2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
W dniu wczorajszym została rozegrana 8. seria gier w Lidze Okręgowej (gr. Warszawa I).
Po środowych spotkaniach doszło do zmiany lidera tabeli. Wilga Garwolin, czyli zespół prowadzący w lidze od początku sezonu, zremisowała w Serocku z Sokołem (2:2) i spadła na drugą pozycję. Remis podopiecznych trenera Jacka Paśnika wykorzystała Józefovia Józefów, która wysoko pokonała Legion Warszawa, dzięki czemu wskoczyła na czoło tabeli.
Dużo emocji dostarczyło spotkanie w Legionowie, gdzie Legionovia II podejmowała Victorię Zerzeń. Goście od 5.minuty musieli sobie radzić bez nominalnego bramkarza, który nabawił się kontuzji. W jego miejsce między słupki wszedł zawodnik z pola. Nowy golkiper spisywał się bardzo dobrze i kilkakrotnie uchronił swój zespół od straty bramki. Wprawdzie na początku drugiej odsłony zmuszony był wyciągnąć piłkę z siatki. Jednak jego koledzy potrafili odrobić straty i w doliczonym czasie gry zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
Nowym liderem klasyfikacji strzelców został Daniel Zdzieszyński (Józefovia Józefów). Były napastnik PKS-u w wygranym meczu swojej drużyny zdobył cztery bramki i wyprzedził dotychczasowego najlepszego snajpera ligi Piotra Pioruna (Wilga Garwolin), który w tej kolejce nie zdołał wpisać się na listę strzelców.
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem 8.kolejki w "Okręgówce".
(Więcej szczegółów w rozwinięciu)
VIII KOLEJKA | ||||||||||
(28.09) | ||||||||||
28 września (środa) g. 15:00 Tłuszcz - Stadion | Bóbr Tłuszcz | 2 | : | 0 | Drukarz Warszawa | |||||
K.Wołosiewicz | ||||||||||
Sędziowie: | Ł.Sasin | |||||||||
Rupniewski | ||||||||||
Żuber | ||||||||||
S.Kowalczyk | ||||||||||
28 września (środa) g. 16:00 Radzymin - Stadion | Dolcan II Ząbki | 5 | : | 1 | Mazur Radzymin | |||||
P.Koziara | C.Urbanowski | |||||||||
Sędziowie: | R.Wielądek | |||||||||
K.Sawicki | M.Mańko | |||||||||
Dominiak | P.Głowacki | |||||||||
Betcher | ||||||||||
28 września (środa) g. 16:00 Karczew - Stadion | Mazur II Karczew | 4 | : | 0 | KS Wesoła | |||||
C.Słocki | ||||||||||
Sędziowie: | K.Sielski | |||||||||
Kmita | M.Trzaskowski | |||||||||
Rogala | M.Dąbrowski | |||||||||
P.Przybysz | ||||||||||
28 września (środa) g. 16:00 Radość - Stadion | PKS Radość | 2 | : | 0 | OKS Start II Otwock | |||||
A.Milewski | ||||||||||
Sędziowie: | K.Romaszko | |||||||||
Kuźnik | ||||||||||
Więsik | ||||||||||
Gluba | ||||||||||
28 września (środa) g. 16:00 Tarchomin - Stadion | Legion Warszawa | 0 | : | 5 | Józefovia Józefów | |||||
D.Zdzieszyński | ||||||||||
Sędziowie: | R.Rokicki | |||||||||
Radziszewski | ||||||||||
J.Franiewski | ||||||||||
Golonka | ||||||||||
28 września (środa) g. 16:00 Racławicka - Stadion | Gwardia Warszawa | 1 | : | 0 | Promnik Łaskarzew | |||||
Ł.Glanowski | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Magdziak | ||||||||||
M.Przybysz | ||||||||||
Rowicki | ||||||||||
28 września (środa) g. 19:00 Serock - Stadion | Sokół Serock | 2 | : | 2 | Wilga Garwolin | |||||
N.Smyk | D.Bogusz | |||||||||
Sędziowie: | J.Ochnik | |||||||||
Szwarc | ||||||||||
Lubelski | ||||||||||
Cieśliński | ||||||||||
28 września (środa) g. 19:00 Legionowo - Stadion | Legionovia II | 1 | : | 2 | Victoria Zerzeń | |||||
