - Stadion | Wisła Maciejowice | 1 | : | 4 | Fenix Siennica | |||||
P.Krogulec | D.Osica | |||||||||
Sędziowie: | K.Pawlak | |||||||||
Gnyla | S.Krupa | |||||||||
Więsik | ||||||||||
Rogala | ||||||||||
2 października (niedziela) g. 16:00 Trąbki - Stadion | KS Puznówka | 0 | : | 0 | Bór Regut | |||||
Sędziowie: | ||||||||||
Bieniek | ||||||||||
Zakrzewski | ||||||||||
P.Zaremba | ||||||||||
2 października (niedziela) g. 16:00 Radość - Stadion | PKS II Radość | 0 | : | 1 | Advit Wiązowna | |||||
A.Zapaśnik | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Jędrzejewski | ||||||||||
Paczuski | ||||||||||
Przepióra | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 20 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 2,86 |
TABELA A-KLASY (gr. Warszawa II)
1. | Grom Lipowo | 6 | 24-5 | 15 | 0 Awans | |||||
2. | CKKS Sokół | 7 | 21-10 | 15 | 1 Awans | |||||
3. | Advit Wiązowna | 7 | 17-11 | 14 | 1 | |||||
4. | Fenix Siennica | 7 | 19-14 | 13 | 2 | |||||
5. | AON Rembertów | 7 | 18-10 | 12 | 3 | |||||
6. | Burza Pilawa | 6 | 9-7 | 11 | 2 | |||||
7. | Vulcan W. M. | 7 | 19-12 | 10 | 2 | |||||
8. | Wisła Dziecinów | 7 | 12-13 | 10 | 2 | |||||
9. | Bór Regut | 7 | 7-13 | 10 | 2 | |||||
10. | Watra Mrozy | 7 | 10-13 | 7 | 1 | |||||
11. | PKS II Radość | 7 | 15-19 | 6 | 0 | |||||
12. | Józefovia II | 7 | 10-17 | 6 | 0 | |||||
13. | Wisła Maciejowice | 7 | 9-30 | 6 | 0 | |||||
14. | KS 1996 Puznówka | 7 | 15-31 | 4 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do LO | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do B-klasy |
Klasyfikacja strzelców:
9 | Daniel Celiński | PUZNÓWKA | ||||||||
8 | Adam Bassina Djato | GROM | ||||||||
6 | Dominik Dąbrowski | CKKS | ( + 2 ) | |||||||
Radosław Rębkowski | CKKS | |||||||||
5 | Andrzej Dróżdż | FENIX | ||||||||
Daniel Wasil | FENIX | |||||||||
Kamil Kowalski | VULCAN | |||||||||
Michał Aleksandrowicz | AON | |||||||||
4 | Paweł Krogulec | WISŁA | ( + 1 ) | |||||||
Konrad Pawlak | FENIX | ( + 2 ) | ||||||||
Maciej Uzarski | ADVIT | |||||||||
Tomasz Witan | JÓZA II | |||||||||
3 | Tomasz Cichy | GROM | ( + 2 ) | |||||||
Piotr Kurek | VULCAN | |||||||||
Kamil Konowrocki | VULCAN | |||||||||
Kamil Marczak | VULCAN | |||||||||
Marcin Nowacki | RADOŚĆ II | |||||||||
Bartosz Godlewski | RADOŚĆ II | |||||||||
Grzegorz Dybcio | AON | |||||||||
Adam Bogdański | AON | |||||||||
Kamil Piętka | CKKS | |||||||||
Daniel Grabowski | WATRA | |||||||||
Denis Dobrowolski | BURZA | |||||||||
2 | Arkadiusz Zapaśnik | ADVIT | ( + 1 ) | |||||||
Adrian Święch | CKKS | ( + 1 ) | ||||||||
Mateusz Piętka | BURZA | ( + 1 ) | ||||||||
Paweł Grzelak | PUZNÓWKA | |||||||||
Łukasz Szczepek | PUZNÓWKA | |||||||||
Kamil Foryś | PUZNÓWKA | |||||||||
Maciej Urbanek | ADVIT | |||||||||
Piotr Szulawski | ADVIT | |||||||||
Łukasz Wojtasiński | ADVIT | |||||||||
