2017/2018 - PKS Radość vs. Advit Wiązowna
Najbliższa kolejka 21 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
W drugiej grupie warszawskiej A-klasy została rozegrana 4.seria. W jej trakcie doszło do kilku "niespodzianek". Chcesz wiedzieć, które zespoły straciły punkty? Zastanawiasz się jak wygląda klasyfikacja strzelców?
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem weekendowych gier w "Serie A"
I KOLEJKA | ||||||||||
(07.09) | ||||||||||
(zaległe mecze) | ||||||||||
7 września (środa) g. 17:00 Pilawa - Stadion | Burza Pilawa | 0 | : | 0 | Advit Wiązowna | |||||
Sędziowie: | ||||||||||
Żuber | ||||||||||
Karczyk | ||||||||||
Komorowski | ||||||||||
7 września (środa) g. 17:00 Regut - Stadion | Bór Regut | 1 | : | 4 | Józefovia II Józefów | |||||
A.Adamczyk | T.Witan | |||||||||
Sędziowie: | P.Bieńkowski | |||||||||
Klimiuk | P.Białek | |||||||||
P.Przybysz | ||||||||||
Rogala | ||||||||||
IV KOLEJKA | ||||||||||
(10-11.09) | ||||||||||
10 września (sobota) g. 11:00 Wiązowna - Stadion | Advit Wiązowna | 7 | : | 2 | KS Puznówka | |||||
M.Urbanek | D.Celiński | |||||||||
Sędziowie: | P.Lis | P.Grzelak | ||||||||
R.Roguski | M.Uzarski | |||||||||
Sutowski | Ł.Wojtasiński | |||||||||
Sadurski | Samobój | |||||||||
10 września (sobota) g. 15:00 Regut - Stadion | Bór Regut | 3 | : | 1 | Burza Pilawa | |||||
S.Michałek | D.Śledź | |||||||||
Sędziowie: | T.Grzesiński | |||||||||
Sękowski | ||||||||||
Jeżewski | ||||||||||
Książek | ||||||||||
10 września (sobota) g. 16:00 Celestynów - Lasek | CKKS Sokół | 3 | : | 1 | Watra Mrozy | |||||
A.Święch | D.Grabowski | |||||||||
Sędziowie: | R.Rębkowski | |||||||||
Witak | ||||||||||
Komorowski | ||||||||||
P.Przybysz | ||||||||||
10 września (sobota) g. 16:30 Józefów - Stadion | Józefovia II Józefów | 0 | : | 1 | Wisła Maciejowice | |||||
R.Włodarczyk | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
Rogala | ||||||||||
P.Przybysz | ||||||||||
Sadurski | ||||||||||
10 września (sobota) g. 16:30 Dziecinów - Stadion | Wisła Dziecinów | 0 | : | 4 | Grom Lipowo | |||||
A. Bassina Djato | ||||||||||
Sędziowie: | J.Markuszewski | |||||||||
Żuber | B.Koczur | |||||||||
Pieniążek | ||||||||||
Piątkowski - Zajec | ||||||||||
11 września (niedziela) g. 16:00 Siennica - Stadion | Fenix Siennica | 4 | : | 1 | Vulcan Wólka Mlądzka | |||||
D.Wasil | P.Kurek | |||||||||
Sędziowie: | A.Dróżdż | |||||||||
Rogala | ||||||||||
P.Zaremba | ||||||||||
Kozdój | ||||||||||
11 września (niedziela) g. 16:30 Radość - Stadion | PKS II Radość | 2 | : | 0 | AON Rembertów | |||||
M.Nowacki | ||||||||||
Sędziowie: | ||||||||||
B.Zawadzki | ||||||||||
Dominiak | ||||||||||
M.Przybysz | ||||||||||
Łączna liczba bramek : 29 | ||||||||||
Średnia liczba goli/mecz : 4,14 |
TABELA A-KLASY (gr. Warszawa II)
1. | Grom Lipowo | 4 | 15-4 | 9 | 2 Awans | |||||
2. | AON Rembertów | 4 | 12-3 | 9 | 1 Awans | |||||
3. | CKKS Sokół | 4 | 11-7 | 9 | 2 | |||||
4. | Advit Wiązowna | 4 | 12-6 | 8 | 3 | |||||
5. | Vulcan W. M. | 4 | 16-8 | 7 | 3 | |||||
6. | Watra Mrozy | 4 | 9-7 | 6 | 2 | |||||
7. | Wisła Maciejowice | 4 | 5-17 | 6 | 3 | |||||
8. | Burza Pilawa | 4 | 5-5 | 5 | 2 | |||||
9. | Fenix Siennica | 4 | 7-9 | 4 | 2 | |||||
10. | Józefovia II | 4 | 6-9 | 3 | 3 | |||||
11. | Wisła Dziecinów | 3 | 5-9 | 3 | 3 | |||||
12. | Bór Regut | 3 | 4-9 | 3 | 0 | |||||
13. | KS 1996 Puznówka | 4 | 12-19 | 3 | 4 | |||||
14. | PKS II Radość | 4 | 8-15 | 3 | 0 Spadek | |||||