E.Łotowski | M.Kowalski | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Ciecierski | ||||||||||
Gawroński | ||||||||||
Wroński | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 27 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 3,38 |
TABELA LIGI OKRĘGOWEJ (gr. Warszawa I)
1. | Józefovia Józefów | 8 | 25-3 | 21 | 1 Awans | |||||
2. | Wilga Garwolin | 8 | 28-9 | 20 | 1 Baraże | |||||
3. | PKS Radość | 8 | 22-11 | 20 | 0 | |||||
4. | Victoria Zerzeń | 8 | 17-14 | 16 | 2 | |||||
5. | Legionovia II | 8 | 22-14 | 14 | 1 | |||||
6. | Bóbr Tłuszcz | 8 | 11-8 | 13 | 2 | |||||
7. | Drukarz Warszawa | 8 | 18-17 | 13 | 2 | |||||
8. | Dolcan II Ząbki | 8 | 24-18 | 12 | 1 | |||||
9. | Legion Warszawa | 8 | 21-21 | 10 | 2 | |||||
10. | Mazur II Karczew | 8 | 14-17 | 8 | 3 | |||||
11. | Gwardia Warszawa | 8 | 9-18 | 8 | 3 | |||||
12. | Promnik Łaskarzew | 8 | 14-19 | 7 | 2 | |||||
13. | Mazur Radzymin | 8 | 14-27 | 7 | 2 | |||||
14. | Sokół Serock | 8 | 19-20 | 6 | 2 Spadek | |||||
15. | KS Wesoła | 8 | 7-22 | 4 | 0 Spadek | |||||
16. | OKS Start II Otwock | 8 | 6-34 | 3 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do IV ligi | ||||||||||
B - miejsce premiujące grą w barażach o IV ligę | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do A-klasy |
Klasyfikacja strzelców:
11 | Daniel Zdzieszyński | JÓZEFOVIA | ( + 4 ) | |||||||
8 | Piotr Piorun | WILGA | ||||||||
7 | Sebastian Wąsowski | LEGION | ||||||||
6 | Rafał Wielądek | DOLCAN II | ( + 1 ) | |||||||
Kamil Suchocki | MAZUR | |||||||||
5 | Michał Kowalski | VICTORIA | ( + 2 ) | |||||||
Dominik Dukalski | RADOŚĆ | |||||||||
Jacek Kajtowski | WILGA | |||||||||
Sebastian Groszek | DRUKARZ | |||||||||
Karol Ziąbski | LEGIONOVIA | |||||||||
4 | Marcin Mańko | DOLCAN II | ( + 1 ) | |||||||
Norbert Smyk | SOKÓŁ | ( + 2 ) | ||||||||
Kamil Kucharski | JÓZEFOVIA | |||||||||
Grzegorz Pytko | DRUKARZ | |||||||||
Paweł Madej | LEGIONOVIA | |||||||||
Łukasz Rossa | VICTORIA | |||||||||
Kazimierz Grotte | SOKÓŁ | |||||||||
Dominik Radzewicz | LEGION | |||||||||
3 | Patryk Koziara | DOLCAN II | ( + 2 ) | |||||||
Igor Mińkowski | GWARDIA | |||||||||
Marcin Zgórzak | GWARDIA | |||||||||
Sebastian Ściechowicz | SOKÓŁ | |||||||||
Paweł Badenko | SOKÓŁ | |||||||||
Grzegorz Opieka | PROMNIK | |||||||||
Dariusz Winek | PROMNIK | |||||||||
Daniel Iwan | RADOŚĆ | |||||||||
Andrzej Kociński | RADOŚĆ | |||||||||
Mateusz Leszek | WILGA | |||||||||
Rafał Goławski | WILGA | |||||||||
Paweł Dzięcioł | BÓBR | |||||||||
Karol Kowalik | WESOŁA | |||||||||
Artur Kowalczyk | OKS II | |||||||||
Marcin Wojciechowski | MAZUR II | |||||||||
Paweł Łupiński | MAZUR | |||||||||
2 | Paweł Głowacki | DOLCAN II | ( + 1 ) | |||||||
Arkadiusz Milewski | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Robert Rokicki | JÓZEFOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Emil Łotowski | LEGIONOVIA | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Białek | JÓZEFOVIA | |||||||||
Adam Krupiński | JÓZEFOVIA | |||||||||
Robert Warakomski | JÓZEFOVIA | |||||||||
Wojciech Jaworski | LEGIONOVIA | |||||||||
Paweł Broniszewski | LEGIONOVIA | |||||||||
Jakub Łotowski | LEGIONOVIA | |||||||||
Piotr Wołowicz | DRUKARZ | |||||||||
Michał Knajdrowski | DRUKARZ | |||||||||
Artur Langier | DRUKARZ | |||||||||
Arkadiusz Zalewski | WILGA | |||||||||