Piotr Wasążnik | DZIECINÓW | |||||||||
Marcin Kwiatkowski Jr. | DZIECINÓW | |||||||||
Paweł Młynarczyk | DZIECINÓW | |||||||||
Damian Borowski | GROM | |||||||||
Jakub Markuszewski | GROM | |||||||||
Sebastian Michałek | BÓR | |||||||||
Piotr Zawada | BÓR | |||||||||
Krzysztof Czarnota | AON | |||||||||
Krzysztof Włodarczyk | AON | |||||||||
Rafał Kielak | WATRA | |||||||||
Michał Cegiełka | WATRA | |||||||||
Jarosław Krawczyk | VULCAN | |||||||||
Dawid Matak | FENIX | |||||||||
Robert Winek | BURZA | |||||||||
1 | Kamil Janowicz | GROM | ( + 1 ) | |||||||
Marcin Adamkiewicz | GROM | ( + 1 ) | ||||||||
Maciej Hawryluk | DZIECINÓW | ( + 1 ) | ||||||||
Dariusz Młynarczyk | DZIECINÓW | ( + 1 ) | ||||||||
Szymon Krupa | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Dariusz Osica | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Adrian Piętka | BURZA | ( + 1 ) | ||||||||
Maciej Napieraj | JÓZA II | ( + 1 ) | ||||||||
Łukasz Konowrocki | VULCAN | ( + 1 ) | ||||||||
Paweł Kowalski | AON | ( + 1 ) | ||||||||
Patryk Wolski | RADOŚĆ II | |||||||||
Daniel Urbanowicz | RADOŚĆ II | |||||||||
Maciej Niemczyk | RADOŚĆ II | |||||||||
Adam Janeczek | RADOŚĆ II | |||||||||
Jerzy Pędich | RADOŚĆ II | |||||||||
Konrad Kryśkiewicz | RADOŚĆ II | |||||||||
Wojciech Dąbrowski | RADOŚĆ II | |||||||||
Arkadiusz Milewski | RADOŚĆ II | |||||||||
Damian Wolski | RADOŚĆ II | |||||||||
Maciej Bujniak | GROM | |||||||||
Marcin Fronczak | GROM | |||||||||
Bartosz Koczur | GROM | |||||||||
Jakub Lipa | GROM | |||||||||
Rafał Radomski | GROM | |||||||||
Maciej Osiński | GROM | |||||||||
Robert Włodarczyk | WISŁA | |||||||||
Marcin Mańkowski | WISŁA | |||||||||
Damian Grylak | WISŁA | |||||||||
Adrian Misiak | WISŁA | |||||||||
Rafał Sitnik | WISŁA | |||||||||
Patryk Bieńkowski | JÓZA II | |||||||||
Piotr Białek | JÓZA II | |||||||||
Tomasz Kozłowski | JÓZA II | |||||||||
Mateusz Szymański | JÓZA II | |||||||||
Marcin Hrycajewski | JÓZA II | |||||||||
Adrian Reda | ADVIT | |||||||||
Przemysław Lis | ADVIT | |||||||||
Mariusz Zegarek | ADVIT | |||||||||
Łukasz Hendzel | ADVIT | |||||||||
Mariusz Miernicki | WATRA | |||||||||
Daniel Sulej | WATRA | |||||||||
Daniel Grabowski | WATRA | |||||||||
Marcin Wasiński | CKKS | |||||||||
Grzegorz Laskus | CKKS | |||||||||
Artur Wójcik | CKKS | |||||||||
Marcin Struski | BÓR | |||||||||
Arkadiusz Adamczyk | BÓR | |||||||||
Tomasz Grzesiński | BÓR | |||||||||
Adam Lubański | AON | |||||||||
Jacek Mierzejewski | AON | |||||||||
Michał Seler | VULCAN | |||||||||
Krzysztof Majewski | VULCAN | |||||||||
Dominik Śledź | BURZA | |||||||||
Rafał Matak | FENIX | |||||||||
Sławomir Gaj | DZIECINÓW |
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w VII kolejce (01-02.10)
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 434, wczoraj: 439
ogółem: 5 478 321
statystyki szczegółowe