A - miejsce premiujące awansem do LO | ||||||||||
S - miejsce zagrożone spadkiem do B-klasy |
Klasyfikacja strzelców:
6 | Daniel Celiński | PUZNÓWKA | ( + 1 ) | |||||||
5 | Radosław Rębkowski | CKKS | ( + 2 ) | |||||||
Adam Bassina Djato | GROM | ( + 2 ) | ||||||||
4 | Tomasz Witan | JÓZA II | ( + 2 ) | |||||||
Michał Aleksandrowicz | AON | |||||||||
Kamil Kowalski | VULCAN | |||||||||
3 | Daniel Grabowski | WATRA | ( + 1 ) | |||||||
Andrzej Dróżdż | FENIX | ( + 2 ) | ||||||||
Kamil Konowrocki | VULCAN | |||||||||
Kamil Marczak | VULCAN | |||||||||
2 | Paweł Grzelak | PUZNÓWKA | ( + 1 ) | |||||||
Maciej Urbanek | ADVIT | ( + 2 ) | ||||||||
Łukasz Wojtasiński | ADVIT | ( + 2 ) | ||||||||
Maciej Uzarski | ADVIT | ( + 1 ) | ||||||||
Sebastian Michałek | BÓR | ( + 2 ) | ||||||||
Jakub Markuszewski | GROM | ( + 1 ) | ||||||||
Daniel Wasil | FENIX | ( + 2 ) | ||||||||
Piotr Kurek | VULCAN | ( + 1 ) | ||||||||
Marcin Nowacki | RADOŚĆ II | ( + 2 ) | ||||||||
Łukasz Szczepek | PUZNÓWKA | |||||||||
Kamil Foryś | PUZNÓWKA | |||||||||
Denis Dobrowolski | BURZA | |||||||||
Robert Winek | BURZA | |||||||||
Grzegorz Dybcio | AON | |||||||||
Adam Bogdański | AON | |||||||||
Krzysztof Czarnota | AON | |||||||||
Rafał Kielak | WATRA | |||||||||
Marcin Kwiatkowski Jr. | DZIECINÓW | |||||||||
Piotr Szulawski | ADVIT | |||||||||
Jarosław Krawczyk | VULCAN | |||||||||
Damian Borowski | GROM | |||||||||
1 | Przemysław Lis | ADVIT | ( + 1 ) | |||||||
Arkadiusz Adamczyk | BÓR | ( + 1 ) | ||||||||
Tomasz Grzesiński | BÓR | ( + 1 ) | ||||||||
Dominik Śledź | BURZA | ( + 1 ) | ||||||||
Adrian Święch | CKKS | ( + 1 ) | ||||||||
Robert Włodarczyk | WISŁA | ( + 1 ) | ||||||||
Bartosz Koczur | GROM | ( + 1 ) | ||||||||
Patryk Bieńkowski | JÓZA II | ( + 1 ) | ||||||||
Piotr Białek | JÓZA II | ( + 1 ) | ||||||||
Patryk Wolski | RADOŚĆ II | |||||||||
Konrad Kryśkiewicz | RADOŚĆ II | |||||||||
Bartosz Godlewski | RADOŚĆ II | |||||||||
Wojciech Dąbrowski | RADOŚĆ II | |||||||||
Arkadiusz Milewski | RADOŚĆ II | |||||||||
Damian Wolski | RADOŚĆ II | |||||||||
Sławomir Gaj | DZIECINÓW | |||||||||
Piotr Wasążnik | DZIECINÓW | |||||||||
Paweł Młynarczyk | DZIECINÓW | |||||||||
Michał Seler | VULCAN | |||||||||
Krzysztof Majewski | VULCAN | |||||||||
Michał Cegiełka | WATRA | |||||||||
Mariusz Miernicki | WATRA | |||||||||
Daniel Sulej | WATRA | |||||||||
Daniel Grabowski | WATRA | |||||||||
Marcin Wasiński | CKKS | |||||||||
Kamil Piętka | CKKS | |||||||||
Artur Wójcik | CKKS | |||||||||
Dominik Dąbrowski | CKKS | |||||||||
Maciej Bujniak | GROM | |||||||||
Jakub Lipa | GROM | |||||||||
Rafał Radomski | GROM | |||||||||
Maciej Osiński | GROM | |||||||||
Dawid Matak | FENIX | |||||||||
Rafał Matak | FENIX | |||||||||
Łukasz Hendzel | ADVIT | |||||||||
Mariusz Zegarek | ADVIT | |||||||||
Marcin Mańkowski | WISŁA | |||||||||
Adrian Misiak | WISŁA | |||||||||
Damian Grylak | WISŁA | |||||||||
Paweł Krogulec | WISŁA | |||||||||
Krzysztof Włodarczyk | AON | |||||||||
Adam Lubański | AON |
* - w nawiasie liczba goli zdobytych w IV kolejce (10/11.09) i zaległych meczach I kolejki (07.09)
Polonia II Warszawa | 1:1 | PKS Radość |
2018-05-06, 20:00:00 Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (boisko boczne) |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Partner strategiczny
-WAKAT-
Złoty partner
-WAKAT-
A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 347, wczoraj: 146
ogółem: 5 477 795
statystyki szczegółowe