Łukasz Korgul | WILGA | |||||||||
Piotr Baranowski | WILGA | |||||||||
Kamil Kurach | PROMNIK | |||||||||
Daniel Paziewski | PROMNIK | |||||||||
Konrad Kryśkiewicz | RADOŚĆ | |||||||||
Marcin Skrzyński | RADOŚĆ | |||||||||
Mariusz Jesiotr | MAZUR II | |||||||||
Mateusz Bobis | MAZUR II | |||||||||
Adrian Dąbrowski | BÓBR | |||||||||
Radosław Bembenkowski | BÓBR | |||||||||
Maciej Krawczyk | DOLCAN II | |||||||||
Michał Lementowicz | DOLCAN II | |||||||||
Krzysztof Szymański | SOKÓŁ | |||||||||
Robert Nowak | WESOŁA | |||||||||
Piotr Kieliszczyk | LEGION | |||||||||
Karol Siara | VICTORIA | |||||||||
Piotr Augustyniak | MAZUR | |||||||||
1 | Konrad Wołosiewicz | BÓBR | ( + 1 ) | |||||||
Lukasz Sasin | BÓBR | ( + 1 ) | ||||||||
Cezary Urbanowski | MAZUR | ( + 1 ) | ||||||||
Cezary Słocki | MAZUR II | ( + 1 ) | ||||||||
Kazimierz Sielski | MAZUR II | ( + 1 ) | ||||||||
Michał Trzakowski | MAZUR II | ( + 1 ) | ||||||||
Maciej Dąbrowski | MAZUR II | ( + 1 ) | ||||||||
Krzysztof Romaszko | RADOŚĆ | ( + 1 ) | ||||||||
Łukasz Glanowski | GWARDIA | ( + 1 ) | ||||||||
Daniel Bogusz | WILGA | ( + 1 ) | ||||||||
Jakub Ochnik | WILGA | ( + 1 ) | ||||||||
Tomasz Pietrasiński | LEGION | |||||||||
Łukasz Gubała | LEGION | |||||||||
Patryk Wilczewski | LEGION | |||||||||
Paweł Oleszczuk | LEGION | |||||||||
Sebastian Galiński | LEGION | |||||||||
Robert Gozdowski | LEGION | |||||||||
Bartłomiej Mikulski | LEGION | |||||||||
Piotr Żegliński | LEGION | |||||||||
Michał Charzyński | VICTORIA | |||||||||
Michał Konopka | VICTORIA | |||||||||
Zbigniew Dzięcioł | VICTORIA | |||||||||
Piotr Bąk | VICTORIA | |||||||||
Paweł Podwysocki | VICTORIA | |||||||||
Maciej Lament | VICTORIA | |||||||||
Łukasz Barankiewicz | LEGIONOVIA | |||||||||
Patryk Kalinowski | LEGIONOVIA | |||||||||
Piotr Wójcik | LEGIONOVIA | |||||||||
Przemysław Wysocki | LEGIONOVIA | |||||||||
Adrian Wójcik | DOLCAN II | |||||||||
Bartłomiej Salak | DOLCAN II | |||||||||
Piotr Charzewski | DOLCAN II | |||||||||
Paweł Pytkowski | DOLCAN II | |||||||||
Tomasz Baca | PROMNIK | |||||||||
Grzegorz Korycki | PROMNIK | |||||||||
Krzysztof Jankowski | PROMNIK | |||||||||
Wojciech Borkowski | PROMNIK | |||||||||
Mariusz Boniec | RADOŚĆ | |||||||||
Janusz Lasecki | RADOŚĆ | |||||||||
Adam Zagórny | RADOŚĆ | |||||||||
Szymon Salwin | SOKÓŁ | |||||||||
Tomasz Luks | SOKÓŁ | |||||||||
Bartosz Szydłowski | SOKÓŁ | |||||||||
Damian Bąk | OKS II | |||||||||
Patryk Kisiel | OKS II | |||||||||
Rafał Wargocki | OKS II | |||||||||
Mariusz Kopka | MAZUR II | |||||||||
Tomasz Sielski | MAZUR II | |||||||||
Mateusz Żebrowski | MAZUR II | |||||||||
Artur Szleżanowski | DRUKARZ | |||||||||
Piotr Cygan | DRUKARZ | |||||||||
Piotr Markowski | DRUKARZ | |||||||||
Michał Hyliński | JÓZEFOVIA | |||||||||
Aleksander Graff | JÓZEFOVIA | |||||||||
Emil Rusek | GWARDIA | |||||||||
Robert Kulesza | GWARDIA | |||||||||
Patryk Babańczyk | BÓBR | |||||||||
Bartosz Matejak | BÓBR | |||||||||
Arkadiusz Kaniowski | WESOŁA | |||||||||
Michał Kucharczyk | WESOŁA | |||||||||
Karol Zawadka | WILGA | |||||||||
Kamil Rosłon | MAZUR |
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w VIII kolejce (28.09)
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 121, wczoraj: 341
ogółem: 5 486 222
statystyki szczegółowe