2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
W drugiej grupie warszawskiej A-klasy została rozegrana 5.kolejka. W jej trakcie doszło do kilku ciekawych konfrontacji. Chcesz wiedzieć, które zespoły awansowały w ligowej tabeli? Zastanawiasz się jak wygląda klasyfikacja strzelców?
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem weekendowych gier w "Serie A"
V KOLEJKA | ||||||||||
(17-18.09) | ||||||||||
17 września (sobota) g. 11:00 Pilawa - Stadion | Burza Pilawa | 2 | : | 1 | Wisła Dziecinów | |||||
M.Piętka | P.Młynarczyk | |||||||||
Sędziowie: | D.Dobrowolski | |||||||||
Gnyla | ||||||||||
P.Zaremba | ||||||||||
P.Przybysz | ||||||||||
17 września (sobota) g. 12:00 Otwock - Stadion | Vulcan Wólka Mlądzka | 1 | : | 0 | CKKS Sokół | |||||
P.Kurek | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Płukarski | ||||||||||
Przepióra | ||||||||||
M.Przybysz | ||||||||||
17 września (sobota) g. 14:00 Miętne - Stadion | Grom Lipowo | 5 | : | 1 | Józefovia II Józefów | |||||
A. Bassina Djato | T.Kozłowski | |||||||||
Sędziowie: | T.Cichy | |||||||||
Gnyla | M.Fronczak | |||||||||
Rogala | ||||||||||
Sutowski | ||||||||||
17 września (sobota) g. 16:30 Rembertów - Stadion | AON Rembertów | 3 | : | 1 | Advit Wiązowna | |||||
J.Mierzejewski | A.Reda | |||||||||
Sędziowie: | G.Dybcio | |||||||||
Magdziak | A.Bogdański | |||||||||
M.Przybysz | ||||||||||
Płukarski | ||||||||||
18 września (niedziela) g. 14:00 Mrozy - Stadion | Watra Mrozy | 0 | : | 1 | Bór Regut | |||||
P.Zawada | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Lipiec | ||||||||||
G.Borkowski | ||||||||||
G.Michalski | ||||||||||
18 września (niedziela) g. 16:00 Trąbki - Stadion | KS Puznówka | 2 | : | 5 | Fenix Siennica | |||||
D.Celiński | A.Dróżdż | |||||||||
Sędziowie: | K.Pawlak | |||||||||
Rogala | D.Matak | |||||||||
P.Przybysz | D.Wasil | |||||||||
Olek | ||||||||||
18 września (niedziela) g. 16:30 Maciejowice - Stadion | Wisła Maciejowice | 1 | : | 6 | PKS II Radość | |||||
R.Sitnik | J.Pędich | |||||||||
Sędziowie: | B.Godlewski | |||||||||
B.Zawadzki | M.Nowacki | |||||||||
Odziemek | A.Janeczek | |||||||||
Gluba | D.Urbanowicz | |||||||||
Łączna liczba bramek : 29 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 4,14 |
TABELA A-KLASY (gr. Warszawa II)
1. | Grom Lipowo | 5 | 20-5 | 12 | 0 Awans | |||||
2. | AON Rembertów | 5 | 15-4 | 12 | 0 Awans | |||||
3. | Vulcan W. M. | 5 | 17-8 | 10 | 2 | |||||
4. | CKKS Sokół | 5 | 11-8 | 9 | 1 | |||||
5. | Advit Wiązowna | 5 | 13-9 | 8 | 1 | |||||
6. | Burza Pilawa | 5 | 7-6 | 8 | 2 | |||||
7. | Fenix Siennica | 5 | 12-11 | 7 | 2 | |||||
8. | Watra Mrozy | 5 | 9-8 | 6 | 2 | |||||
9. | PKS II Radość | 5 | 14-16 | 6 | 5 | |||||
10. | Wisła Dziecinów | 5 | 9-11 | 6 | 1 | |||||
11. | Bór Regut | 5 | 5-12 | 6 | 1 | |||||
12. | Wisła Maciejowice | 5 | 6-23 | 6 | 5 | |||||
13. | Józefovia II | 5 | 7-14 | 3 | 3 | |||||
14. | KS 1996 Puznówka | 5 | 14-24 | 3 | 1 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do LO | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do B-klasy |
Klasyfikacja strzelców:
8 | Daniel Celiński | PUZNÓWKA | ( + 2 ) | |||||||
Adam Bassina Djato | GROM | ( + 3 ) | ||||||||
5 | Radosław Rębkowski | CKKS | ||||||||
4 | Andrzej Dróżdż | FENIX | ( + 1 ) | |||||||
Tomasz Witan | JÓZA II | |||||||||
