2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
W drugiej grupie warszawskiej A-klasy została rozegrana 6.kolejka. W jej trakcie odbyło się 6 spotkań. Mecz Gromu Lipowo z Burzą Pilawa został przełożony.
Na czoło klasyfikacji strzelców ponownie wysunął się napastnik KS-u Puznówka - Daniel Celiński, który zdobył jedyną bramkę dla swojego zespołu w przegranym meczu z CKKS-em Sokół.
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem weekendowych gier w "Serie A"
(Więcej szczegółów w rozwinięciu)
VI KOLEJKA | ||||||||||
(24-25.09) | ||||||||||
5 października (środa) g. 16:00 Miętne - Stadion | Grom Lipowo | : | Burza Pilawa | |||||||
MECZ | ||||||||||
Sędziowie: | PRZEŁOŻONY | |||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
NN | ||||||||||
24 września (sobota) g. 15:30 Dziecinów - Stadion | Wisła Dziecinów | 1 | : | 1 | Watra Mrozy | |||||
P.Wasążnik | M.Cegiełka | |||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Pieniek | ||||||||||
Odziemek | ||||||||||
M.Pułapa | ||||||||||
24 września (sobota) g. 16:00 Józefów - Stadion | Józefovia II Józefów | 2 | : | 1 | PKS II Radość | |||||
M.Szymański | M.Niemczyk | |||||||||
Sędziowie: | M.Hrycajewski | |||||||||
Kinkel | ||||||||||
Ciulkin | ||||||||||
M.Przybysz | ||||||||||
24 września (sobota) g. 16:00 Wiązowna - Stadion | Advit Wiązowna | 3 | : | 2 | Wisła Maciejowice | |||||
M.Uzarski | P.Krogulec | |||||||||
Sędziowie: | A.Zapaśnik | |||||||||
Gnyla | ||||||||||
P.Przybysz | ||||||||||
Rogala | ||||||||||
24 września (sobota) g. 16:00 Regut - Stadion | Bór Regut | 2 | : | 1 | Vulcan Wólka Mlądzka | |||||
M.Struski | K.Kowalski | |||||||||
Sędziowie: | P.Zawada | |||||||||
Sękowski | ||||||||||
Chlipała | ||||||||||
Piątkowski-Zajec | ||||||||||
25 września (niedziela) g. 16:00 Celestynów - Lasek | CKKS Sokół | 7 | : | 1 | KS Puznówka | |||||
D.Dąbrowski | D.Celiński | |||||||||
Sędziowie: | K.Piętka | |||||||||
Rupniewski | G.Laskus | |||||||||
Rogala | R.Rębkowski | |||||||||
Kosiorek | ||||||||||
25 września (niedziela) g. 16:00 Siennica - Stadion | Fenix Siennica | 3 | : | 2 | AON Rembertów | |||||
A.Dróżdż | K.Włodarczyk | |||||||||
Sędziowie: | D.Wasil | M.Aleksandrowicz | ||||||||
Ściseł | ||||||||||
Kuźma | ||||||||||
Jeżewski | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 26 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 4,33 |
TABELA A-KLASY (gr. Warszawa II)
1. | Grom Lipowo | 5 | 20-5 | 12 | 0 Awans | |||||
2. | AON Rembertów | 6 | 17-7 | 12 | 0 Awans | |||||
3. | CKKS Sokół | 6 | 18-9 | 12 | 1 | |||||
4. | Advit Wiązowna | 6 | 16-11 | 11 | 1 | |||||
5. | Vulcan W. M. | 6 | 18-10 | 10 | 2 | |||||
6. | Fenix Siennica | 6 | 15-13 | 10 | 1 | |||||
7. | Bór Regut | 6 | 7-13 | 9 | 4 | |||||
8. | Burza Pilawa | 5 | 7-6 | 8 | 2 | |||||
9. | Watra Mrozy | 6 | 10-9 | 7 | 1 | |||||
10. | Wisła Dziecinów | 6 | 10-12 | 7 | 0 | |||||
11. | PKS II Radość | 6 | 15-18 | 6 | 2 | |||||
12. | Józefovia II | 6 | 9-15 | 6 | 1 | |||||
13. | Wisła Maciejowice | 6 | 8-26 | 3 | 1 | |||||
14. | KS 1996 Puznówka | 6 | 15-31 | 3 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do LO | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do B-klasy |
Klasyfikacja strzelców:
9 | Daniel Celiński | PUZNÓWKA | ( + 1 ) | |||||||
8 | Adam Bassina Djato | GROM | ||||||||
6 | Radosław Rębkowski | CKKS | ( + 1 ) | |||||||
5 | Andrzej Dróżdż | FENIX | ( + 1 ) | |||||||
Daniel Wasil | FENIX | ( + 2 ) | ||||||||
Kamil Kowalski | VULCAN | ( + 1 ) | ||||||||
Michał Aleksandrowicz | AON | ( + 1 ) | ||||||||
4 | Maciej Uzarski | ADVIT | ( + 2 ) | |||||||
Dominik Dąbrowski | CKKS | ( + 3 ) | ||||||||
Tomasz Witan | JÓZA II | |||||||||
3 | Kamil Piętka | CKKS | ( + 2 ) | |||||||
Paweł Krogulec | WISŁA | ( + 2 ) | ||||||||
Piotr Kurek | VULCAN | |||||||||
Kamil Konowrocki | VULCAN | |||||||||
Kamil Marczak | VULCAN | |||||||||
Marcin Nowacki | RADOŚĆ II | |||||||||
Bartosz Godlewski | RADOŚĆ II | |||||||||
Grzegorz Dybcio | AON | |||||||||
Adam Bogdański | AON | |||||||||
Daniel Grabowski | WATRA | |||||||||
Denis Dobrowolski | BURZA | |||||||||
2 | Piotr Wasążnik | DZIECINÓW | ( + 1 ) | |||||||
Michał Cegiełka | WATRA | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Zawada | BÓR | ( + 1 ) | ||||||||
Krzysztof Włodarczyk | AON | ( + 1 ) | ||||||||
Paweł Grzelak | PUZNÓWKA | |||||||||
Łukasz Szczepek | PUZNÓWKA | |||||||||
Kamil Foryś | PUZNÓWKA | |||||||||
Maciej Urbanek | ADVIT | |||||||||
Piotr Szulawski | ADVIT | |||||||||
Łukasz Wojtasiński | ADVIT | |||||||||
Jakub Markuszewski | GROM | |||||||||
Damian Borowski | GROM | |||||||||
Marcin Kwiatkowski Jr. | DZIECINÓW | |||||||||
Paweł Młynarczyk | DZIECINÓW | |||||||||
Konrad Pawlak | FENIX | |||||||||
Dawid Matak | FENIX | |||||||||
Sebastian Michałek | BÓR | |||||||||
Krzysztof Czarnota | AON | |||||||||
Rafał Kielak | WATRA | |||||||||
Jarosław Krawczyk | VULCAN | |||||||||
Robert Winek | BURZA | |||||||||
1 | Marcin Struski | BÓR | ( + 1 ) | |||||||
Arkadiusz Zapaśnik | ADVIT | ( + 1 ) | ||||||||
Maciej Niemczyk | RADOŚĆ II | ( + 1 ) | ||||||||
Marcin Hrycajewski | JÓZA II | ( + 1 ) | ||||||||
Mateusz Szymański | JÓZA II | ( + 1 ) | ||||||||
Grzegorz Laskus | CKKS | ( + 1 ) | ||||||||
Patryk Wolski | RADOŚĆ II | |||||||||
Daniel Urbanowicz | RADOŚĆ II | |||||||||
Adam Janeczek | RADOŚĆ II | |||||||||
Jerzy Pędich | RADOŚĆ II | |||||||||
Konrad Kryśkiewicz | RADOŚĆ II | |||||||||
Wojciech Dąbrowski | RADOŚĆ II | |||||||||
Arkadiusz Milewski | RADOŚĆ II | |||||||||
Damian Wolski | RADOŚĆ II | |||||||||
Maciej Bujniak | GROM | |||||||||
Marcin Fronczak | GROM | |||||||||
Tomasz Cichy | GROM | |||||||||
Bartosz Koczur | GROM | |||||||||
Jakub Lipa | GROM | |||||||||
Rafał Radomski | GROM | |||||||||
Maciej Osiński | GROM | |||||||||
Robert Włodarczyk | WISŁA | |||||||||
Marcin Mańkowski | WISŁA | |||||||||
Damian Grylak | WISŁA | |||||||||
Adrian Misiak | WISŁA | |||||||||
Rafał Sitnik | WISŁA | |||||||||
Adrian Reda | ADVIT | |||||||||
Przemysław Lis | ADVIT | |||||||||
Mariusz Zegarek | ADVIT | |||||||||
Łukasz Hendzel | ADVIT | |||||||||
Patryk Bieńkowski | JÓZA II | |||||||||
Piotr Białek | JÓZA II | |||||||||
Tomasz Kozłowski | JÓZA II | |||||||||
Mariusz Miernicki | WATRA | |||||||||
Daniel Sulej | WATRA | |||||||||
Daniel Grabowski | WATRA | |||||||||
Marcin Wasiński | CKKS | |||||||||
Adrian Święch | CKKS | |||||||||
Artur Wójcik | CKKS | |||||||||
Adam Lubański | AON | |||||||||
Jacek Mierzejewski | AON | |||||||||
Michał Seler | VULCAN | |||||||||
Krzysztof Majewski | VULCAN | |||||||||
Dominik Śledź | BURZA | |||||||||
Mateusz Piętka | BURZA | |||||||||
Arkadiusz Adamczyk | BÓR | |||||||||
Tomasz Grzesiński | BÓR | |||||||||
Rafał Matak | FENIX | |||||||||
Sławomir Gaj | DZIECINÓW |
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w VI kolejce (24-25.09)
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 349, wczoraj: 146
ogółem: 5 477 797
statystyki szczegółowe