Michał Aleksandrowicz | AON | |||||||||
Kamil Kowalski | VULCAN | |||||||||
3 | Bartosz Godlewski | RADOŚĆ II | ( + 2 ) | |||||||
Marcin Nowacki | RADOŚĆ II | ( + 1 ) | ||||||||
Daniel Wasil | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Denis Dobrowolski | BURZA | ( + 1 ) | ||||||||
Adam Bogdański | AON | ( + 1 ) | ||||||||
Grzegorz Dybcio | AON | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Kurek | VULCAN | ( + 1 ) | ||||||||
Kamil Konowrocki | VULCAN | |||||||||
Kamil Marczak | VULCAN | |||||||||
Daniel Grabowski | WATRA | |||||||||
2 | Paweł Młynarczyk | DZIECINÓW | ( + 1 ) | |||||||
Konrad Pawlak | FENIX | ( + 2 ) | ||||||||
Dawid Matak | FENIX | ( + 1 ) | ||||||||
Paweł Grzelak | PUZNÓWKA | |||||||||
Łukasz Szczepek | PUZNÓWKA | |||||||||
Kamil Foryś | PUZNÓWKA | |||||||||
Maciej Urbanek | ADVIT | |||||||||
Piotr Szulawski | ADVIT | |||||||||
Łukasz Wojtasiński | ADVIT | |||||||||
Maciej Uzarski | ADVIT | |||||||||
Jakub Markuszewski | GROM | |||||||||
Damian Borowski | GROM | |||||||||
Sebastian Michałek | BÓR | |||||||||
Krzysztof Czarnota | AON | |||||||||
Rafał Kielak | WATRA | |||||||||
Marcin Kwiatkowski Jr. | DZIECINÓW | |||||||||
Jarosław Krawczyk | VULCAN | |||||||||
Robert Winek | BURZA | |||||||||
1 | Tomasz Cichy | GROM | ( + 1 ) | |||||||
Marcin Fronczak | GROM | ( + 1 ) | ||||||||
Mateusz Piętka | BURZA | ( + 1 ) | ||||||||
Tomasz Kozłowski | JÓZA II | ( + 1 ) | ||||||||
Adrian Reda | ADVIT | ( + 1 ) | ||||||||
Jacek Mierzejewski | AON | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Zawada | BÓR | ( + 1 ) | ||||||||
Jerzy Pędich | RADOŚĆ II | ( + 1 ) | ||||||||
Adam Janeczek | RADOŚĆ II | ( + 1 ) | ||||||||
Daniel Urbanowicz | RADOŚĆ II | ( + 1 ) | ||||||||
Rafał Sitnik | WISŁA | ( + 1 ) | ||||||||
Arkadiusz Adamczyk | BÓR | |||||||||
Tomasz Grzesiński | BÓR | |||||||||
Patryk Bieńkowski | JÓZA II | |||||||||
Piotr Białek | JÓZA II | |||||||||
Patryk Wolski | RADOŚĆ II | |||||||||
Konrad Kryśkiewicz | RADOŚĆ II | |||||||||
Wojciech Dąbrowski | RADOŚĆ II | |||||||||
Arkadiusz Milewski | RADOŚĆ II | |||||||||
Damian Wolski | RADOŚĆ II | |||||||||
Sławomir Gaj | DZIECINÓW | |||||||||
Piotr Wasążnik | DZIECINÓW | |||||||||
Michał Seler | VULCAN | |||||||||
Krzysztof Majewski | VULCAN | |||||||||
Michał Cegiełka | WATRA | |||||||||
Mariusz Miernicki | WATRA | |||||||||
Daniel Sulej | WATRA | |||||||||
Daniel Grabowski | WATRA | |||||||||
Marcin Wasiński | CKKS | |||||||||
Kamil Piętka | CKKS | |||||||||
Adrian Święch | CKKS | |||||||||
Artur Wójcik | CKKS | |||||||||
Dominik Dąbrowski | CKKS | |||||||||
Maciej Bujniak | GROM | |||||||||
Bartosz Koczur | GROM | |||||||||
Jakub Lipa | GROM | |||||||||
Rafał Radomski | GROM | |||||||||
Maciej Osiński | GROM | |||||||||
Łukasz Hendzel | ADVIT | |||||||||
Przemysław Lis | ADVIT | |||||||||
Mariusz Zegarek | ADVIT | |||||||||
Marcin Mańkowski | WISŁA | |||||||||
Adrian Misiak | WISŁA | |||||||||
Robert Włodarczyk | WISŁA | |||||||||
Damian Grylak | WISŁA | |||||||||
Paweł Krogulec | WISŁA | |||||||||
Krzysztof Włodarczyk | AON | |||||||||
Adam Lubański | AON | |||||||||
Dominik Śledź | BURZA | |||||||||
Rafał Matak | FENIX |
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w V kolejce (17/18.09)
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 517, wczoraj: 439
ogółem: 5 478 404
statystyki szczegółowe